Въпросче

  • 1 413
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Консултация в клиника по стерилитет ще отговори на всичките ти въпроси, но по принцип се започва със спермограма и УЗ проследяване на цикъла. Оттам нататък хормони, тест за проходимост и т.н.


 Peace Подкрепям

# 16
  • София
  • Мнения: 1 248
 Peace и аз!!!
Не отлагай изследванията, година и половина си е сериозно време... Може проблема да е малък, но е добре да се отстрани своевременно!!!

# 17
  • Мнения: 25
Така е, някак си обаче ме е страх малко. Принципно смятам, че докторите винаги ти откриват нещо и се започва с едно ходене по мъките и хиляди мнения.
Simple Smile Разбира се, предпочитам да ни няма нищо и на двамата, но на какво ли не се наслушах..., примерно, че ако кръвните ни групи, ако не били съвместими също не става...!!!
През тази година и половина 4 месеца пих противозъчатъчни Диане и след като ги спрях, гинеколожката ми каза, че трябва да минат поне 4, 5 месеца, за да ми се нормализират хормоните и тогава трябва да мисля за забременяване. Не знам дали е била права? Ходя си редовно на профилактични прегледи и не е имало нещо смущаващо. Редовен цикъл през 25-28 дни си имам с кръвотечение 5, 6 дни...и така е, откакто се помня, но....знае ли човек:(
Вероятно ще направим изследвания, след Нова Година, а до тогава...Божа работа!
Не знам как обаче да се разберем с него, някак си ми е неудобно да говоря на тази тема, а всъщтност той предложи...вмъкна го просто в изречение и след това не сме обсъждали нищо. Принципно ..., вярвам, че и когато си самонавиваме нещо..., когато много искаме дете и правим любов с един вид напрежение и Simple Smile целенасочено...., не става! Как да се успокоим и да не го мислим ... много, много?! Предполагам и, че това пречи по някакъв начин?

Общи условия

Активация на акаунт