"Оранжевият" кекс.С аромат на карамел.(плюс шоколадовия му вариант)

  • 29 927
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 433
Мммм страхотно Селма newsm10

# 16
  • Мнения: 7 418
Мммм страхотно Селма newsm10
   Благодаря! Hug
   Надявам се,да го чуя и след като го сготвиш! Blush

# 17
  • Мнения: 4 433
Мммм страхотно Селма newsm10
   Благодаря! Hug
   Надявам се,да го чуя и след като го сготвиш! Blush
Ще опитам не изглежда да се прави трудно Peace

# 18
  • Мнения: 7 418
Ще опитам не изглежда да се прави трудно Peace
  Така е!Много лесно се прави! Peace  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 050
  Докато се чудите ...... аз спретнах и шоколадовия вариант ...
Аз ще направя по тази рецепта в шоколадовия вариант  Hug и този път ще снимам  Hug   bouquet

# 20
  • Мнения: 7 418
   Знаех си,че шоколада ще е по-изкусителен! Laughing

# 21
  • Мнения: 3 050
Щом е шоколад  Heart Eyes а дали може да не се слагат ванилиите, а да се сложи лим. есенция... защото само тях нямам  Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 104
Отново чудесни рецепти.Благодаря ти!

# 23
  • Мнения: 7 418
Щом е шоколад  Heart Eyes а дали може да не се слагат ванилиите, а да се сложи лим. есенция... защото само тях нямам  Embarassed
    Няма проблем!Този на снимката е без ванилия!Пудингът и бананите дават достатъчно аромати!
    За лимоновата есенция не съм сигурна....Аз лично не бих я сложила точно в този кекс.Но ти може да имаш различен вкус..... newsm78

# 24
  • Мнения: 3 050
Благодаря ти, Селма!
А след като изстине кекса ли се слага глазурата от карамел  newsm78   bouquet и кога се вади от формата на кекс, след изстиване или...

# 25
  • Мнения: 952
Селма, страхотно предложение.   bouquet
Не зная как съм го пропуснала, но определено ще се пробва. Впечатлена съм от вида на кекса, нежния оранжев цвят, а пък и ми е интересно какъв ли би бил вкуса на един морковен кекс.

# 26
  • Мнения: 3 050
Ето как стана
тук има още снимки и на парченце от него  Hug http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299343&pid=8449607

# 27
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
iguanka, Твоят не е осовено оранжев, с какво го прави.Шоколадов всеки е ял , ама този с моркови или тиква

# 28
  • Мнения: 3 050
има два варианта  Peace на първа страница. Аз правих този с шоколад  Peace

# 29
  • Мнения: 7 418
  Iguanka,твоят кекс изглежда прекрасно! HugНаправи ли някакви промени в рецептата?Питам,защото цвета на кекса не е толкова наситен.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт