Ужасно съм потресена от едни кукли!

  • 27 600
  • 413
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 516
А, стига, де. Вие не сте чупили кукли и не сте им вадили очите? Моите кукли бяха с отворени черепи. Едната беше със сини очи, другата с кафеви и им ги сменях, в зависимост от тоалета, с който ги обличах. Така да се каже открих първа трансплантацията на окото.

# 301
  • Мнения: 677
Бе те хора разчленяват хора, аз за некви кукли да роня сълзи...
АГ, гот е, че се нареждаш във верига с лъв, много интелигентно животно.

# 302
  • Мнения: 4 965
...
-----

azaf , виж на ибей дали ги има, ако не ги намериш в БГ
----

...

Благодаря!  bouquet

# 303
  • Мнения: 335
... според мен това е тайна разработка на военните, за промиване на мозъци...

Тони Сопрано, може ли да ти викам Бисер?  Laughing
AG, потроши часове да обясни разработката, няма да я повтарям.
Аз ще си кОпам в погрешната посока на разговора.

# 304
  • Мнения: X
А, стига, де. Вие не сте чупили кукли и не сте им вадили очите? Моите кукли бяха с отворени черепи. Едната беше със сини очи, другата с кафеви и им ги сменях, в зависимост от тоалета, с който ги обличах. Така да се каже открих първа трансплантацията на окото.
Joy hahaha, аз пък имах една, на която едното й око се беше разбичкало и аз все й го въртях ту на ляво, ту на дясно, докато не придоби за винаги такова: Wink изражение

# 305
  • Мнения: 677
Reza, защо се хващаш за думата? Ясно, че не говоря за кучето! Сопрано ме пита за това дето ще купя от магазина да ям, кучетата не са ми в диетата!
Ясно че и ние сме във веригата, но нали уж на върха сме били, та това ни различава от разчленяващите за удоволствие или надмощие!

сопрано, имаш си достатъчно фенки, мани ме мене Simple Smile

холограма, счетох, че мога да си позволя да загубя малко време за вашето ограмотяване Simple Smile

# 306
  • Мнения: 677

Ясно че и ние сме във веригата, но нали уж на върха сме били, та това ни различава от разчленяващите за удоволствие или надмощие!


Бързо ми кажи сега, кои "разчленяват за удоволствие или надмощие!"!

# 307
  • Мнения: 677
аз да не съм гугъл да знам всичко, питай там Laughing

айде от мен да мине, тук дискутират въпроса ти
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070427071455AAaeFZj

# 308
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Reza, защо се хващаш за думата?

Не се.
Просто не мога да разбера как може хора, които се хранят с месо да се възмутят от порцеланови кукли.
Нито пък хора, които не са разчленили поне една кукла и поне един механичен часовник като деца.

# 309
  • София
  • Мнения: 62 595
Една кукла разчлених, за втората разбрах, че няма смисъл, защото само роклята й е различна. Много се дразнех от грозните кукли в градината и не обичах да играя с тях. Затова моите вкъщи си ги пазех.
 Часовник не съм разглобявала, защото нямахме излишен, а и знаех как ще ме насолят после нашите..

# 310
  • Мнения: 3 405
А, стига, де. Вие не сте чупили кукли и не сте им вадили очите? Моите кукли бяха с отворени черепи.

Отвътре се виждаше къде им е набучкана косата, а очите им бяха свързани с някаква пластмасова джаджа, за да мигат в синхрон. Разбира се главите на моите бяха отворени случайно, когато играехме на чичо доктор.

# 311
  • Мнения: 1 517
Всички кукли от всички линкове с изключение на тези от първия пост ПРИЛИЧАТ НА КУКЛИ. Много са красиви (повечето), направени с вкус, но като ги погледнеш не се съмняваш, че това е КУКЛА, дори с размерите на попораснало дете. А линковете от първия пост: в първия момент не знаеш кукла ли е, бебе ли е...малко е стряскащо.

В интерес на истината повечето потресени (не изключвам и себе си) може би се поувлякохме в тресането. Но определено не бих купила точно такава кукла: било за себе си, било за детето ми, даже цената и да е съвсем по джоба ми. Невероятни са, бебенцата са много сладки, направени с майсторлък дет се вика, но...предизвикват в мен мрачни мисли.

# 312
  • Мнения: 9 814
Да потресох се и не бих купила такава кукла нито за детето си, нито за себе си.
Интересно ми е обаче с каква цел са създадени и чии интереси и желания задоволяват.

# 313
  • Мнения: 1 517
Просто не мога да разбера как може хора, които се хранят с месо да се възмутят от порцеланови кукли.


За мен двете неща нямат нищо общо. Не е забранено да се яде месо. От животните се различаваме по това, че ние хората убиваме за удоволствие, а те - по необходимост (за да се нахранят).

# 314
  • Мнения: 2 448

С онзи бройлер ти обяснявам, че въображението на децата няма нужда от твоя натурализъм, за да изживеят достатъчно живо която и да е илюзия. Но пък с него спокойно можеш да им затриеш разликата между истинско и привидно -  тъй, че да ги свестява някоя бяла престилка.


Ама аз не казвам, че има нужда. А че за мен разлика в куклите няма, Явно вие не можете да ме разберете, За мен тази или друга кукла е все едно и двете са си кукли, нито едно не е копие на бебе. Защото такова нещо няма - копие на бебе, от къде ви хрумна изобщо , че някой човек може да направи копие на нещо несътворено от него.
Ей тва се опитвам да обясня и че това е причината поради която тези кукли не ме потрисат. Защото виждам в тях кукли, а не копия на мъртви бебета.
Сега по ясно ли се изразих?

Общи условия

Активация на акаунт