Тайната на дългата и здрава коса - 47

  • 38 386
  • 402
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 496
doro, косата ти е претърпяла голяма промяна, като сравнявам  снимката от горния ти пост и тази в подписа ти. За колко време стана това?

# 46
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Здравейте Simple Smile
Чета ви темичката от няколко седмици. Заредих се с тривитаминол и бадемово масло, а вчера си купих и кокосово. Преполовила съм тривитаминола, но ще се наложи да го спра мисля (малко съм позабременяла май Wink) Мисля да продължа с маските, но като си смесвам различни масла, въпреки че косата ми е в много добро състояние по дължината, но имам лек сезонен косопад. Та въпросът ми е за това кокосово масло, предполагам че трябва да го разтопя, но и него ли заедно с бадемовото да втривам в корените или само по дължината да го мажа?

# 47
  • Мнения: 4 496
Чудесен повод да спреш Тривитаминола! Mr. Green Hug
Кокосовото можеш да не го разтопяваш предварително, но ако ще ти е по-лесно- топи го. Нанасяй го където желаеш!
Много се радвам, че ще продължиш с грижите и през бременността, защото, както знаем, на бременните/с изключение на мен Mr. Green/ косите са разкошни! Защото след девет месеца, точно когато косата, която ти расте сега, ще е около 11 см., няма да цъфти и косопадът след раждането ще е силно намален! Всъщност ще се радваме да ни държиш в течение за промените, настъпващи с косата ти по време и след бременността. Hug

# 48
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Благодаря за отговора Hug Да, мисля са продължа с маските, защото косата ми е слабото място и изисква доста грижи, въпреки че е по-къса сега и тъкмо започвах да я пускам по-дългичка...(поводът за спирането на тривитаминола не е напълно изяснен все още, но за всеки случай реших да го махна от маската Embarassed). Ще пиша де,  как вървят нещата с моята коса Peace

# 49
  • Мнения: 302
Исках да попитам мис арк koe ot Phyto 9 или концентрата на Rene Furterer Karite e по-силно и по-подхранващо за сухи крайща #Crazy
Аз ползвам Phyto 7 от около месец някъде, но особенна промяна в крайщата не откривам и искам да прибегна към по-мощни средства hahaha

# 50
  • Мнения: 4 496
Специално за мен по-силен продукт е концентратът на Р.Фюртере. Така ми утежняваше косата... ooooh!
Та, за много сухи краища- Р.Ф.

# 51
  • Мнения: 302
Специално за мен по-силен продукт е концентратът на Р.Фюртере. Така ми утежняваше косата... ooooh!
Та, за много сухи краища- Р.Ф.
  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 672
момичета има ли от вас някоя която да е ползвала кристалите за коса на Christian of Roma Italia?Моля  Praynig да споделите дали да хубави кристалите им?
Предварително благодаря на отзовалите се  Hug

# 53
  • Мнения: 7
Здравейте мили дами.От 2 седмици си правя маската с АДЗЕ и съм много доволна. Косопадът ми понамаля, а косата ми изглежда по- обемна и жива.Имам дъщеря на 10 години с доста дълга косичка и тя иска да и направя маска. Въпросът ми е мога ли да сложа АДЗЕ и в нейната маска ?

# 54
  • Мнения: 1 282
По- добре само масла според мен.  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 164
Момичета да знаете дали има стилизиращи продукти за деца  newsm78,интересувам се от гел или нещо подобно с което да мога да правя така наречените "бодлички" на синът ми?На ясно съм,че употребата на стилизанти не е препоръчителна особенно тези за възрастни.Казаха ми,че имало детска серия на Лореал,но не съм я срещала,та ако някоя от вас е срещала нещо подходящо ще съм много благодарна.

# 56
  • Мнения: 164
Moмичета,масло от камелия да сте срещали
http://www.amazon.com/dp/B001890DO0?smid=A2ER4TYEWORZH3&tag= … &linkCode=asn

# 57
  • Мнения: 758
хайде и аз в темата!днес си взех пяна на Тафт за къдрици.утре ще я пробвам и ще споделя.утре отивам и за някое масълце и ще си правя маска!

# 58
  • Мнения: 164
Да знаете дали се предлагат тези продукти в БГ http://www.amazon.com/dp/B001652K88?smid=A2XHOWDS6RAZ6X&tag= … &linkCode=asn

# 59
  • Мнения: 231
Issues   , аз бих ти препоръчала шампоан Fitoval+ , много е добър, и капсулите също. Hug

Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт