Ботушки Рихтер

  • 3 856
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 176
Благодаря на всички за отговорите:)))
Сега вече съм сигурна, че ще купя такива ботушки/боти.
Цената на тези, кито съм харесала е 85 лв. и според мен е реална цена за читави ботушки. Миналата зима добих горчивия опит с купуването на евтини ботушки, с които кракът й беше все студен, а после се скъсаха точно по средата на зимата, айде още един чифт, с тях топли, но пък мокри, абе въобще не ми се ще да си играя с детето така.
Предпочитам аз да си нося миналогодишните ботуши, а за сметка на това детето да има топли и сухи крака.
Относно сайта на вносителите Неделчев & Неделчев, списъка с магазините, които предлагат тези обувчици/ботушки не отговаря на истината, лично съм ходила до три от тях-няяяма.
Накрая говорих с офиса, откъдето ми дадоха само два адреса в Павлово (Бейби нова) и в Лозенец (Макси кози), само дето там пък събота и неделя работното време не съвпада с нашето свободно:)
Та сега ще замъкна някой ден таткото през седмицата да я свършим тая работа, че от няколко дни като излизаме сутрин крачето в маратонките е вече студееено, за ботушки плачем вече.
Приятен ден на всички! Hug

# 17
  • Мнения: 169
Аз си поръчах по нета в четвъртък,днес доидоха и съм очарована,много топли ,малко груби изглеждат ,но са невероятно леки PeaceПрепоръчвам-изработката е супер Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 15 379
Днес от магазина на Крум Попов взех на сина ми ботушки за 97 лева. Той проходи със сандалки на Рихтер, които след яки инквизиции са като чисто нови! Реших, че и ботушките ще са от тази марка.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 528
И аз вчера специално отидох до магазина на "Крум Попов" ужким само да ги разгледам и да се ориентирам, но накрая си излязох с тези. Много съм доволна! И номера съм уцелила!  Peace Което, от друга страна, не е трудно, защото има табличка с номерата в зависимост от големината на крачето в см.
Тук е моментът да благодаря на момичетата, дали отзивите си за ботушките, защото едва от настоящата тема разбрах за тази марка детски обувки.   bouquet

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 995
Виждам че вече сте си купили и на моделите пише БОТИ - това колко е високо до къде стига на крачето?

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 16:15 от NadiaNGX

# 23
  • Мнения: 176
До колко часа работи този на Крум Попов вечер? А събота и неделя работи ли?
Има ли моделчетатат с връзки отпред?
Благодаря ви!
Чак в Младост и искам преди да тръгна да съм подготвена.
Цените като в Касида и Кикиморско царство ли са?
Не си вдигат телефона.

# 24
  • Мнения: 15 379
В събота работят до 15 часа, в неделя почиват. Има модели с връзки. Цените мисля, че са малко по-ниски.
През седмицата мисля, че са до 18.30, по-рано не затварят.

# 25
  • Мнения: 176
sourcherry -благодаря за инфото:)
А въпроса на NadiaNGX  наистина е добър, ботите всъчщност колко са високи, на снимките немога да се ориентирам, хващат ли глезена?

# 26
  • Мнения: 15 379
Хващат глезена. При различните модели височината е различна, но всички модели (и момичешките) са над глезена. Поразгледах ги по-обстойно днес. Обаче номерата в магазина на "Крум Попов" са на привършване и май няма вече да зареждат.

# 27
  • София
  • Мнения: 528
В събота работят до 15 часа, в неделя почиват. Има модели с връзки. Цените мисля, че са малко по-ниски.
През седмицата мисля, че са до 18.30, по-рано не затварят.

Работното време на магазина на "Крум Попов" е следното:
пон-к до петък: 10:30 - 19:00
събота: 10:30 - 15:00
Тел: 865-04-87

За цената мога да кажа само за модела, който аз купих: струваше 2 лв. повече, отколкото бих платила в Касида.  Peace

И специално този модел покрива глезена, да. Дори бих казала, че захваща една трета от разстоянието между глезена и коляното.  Hug

# 28
  • Мнения: 51
Здравейте, ами след всички тези хубави отзиви днес и аз порачах тези ботички за малката http://www.kasidabg.com/product_info_products_id-7901.html , нямам търпение да пристигнат Grinning!
Тя сега прохожда и ще бъдат първите ботички, надявам се да са удобни за прохождане!
Искам само да попитам този велур като се намокри зимата не си ли променя цвета, аз лично никога не съм носила велур, защото си мислех, че е неподходящ за мокро, че разваля и изглежда грозно като се намокри, но вие кажете..... Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 715
Днес взехме тези Simple Smile В магазина в Павлово нямаше голям избор за момиченца с номер 22. Добре, че имаше поне единия от 3 набелязани модела Simple Smile
Покриват глезена, но имаше и по-високи от тези. Стават и за по-дебело чорапче, понеже се водят широки. Добре подплатени са. Надявам се и да не пропускат, но това ще се види по-нататък. Езикът до горната лепка е едно цяло с ботичката и май вода не може да влезе newsm78. Отзад са със светлоотразители Crazy

Общи условия

Активация на акаунт