Ужасно съм потресена от едни кукли!

  • 27 526
  • 413
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 447
Интересно, един натуралистично изработен вибратор дали би ви потресъл толкова  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 47 988
Гадост.
Мразя и порцелановите, а тези са хиляди пъти по- ужасни.

# 47
  • Мнения: 18
И аз съм потресена  Shocked Shocked Shocked Не бих купила  Naughty

# 48
  • Мнения: 5 228
Интересно, един натуралистично изработен вибратор дали би ви потресъл толкова  Simple Smile

Да, но в добрия смисъл на думата "потрисам".

# 49
  • Мнения: 2 099
На мем пък куклите ми харесват!Какво толкова,чак препарирани бебета...дрън дрън та пляс!Мога да те уверя,че ако някога препарират бебе,то хич ама хич няма да изглежда така.Просто са си кукли,красиви и уникални кукли.За мен е ОК да притежаваш ако си ценител.Хората са различни и колекционират различни неща.Пак казвам ОК си е.Бих си купила за да си я сложа някъде,не и да я разкарвам в количка и столчета за кола и подобни.Просто за мен е кукла уникат.

# 50
  • Мнения: X
Ай стига бе.. как може да ги сравните с восъчните фигури...
простете, много ми е трудно да го изрека, ама на мен ми приличат на мъртви деца...
Отвратителни са на снимките пък "наживо" не знам...  Rolling Eyes При това аз съм човек с доста здрави нерви и не хлъцвам като ущипана девойка при всяка странна гледка... ама тази надхвърли прага ми на търпимост  Sick

Точно и на мен на това ми приличат - мъртви бебета. Гадни са и туй то!

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 09:59 от Анонимен

# 51
  • Мнения: 2 577
Пак да повторя - това не са кукли за деца.

Фетиш е това.

Не знам само тези психолози какви празнини ще запълват на пациентите си с такива кукли...

Да държиш в ръцете си студено и недишащо латексово същество - няма как да запълни душевните празинни на когото и да било - ще ги задълбочи.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 10:44 от Луда Яна

# 52
  • Мнения: 654
Може да спорим-бебета,бебета ама кукли.Кукли,кукли ама бебета.
Мисля че човек ги възприема по различен начин , зависимост на това какво преживява в момента.Затова може на едни да помагат ,други да изпитват отвращение.Често са давали как животни загубили малките си се привързват към нещо друго-кукла или животно от друг вид.

# 53
  • Мнения: 2 099
Стига бе,просто са си кукли.Мене пък по ме ужасяват Барбитата.Представям си една добре сложена жена на 23 примерно какви диети и процедури трябва да си приложи да се докара до таквиз пропорции Mr. Green
Апропо,има хора колекциониращи марки.Мене те ме учудват.Да дадеш хиляди мангизери за една марка.При това стара!
Та всеки луд с номера си.Не бъдете тесногръди,хората харесват различни неща,не винаги са луди.Просто различни от вас Grinning

# 54
  • Мнения: 836
Много гадно! Асоциацията като ги гледаш е с истинско бебе и някак не върви да го връчиш на твоето невръстно дете...
Някак, излиза извън рамките на играта.

# 55
  • Мнения: 5 370
Интересно, един натуралистично изработен вибратор дали би ви потресъл толкова  Simple Smile
НА въпроса отговарям с въпрос-за кого е предназначен вибраторът и за кого-куклата?
Големите жени играят ли с кукли? Айде да разграничим таргетите, викам аз?
По темата-ако съм преживяла загуба, то бих предпочела да ОСИНОВЯ, нежели да тантуркам натуралистично латексово копие на живо същество. После директно бих могла да влезна на 4-ти километър и да изчета пълната колекция на Стивън Кинг, да речем.
Апропо, понякога най-гениалните хрумвания идват от мозъците на болни хора.
П.С. И аз като Ваче доста потресающи неща съм гледала, но това....................... ooooh!

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 10:30 от Пъзел

# 56
  • Мнения: 2 099
Понякога се замислям върху това как обществото определя някой за луд.Имала съм случаи да говоря с болни от шизофрения.За мен сред  тях има гении.Интересно дали когато човек си говори сам примерно,мислила съм дали не вижда нещо или някой на който да говори?Дали не ползва доста по-голяма част от мозъка си и да вижда неща невидими за стандартните хора?

# 57
  • Мнения: 2 577
в конкретния случай не става въпрос за луди хора.../ медицински доказано луди Simple Smile/
щото иначе всички имаме някакви странности , някои стигат до крайности - като например тези кукли

# 58
  • Мнения: 5 370
В тази посока на мисли......какво ще кажете да се създадат "изи уайф" и "изи хъсбънд"?

Изи уайф ще има перфектните размери 90/60/90, ще е винаги ухилена с 24 каратова усмивка, цял живот ще си остане без грам бръчица, няма да изпразва портфейла ви , а само други телесни части, винаги, безотказно, безусловно. И ще си остане завинаги на 25.

На Изи хъсбанда няма да се налага да му събирате миризливите чорапи от всички кюшета, капакът на чинията няма да стои вечно вдигнат, членът ще е винаги в "стендбай" , готов за употреба.....и няма да претендира за прясно ядене всеки ден.

Та значи, Изи уайф, Изи хъсбанд и Изи бейби си стоят кротко пред ТВ-то и хепили си гледат латиносериал. Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 2 430
Отвратителни са!!!Има нещо гадно в очите им,което не мога да разбера какво е ,но не ми харесва!

Общи условия

Активация на акаунт