бог да ми е на помощ........какво да правя??????

  • 10 782
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
blagodarq  ti mila,dnes zaminavam za bansko tam e rabotata mi i ostavqm deteto pri maika mi.njma kak da gi vzema sega,toi vednaga shte vzeme deteto mi ot maika za da me iznudva s nego,kato nishto i v bansko da go domakne,s cel da me varne men ama shte ima da vzema,v kraen slu4ai bashta mu e i nishto losho nqma da mu napravi,shte si go vzema sled deloto NADQVAM SE.STISKAM ZABI I SHTE VIDIM KAKVO SHTE STANE.USPEH NA VSI4KI S TEZI PROBLEMI .IMAM LI NET VEDNAGA SHTE PISHA.4AO

 Shocked Мисля, че не е редно да го оставиш да ти вземе детето, защото ти може да си сигурна, че няма да му направи нищо лошо, но детето ти откъде да го знае това. Щом се е напишкало от страх, явно не се чувства сигурно в негови ръце и евентуален престой при бащата ще му се отрази зле. По-добре намери възможност да го оставиш при някоя приятелка или съседка, там където мъжът ти няма да се сети да го потърси. А и не изпускай питомното, за да гониш дивото, тоест не му позволявай да го вземе сега, докато е при теб, за да се надяваш после да си го върнеш след делото. Знаеш каква е съдебната система в България и колко дълго време може да се проточи едно дело, а нищо от това няма да е в интерес на детето.

# 31
  • Мнения: 393
  Ако имаш нет-обади ми се на лични,и аз работя в банско

# 32
  • Мнения: 32
здравейте моми4ета,снощи ми званна 4е идвал кам мен.УЖАС.обадих се в полицията и говорих с познат полицай.днес  ми званна поне 100 пъти да говорим,отказвах и му казах да говорим пред полицай.срещнахме се пред полицията и направихме заветния протокол.и какво мислите стана ,продължава с пълна пара.щеше да ме ритне пред тях.сега звани и ме заплашва 4е ще направи интрига да ме изгонят от работата ми.това му била целта.иска да му върна дрехите които ми бил купил!!!!!!аз си ги купувам сама.преди 4 години ми купи един тел.след който аз си купих оште 3 ,и него бил искал,но най новия ми защото в него са заплашителните смси,които показах в полицията.днес отваряме заведението в което работя,а след 12 имам рожден ден и съм убедена 4е той ще дойде.искал да ме гледа отстрани как се забавлявам.КАЖЕТЕ МИ ТОВА НЕ Е ЛИ ПСИХОПАТ?как да извикам полиция на работата ми,ще ме изложи пред хората яко.не издържам ве4е ще полудея.треса се от нерви ,сама ,упашена до смърт.

# 33
  • Мнения: 910
Ужас, не оставай сама. Ако трябва и на работата да дойде полиция. Аз в един от форумите четох за една жена която са я охранявали докато е на работа. Той по всяка вероятност е опасен и не трябва да рискуваш. Незнам какво да кажа-замини някъде без да те знае къде си

# 34
  • Мнения: 32
как и къде да замина раз4итам на работата си ,останах без никакви пари а и знам 4е шефовете ще ми помогнат ако се стигне до там

# 35
  • Мнения: 910
Ако има на кой да разчиташ там, ти си знаеш най-добре

# 36
  • Мнения: 1 258
Здравейте!Цяла седмица не съм влизала и се натъквам на ужасно продължение на историята на miroasi .Тоя май няма отказване!Щом и полицията не го плаши...или поне не показва да е така

# 37
  • Мнения: 104
Мироаси, този е психопат, да. Заявявам го напълно отговорно, защото съм клиничен психолог. Не му се давай! Никакви срещи повече с него. За всяко негово изпълнение пиши до полицията жалба. Ама за всяко! Без прошка. Отделно, говори с всички хора в работата ти, включително и с шефовете си, нека знаят, че имаш проблеми с този човек и затова се държиш шашнато, за да не решат, че се скътаваш от работа и да те уволнят (въпреки че казваш, че не са такива хора и биха ти помогнали). Изобщо, не се срамувай да разказваш за проблема си, за да няма с какво този изрод да те държи! Успех, мила! И никакви компромиси не прави - за всичко пиши до полицията, досаждай им редовно. Те ще го привикват по повод всяка твоя жалба, а това ще го смаже в един момент. Просто упоритост му е майката и никакво отклонение от линията ти на поведение. Никакви срещи с него повече, ако имате нещо за обсъждане, пред адвокатите и пред съда!  Hug

# 38
  • Мнения: 104
А, и между другото - видя ли, че изобщо не го вълнува детето?  Wink

# 39
  • Мнения: 32
здравей мила firelady,благодаря отново за куража.наистина е така ,даже не се обажда да 4уе детето.така е.аз едва сега осъзнах какъв 4овек съм имала до себе си.не зная дали е още в банско,каза 4е си е взел стая за ЦЯЛ МЕСЕЦ!!!!!  постоянно се оглеждам навън като луда,страх ме е. а ,той искал да запо4нем отна4ало. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire луд 4овек. кога ли ще свърши вси4ко това???

# 40
  • Мнения: 804
miroasi, при така стеклите се обстоятелства ми е много чудно как можеш толкова филосовски да гледаш на нещата???  ooooh! Пишеш във форума, оплакваш се в полицията, т.е. нищо не правиш. Или не приемаш нещата на сериозно, или чакаш да "падне тавана". Заложи или продай нещо, плати на когото трябва и си реши проблема радикално. Ако всичко което пишеш е истина, нямаш и секунда за губене ....

# 41
  • Мнения: 32
какво да залагам бе моми4е ,виж колко дале4е стигнах.какво да направя,да го пребиват ли ?ами след това?ами в съда за правата на детето.аз не се оплаквам мило,този форум е за такива като мен,а може би и като теб.аз не търся съжаление,а подкрепа от хора минали по моя път,защото само те могат да ме посъветват какво да правя.и благодарение на тях стигнах до тук.БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИ4ЕТА !

# 42
  • Мнения: 1 258
...... кога ли ще свърши вси4ко това???

Според мен ще свърши когато си намери нова"жертва".Но и с побой не се решават нещата,въпреки че не може по никакъв начин че ти си изпратила тези хора.И да го бият и да го е...т,наумил ли си е нещо един болен мозък,нищо не може да го спре.Не целя да те обезкуражавам,даже напротив!Надявам се скоро този кошмар да свърши Hug

# 43
  • Мнения: 145
zdraveite na vsi4ki az se nujdaq ot saveti i mislq 4e moga da gi namerq to4no pri vas pri men ne6tata sedqt taka az sam na 26 imam sin na 7 toi e priznat ot ba6tasi no nie nqmame brak i pred zakona kogato trqbva da me stapri sam samotna maika a kogato trqbva da me li6i nesam nqma zna4enie jivqhme 8 godini s tatkoto koito dosta 4esto posqga6e kam alkohola no nali zaradi deteto ili taka sam se opravdavala minalata godina toi se zabarka s narkotici a samo nqkolko meseca sled tova na men mi postaviha diagnoza RAK ot togava tozi 4ovek go nqma dori da vidi deteto si a to ne e malko i razbira i taka sina mi se zdobi s tatko narkoman i maika s diagnoza rak no jivota prodaljava az sam re6ila da za6titq deteto si i da sam spokoina 4e kakvoto ia da mi se slu4i toi ostava v sigurni race a tova sa moite roditeli oh tova nakratko 4e az moga da pi6a do utre sega vaprosa mi e nqkoi znae li kak da podhvana ne6tata za da mu vzema roditelskite prava ako nqki moje neka da pomogne    blagodarq predvapitelno

# 44
  • Мнения: 32
ох,милата,адвокат подавате молба за род,права заявяваш в съда 4е е наркоман няма кой да му даде дете.и аз сам в това положение сега и 4акам делото ще пиша да ти кажа как е минало и какво става в съда.няма ли как да се оправиш много ми стана жал за теб.лекува ли се диагнозата ти? пиши моля те!

Общи условия

Активация на акаунт