Тайната на дългата и здрава коса - 47

  • 38 394
  • 402
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 375
Не мисля, че използването му може да бъде опасно. Тук в Испания дори противозачатъчните се продават само с рецепта, а това се продава свободно във всяка аптека, освен това в упътването му не прочетох нищо обезпокояващо. Пък и не мисля, че се маже нон стоп цял живот, тоест правят се паузи - няколко месеца мажеш, после няколко не мажеш и така.  Rolling Eyes

# 346
  • Мнения: 277
Не мисля, че използването му може да бъде опасно. Тук в Испания дори противозачатъчните се продават само с рецепта, а това се продава свободно във всяка аптека, освен това в упътването му не прочетох нищо обезпокояващо. Пък и не мисля, че се маже нон стоп цял живот, тоест правят се паузи - няколко месеца мажеш, после няколко не мажеш и така.  Rolling Eyes
До тук добре,но при възрастта нещата как стоят? Confused

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 18:33 от Lexи

# 347
  • Мнения: 1 282
"Това лекарство е предписано лично на Вас и не трябва да го давате на други хора. То може да им навреди дори, когато техните оплаквания са същите като Вашите."

Това ме притеснява! И другото, което ме тревожи е, че лекарството се прилага, когато имаш проблем- андрогенен косопад. След като нямаш такъв проблем нужно ли е да се ползва?  Thinking

# 348
  • Мнения: 159
Според мен е хубаво продуктите да се използват по предназначение. Все едно човек, който е с естествения си цвят и изобщо не се е боядисвал, да ползва шампоан за боядисана коса. Безсмислено ми се струва.
Харесала съм си един шампоан на "Fructis". smile3508
Някой ползвал ли е маската "Fructis Hydra-Liss"? Какви са ви отзивите? 

# 349
  • Мнения: 3 050
По мое мнение няма нужда да се `вманиачава` толкова човек и да търси подобни продукти... Това ми е искреното мнение (съжалявам ако на някой не му допада), правете си маски, но чак пък да ползвате такива лекарства  ooooh! (които са точно при оплешивяване)... Просто няма нужда Peace

# 350
  • Мнения: 2 375
Всеки решава сам за себе си. Не ми е целта да убеждавам никого.  Naughty Това е, което намерих и мен лично ме заинтересува, всъщност само исках да събера мнения, ако някой е запознат по-отблизо.

# 351
  • Мнения: 337
и аз прочетох че се използва от хора,страдащи основно от гнездов косопад или мъже с оплешивяване.  newsm78  струва ми се опасно като че ли... може би ако имаше вариант с доста по-ниско процентно съдржание бих пробвала. между другото мярнах някъде и продукт на виши с името миноксидил,но не намерих повече инфо...

# 352
  • Мнения: 1 282
Игуанка, е написала мислите ми.

Все едно да пиеш антибиотик без да имаш нужда.  Tired

# 353
  • Мнения: 3 050
Нямам нищо против твоето мнение, споделих своето (защото все пак имам досег с лекарствата, а и мой познат го е ползвал това специално два пъти, но не знам за нечувани резултати  Peace )

# 354
  • Мнения: 302
Между другото, аз също съм попадала на този продукт в нета, но не ми се вярва да е с такова действие Crossing Arms Все пак защо не е на БГ пазара hahaha
Сега една сериозна тема, ходих до Елитис, маската с къна я нямаше Crossing Armsзатова пък се сдобих с малсо от макадамия и масло от карите Hug
Като се връщах към колата и минах покрай един салон до шишковата във Варна и там на една маска Абсолют 200мл, пишеше 35лв???
Въпросът ми е - това ли е реалната цена на маската по салоните, за да си поръчам на златната рибка, има ги по 75мл Crossing Arms Crossing Arms
Благодаря ви предварително  bouquet  bouquet

# 355
  • Мнения: 337
Нана,На пазара е.Информацията е от сайта на аптеки фрамар.Най-отгоре е и цената в лв.А за маската абсолют рипеър-200 мл по принцип в златнарибка са 25 лв,с доставка 5 лв. По салоните е 32-35лв.   bouquet

# 356
  • Мнения: 240
о да наистина не се разбира  Blush , ами нанасям го преди баня  Grinning иии след като се изкъпя и ми изсъхне косата седи на кле4ки Sick
само да добавя,4е когато правя маска с масла се мия 3 пъти с шампоан ...явно бадемовото не ми понася добре на рядката косааа Confused

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 22:16 от black_mamba

# 357
  • Мнения: 1 282
Не го отмиваш добре, за да стои на клечки.  Rolling Eyes

# 358
  • Мнения: 256
тези тониращ балсам на престиж може ли да се ползва за честа употреба т.е 1 на седмица

# 359
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте. Виждам ,че се обсьждате едно мазило което аз ползвам вече година/ MINOXIDIL.Моите проблеми с косата започнаха когато бях на 16/17год, тогава не обьрнах мн внимание ,но сега сьм си направо плеШива Cry А косопада се засили мн след като родих,затова отидох на кожен, Предписаха ми едни хапчета които пих 6мес и минохидил5%,сьЩто за 6мес,а сега сьм на 2%, Каза ми,че по/пронцип лечението с този препарат е една година,но тьикатомоето положение е плачевно Щте го ползвам две години. Маже се всяка вечер,а сутринта се мие сьс Шампоан, Всичко което казвам е инфо от кожен,а не четено от броШура. Истина е,че след няколко месеца забелязах страШно подобрение,даже се виждаха новите косьмчета,нито косьм на гребена и в банята. Но сега пак започна да ми капе,обяснението на кожния беШе ,че сам отслабнала мн,а на косата влияе всичко. Освен това имам и др проблеми и може би психичното ми сьстояния влоШава оЩте повече неЩтата. Това което мога да споделя аз,ако имате вьпроси /питаите. Поздрави.

Общи условия

Активация на акаунт