Къде провеждате рожденните дни на големите децата

  • 7 911
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
И аз съм в такава дилема - февруари щерката става на 9 и определено не са за типичните детски клубове.

7-мият й рожден ден го правихме в " Клъц"  и сякаш става и з апо-големи деца. То е едно голямо пространство - втори етаж където са масите за родители евентуално.
Долу е като дансинг, има си диджей - страхотно беше, но не е много голямо - повече от 15 деца вече ще е супер лудница.

Била съм в Арена - не е лошо, но не е и най-добро. Диджея беше един дядо, дето е по-възрастен от моите и хич не беше в час каква по-модерна музика да им пуска. Родителите са горе на високо и тясно и е ужасно топло. Също така децата като се разбесняха и затичаха и дойдоха да правят забележка, че пречим на останалите посетители на Джимис. Иначе предлагат вкусни неща.

За боулинг не искам - много външни посетители и много разпиляно.

И най-вече гледам да е по в центъра за да е удобно за всички, иначе гостите намаляват драстично.

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А дали някой се е замислял над идеята да е в някое заведение, което предлага и частни партита. Например, сега ми хрумва в Дивака или нещо подобно. Ако се извика от вън ди джей дали няма да стане?  newsm78 Някой пробвал ли е такъв вариант? Thinking

# 17
  • Мнения: 320
А дали някой се е замислял над идеята да е в някое заведение, което предлага и частни партита. Например, сега ми хрумва в Дивака или нещо подобно. Ако се извика от вън ди джей дали няма да стане?  newsm78 Някой пробвал ли е такъв вариант? Thinking
Две поредни години правим рождения ден на дъщеря ми в клуб Драга/не е клуб само за партита/.Разделен е на две части.Родителите са в първата част,а децата-във втората.Танцуват и играят разни игри.Много са шумни,но никога не им правят забележка.

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А дали някой се е замислял над идеята да е в някое заведение, което предлага и частни партита. Например, сега ми хрумва в Дивака или нещо подобно. Ако се извика от вън ди джей дали няма да стане?  newsm78 Някой пробвал ли е такъв вариант? Thinking
Две поредни години правим рождения ден на дъщеря ми в клуб Драга/не е клуб само за партита/.Разделен е на две части.Родителите са в първата част,а децата-във втората.Танцуват и играят разни игри.Много са шумни,но никога не им правят забележка.

Дай координати, моля -  интерент страница, нещо друго....

# 19
  • Мнения: 320
Ами знаеш ли къде е Ирландското посолство? Peace

# 20
  • Мнения: 359
А дали някой се е замислял над идеята да е в някое заведение, което предлага и частни партита. Например, сега ми хрумва в Дивака или нещо подобно. Ако се извика от вън ди джей дали няма да стане?  newsm78 Някой пробвал ли е такъв вариант? Thinking
Бяхме на такъв рожд.ден в Халбите на 5-те кьошета. Детето ставаше на 7, бяха си викнали диджей, децата бяха на отделен етаж и си изкарахме супер!
Сега мисля за моите, но пък не знам как се движат хонорарите на диджейте. Някой има ли идея? Защото ми спрегнаха една сума от около 200 лв.за 2 часа...

# 21
  • Мнения: 60
 Следя темата,че и ние ще се чудиме февруари на къде.синът ми става на 11-ни риба ни рак!Само да ви кайа че в Дивака не правят резервации!Даите моля някакви цени за боулинга в Скай Сити!

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В дивака правят резервации, но на място. Освен това в страницата му пише - организиране на частни празненства, а те без резервация не стават.
Абе ще взема да звънна до там да видим какво ще ми кажат

# 23
  • Мнения: 2 700
Следя темата,че и ние ще се чудиме февруари на къде.синът ми става на 11-ни риба ни рак!Само да ви кайа че в Дивака не правят резервации!Даите моля някакви цени за боулинга в Скай Сити!

За Скай сити не знам, но аз съм резервирала в Галакси (в малкото НДК). Цената на писта е 30 лв/час. Имат меню на кетерингова фирма с различни плата (по 30 хапки всяко) и порядъкът е 35 лв/плато. Имат и комбинирани сандвичи х 2 лв/бройката. В Галакси работят с торти на Двете фукли, но можеш да си донесеш отвън със сертификат. За напитките нищо не съм мислила, защото ще се купуват на място.

# 24
  • Мнения: 359
Някой знае ли как вървят цените на диджейте?!?! Вече питах (съжалявам, че се повтарям), но никой не отговори - значи ли, че никой няма представа?

# 25
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Някой знае ли как вървят цените на диджейте?!?! Вече питах (съжалявам, че се повтарям), но никой не отговори - значи ли, че никой няма представа?

30-40 лв за 2 часа

# 26
  • Мнения: 60
Ние като питахме в Дивака(на място)ни казаха че не правят резервации,ако на вас ви кажат друго ще ми е много любопитно!Иначе благодаря за изчерпателната информация за Галаксито,чакам някои да се включи и за Скаи сити,че ни е по-близо!

# 27
  • София
  • Мнения: 403
В Скай сити се плаща 30 лв. за 1 писта за час. Могат да играят 5-6 деца. Може от там да се поръча торта, ние поръчахме, но не ми хареса - тортата е около 30 лв. Има кетъринг, но има някакъв доста висок минимум, така че се отказахме, пък и там няма много места за сядане за родители. За децата предварително се поръчват само сандвичи - от триъгълните, а после на място каквото искат за пиене.
Определено излиза по-евтино от парти клуб.

# 28
  • Мнения: 359
Някой знае ли как вървят цените на диджейте?!?! Вече питах (съжалявам, че се повтарям), но никой не отговори - значи ли, че никой няма представа?

30-40 лв за 2 часа

Вярно ли?! Аз дочух за 200!!!!!! Моля те, ако имаш координати, прати!

# 29
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Някой знае ли как вървят цените на диджейте?!?! Вече питах (съжалявам, че се повтарям), но никой не отговори - значи ли, че никой няма представа?

30-40 лв за 2 часа

Вярно ли?! Аз дочух за 200!!!!!! Моля те, ако имаш координати, прати!

Аз лично нямам, моя позната ми каза тези цени. Ще питам за координати.

Общи условия

Активация на акаунт