Споделете 82

  • 27 569
  • 975
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 22 510
И аз искам споделяне на мъжките подаръци, че се задават празниците и пак трябва да се мисли. )))
Моят е пръстен, ето го. ) и за страхотен късмет е ужасно намален. ))) не гледайте, че пише халка, моят мъж друг тип не носи. )

http://www.titaniumkay.com/Black-Tungsten-Carbide-Wedding-Band-R … oves-P103421.html

# 916
  • Мнения: 2 768
 Направиха ми снимка, както казва Калината, излезе от внимателно подбраните, не бях си виждала черепа. Доктора каза, че ще си я задържи за спомен.

И пишете какви са подаръците, иначе не се приема, за споделено Wink

 Laughing Сетих се за снимката на главата на Тина (голямата ми дъщеря) когато една люлка я разцепи - кръгъл череп, два реда зъби (млечни и постоянни) и обеци-халки  Mr. Green Карибски пират ряпа да яде  Laughing

Подаръкът нИ го казвам, щото може да чете и ми отиде изненадата. А на нея особено държа, когато дарявам. може на лични, ако има нужда

# 917
  • Мнения: 606
Много хай-тех изглежда. Да не е с вертикално излитане?

Споделям спукана гума. Автомобилна де.

# 918
  • Мнения: 9 908
не можах да насмогна на последните 10 страници, само
-да благодаря за поздравите за голямото ми вече хлапе;
-вече остаря фактът, че в една нощ сънувах и Дуци, и сопрано;
-да си покажа братчетат& … ;ца /

искам да споделя и невероятната красота на залеза, когато червено слънце огрява небостъргачите, жегата отстъпва към морето, а ходжата запява нещо, което може да означава всичко, но ми е красиво и тъжно....и времето тръгва бавно и бавно.....
но не мога, нито картина имам, нито звук.

# 919
  • Мнения: 3 423
Набелязах си тези шумотевици:

Tracy Chapman   *  19.11.2008  *  49.90 €
Whitesnake        *  01.12.2008  *  55.75 €
Elton John          *  11.12.2008  *  63.50 €

# 920
  • Мнения: 516
Много затрогващ кадър, Тити.
Лис, за Трейси завиждам.

# 921
  • Мнения: 2 768
тити, прекрасни са, да са ти живи и здрави!  Heart Eyes

сега гледам, че DJ Marco V e в София ноември, но след преживяването с Тиесто... по-добре да не го слушам тук...

# 922
  • Мнения: 3 423
Тъкмо чета, че Джак Никълсън имал повече от 2000 жени.
Някоя от вас да се чувства спомената? И виагра вземал.

# 923
  • Варна
  • Мнения: 1 306
тити, къде ти е местожителството???  Shocked

# 924
  • Мнения: 918
eta, умора няма Laughing, умора няма eta.

тити, имам чувство, че нещо съм изпуснала, но явно балконът ти сочи някъде на изток. А братчетата са прекрасни. Има място и за едно момиченце обаче.

# 925
  • Мнения: 984
Споделям, че всеки път като видя аватара на Дафа, виждам фалосна екстензия. Mr. Green

Джак Никълсън ми е супер противен. Харесвам Кристофър Уокън.

Тити каза, доколкото си спомням, че е в Абу Даби.

# 926
  • Мнения: 2 386
Споделям ви, че една от приятелките от детството ми е бременна - тази, която цял живот носеше тежка диагноза, пиеше хормонални лекарства и слушаше лекарски дивотии. От първия път!  Heart Eyes  Толкова съм щастлива!  Grinning

# 927
  • Мнения: 677
Споделям, че всеки път като видя аватара на Дафа, виждам фалосна екстензия. Mr. Green

Удължаване на патката ли значи тва?

# 928
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да махна ли долния кестен, за да ви е нормален размера?

# 929
  • София
  • Мнения: 1 783
Искам да споделя голямата си благодарност за един жест. Много мил, приятелски жест от съфорумка. Получих си лекарството.

Един пост ме провокира да кажа нещо, ама от мен да мине, ще си замълча. Добра съм, сигурно е от пантофите.

Общи условия

Активация на акаунт