бог да ми е на помощ........какво да правя??????

  • 10 770
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 352
АЗ правя всичко за любимото същество.Не че не разбираш любовта,но явно вижданията ни за нея са коренно различни.
Дори и когато определяш любимия като психопат??? Е нормален човек би ли живял с психопат 7 години?

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 11:25 от Gercho

# 16
  • Мнения: 910
Аз пък не знаех че живея с психопат. И е къде къде по-лек случай от този и цялата се разтрепервам само като ми зв по телефона. Много е страшно, човек в такива случай загубва и ума и дума. Само мога да ти пожелая да намериш сила и воля да се справиш с този ненормалник Praynig

# 17
  • Мнения: 1 258
Герчо,знам за какво става въпрос.Преживяла съм тормоз(тогава още нямах дете,а и самат аз бях) и знам колко е трудно да си далеч от такова същество.Хем го обичаш,хем знаеш че нямате бъдеще с такъв тип човек.Правила съм всичко за него с идеята,че той може да се промени.Да,ама не!

В тоя ред на мисли,какво стана с Авторката? newsm78

# 18
  • Мнения: 32
здравейте,аз също не знаех че е такъв след като излезе от затвора стана  такъв,а аз го обичах страшно много.много пъти съм си тръгвала но той намираше на4ин да ме върне.примерно вземе детето и ако искаш да го видиш знаеш къде сме.вие как ше постъпите? друг пример влез в колата да си говорим и гас към неговия град а аз по нощница какво ли не..........но сега вече мисля 4е разбра че нещата са сериозни и даже не се беше обаждал 2 дни Shockedа на третия попита какво прави детето и аз му дадох да си говори с него.много ми се вижда странно-това е затишие пред буря, но ще се справя с него трябва да се справя.моми4ета от сърце ви благодаря 4е ми помагате ,две думи от непознати зна4ат толкова много за мен,така с съвети от хора минали по моят път мога да мина лесно по него като заобикалям препятствията.БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Желая ти много мнооооооооооого КЪСМЕТ!   bouquet

# 20
  • Мнения: 32
благодаря,ще ми е нужен smile3525

# 21
  • Мнения: 104
Имам много сходна история с твоята, мила. 2 години след раздялата ми с моя психопат ми се обаждаха бивши затворници да ми кажат къде и точно как ще ме разчастят. Той пък, от своя страна, или заплашваше, че ще ми вземе детето, или че ще ми подпали къщата, или че ще ми прати някого. Психопатите, обаче, се страхуват от властта, облечена в униформа. Ето един трик: след всяко заплашване, пишеш жалба до районното. За всяка жалба хубавецът по закон се привиква в районното да пише обяснения. След 3-тата жалба той влиза 24 часа в ареста. Това не е хубаво приключение за бивш затворник, вярвай ми. А това психопат да вземе дете? Че и да го гледа? Бе, душа, те психопатите нямат чувства към децата си и такъв таралеж в гащите си не слагат. Просто ти говори глупости, за да те тормози. Освен това, ти си майката и законът няма да ти вземе детето изобщо.
Съветвам те много да се свържеш с "Анимус" (имат гореща телефонна линия 24 часа в денонощието) - вземи оттук телефоните им: http://www.animusassociation.org/. Заобиколи се от силни жени и изобщо, търси подкрепа от близките си. И изобщо не мисли да се връщаш при него - психопатът кожата си мени, обаче никога не спира да е психопат.
Ако имаш нужда от съвети или споделяне, пиши ми ЛС.
Успех и бъди силна жена!  Hug

# 22
  • Мнения: 32
мила firelady,то4но това мисля да направя защото не се търпи 4ове4е,страшно е а за полиция и съд 4уе ли изперква.днес е полу4ил призовка за правата на детето и е отка4ил,звани крещи заплашва.....ти знаеш.  страх ме е ....способен е на вси4ко

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 217
Успех, мила!  Hug

Извинявай, но поста ти ми е някак незавършен - от друга тема ли е. На кой коментар на firelady отговаряш? Не разбирам съвсем за какво става дума. Видях, че си писала в темата за домашно насилие ...

# 24
  • Мнения: 104
мила firelady,то4но това мисля да направя защото не се търпи 4ове4е,страшно е а за полиция и съд 4уе ли изперква.днес е полу4ил призовка за правата на детето и е отка4ил,звани крещи заплашва.....ти знаеш.  страх ме е ....способен е на вси4ко
Hug миличка, търси подкрепата на силни жени, на роднини, на специалисти. Не оставай сама и пиши до полицията за заплахите. Напиши нещо от сорта: все още не съм нападната/убита, но информирам полицията, в случай ме открият някъде, да знаят какво ми се е случило. Оплаквай се след всяка негова заплаха. Те ще го привикват, това ще му охлади ентусиазма да се прави на телефонен терорист. Издействай си ограничителна заповед. И не му отстъпвай! След време ще видиш, че е просто един страхливец, който е намерил жена си да й се прави на мъж. Да ходи да се ребчи на някой силен мъж, тиквеникът му с тиквеник! Ама ха! #Cussing out

# 25
  • Мнения: 32
 blagodarq  ti mila,dnes zaminavam za bansko tam e rabotata mi i ostavqm deteto pri maika mi.njma kak da gi vzema sega,toi vednaga shte vzeme deteto mi ot maika za da me iznudva s nego,kato nishto i v bansko da go domakne,s cel da me varne men ama shte ima da vzema,v kraen slu4ai bashta mu e i nishto losho nqma da mu napravi,shte si go vzema sled deloto NADQVAM SE.STISKAM ZABI I SHTE VIDIM KAKVO SHTE STANE.USPEH NA VSI4KI S TEZI PROBLEMI .IMAM LI NET VEDNAGA SHTE PISHA.4AO

# 26
  • Мнения: 104
miroasi, стискам палци да не се случи това, от което се страхуваш! Но и да се случи, си права - няма да направи нищо на детето си, а ти ще си го вземеш на делото. Пиши, когато имаш нет! Много те мисля.  Hug Ти си страхотна жена и много смела майка!

# 27
  • Мнения: 686
Ама как така се успокояваш ,че ще вземе детето и че нищо няма да му направи.След делото си щяла да си го вземеш.
Помисли това дете ,как се чуства в тази ситуация.По напред пишеш ,че като видяло баща си на вратата и се напикало детето.Той може да не иска да му направи нещо лошо ,но в какви условия ще живее детето.Доколкото разбирам баща му е напълно непознат.И той едва ли ще може да се грижи добре за него.Той къде живее?С какви средства се издържа?Изобщо имаш ли си представа ако вземе детето от майка ти ,при какви условия ще живее то?
Аз не бих го позволила.

# 28
  • Мнения: 1 258
Очевидно тук съществува опция за взимане на детето насилствено!Поне аз така го разбирам.Ако не е така моля поправете ме.Но ако го вземе на сила,детето ще преживее ужасен шок Tired

# 29
  • Мнения: 104
Мисля, че този тип надали ще вземе детето. Като го вземе, какво ще го прави? А и така ли се взима лесно дете? Според мен момичето е много наплашено и вярва в лоши сценарии, но животът ще го научи да се бори. Аз я подкрепям много!

Общи условия

Активация на акаунт