Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 15!

  • 34 174
  • 797
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 44 292
това е раничката.
а иначе щом си в софия по-точно ще ходиш до пщата да го взимаш...
на моята карта адреса не съвпада, защото сме под наем, но гледат името и си взимам нещата(не от призе - други)

# 76
  • Мнения: 3 760
 Благодаря!!!
Heart Eyes

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 238
Аз се оправих с хака,обаче явно на Диаблото вече няма да работи хака и аз си мислих че повредата е при мен но явно не е.

# 78
  • Мнения: 119
Пуснаха кодове в Джинито.

# 79
  • София
  • Мнения: 44 292
мерси Simple Smile брех нали пускаха в неделя, сега пък в събота....аа....Simple Smile

# 80
  • Мнения: 119
Хака на Диаблото тръгна  при мен.

# 81
  • Мнения: 1 259
И при мен не вървеше 2 дни... че бях и на 10-то ниво и загубих разбира се...сега работи Wink
А на Бета Призе-то...изобщо немога да вляза, незнам защо....уж инсталирахAdobe Flash Player и всичко  нужно, но не става!

# 82
  • Мнения: 89
Ee , тъкмо си изиграх събраните игри, мислех да правя големия шлем и на другия акаунт Sad Нищо, пак ще почна да събирам)
Добре поне, че работи.

# 83
  • Мнения: 1 259
A какъв е този шлем...?

# 84
  • Мнения: 197
Момичета,от 3-4 дена незнам какво му стана на Призето,но не ме пуска в магазина и аукциона.Дава ми едно съобщение,че ми трябва Adobe flash player(как пък досега ме пускаше без него  newsm78 ) , и ми дава линк от къде да го изтегля,но не иска да се инсталира от там.Потърсих от другаде да си го сваля,но все там ме праща,следвам точно инструкциите,натискам "инстал" и до там-не почва да се инсталира.Не знам какво да го правя вече.Добре че поне на опашката ме пуска за сега  Confused

P.S. Преди малко разбрах,че и при сестра ми е така от няколко дена.Има ли някой друг този проблем? Poli,на теб само в Бета Призето ли е така?В старото Призе можеш ли да влизаш в магазина?

# 85
  • Мнения: 89
A какъв е този шлем...?
Grand slam куестът,

# 86
  • Мнения: 435
Аничкаа,
на 2ра страница в един от двата поста на gibel има обяснения относно Adobe flash player и проблеми с Призето. Може това да е решение и на твоя проблем  Peace

# 87
  • Мнения: 197
За IE като цъкна на линка ми дава, че "директорията или файла не съществува"  Rolling Eyes   33uu

# 88
  • София
  • Мнения: 44 292
Да се похваля - получих си татусите...раничката и бонбонките не, но поне третата награда дойде...може би защото не е обемна и не представлявала интерес за никой по пътя.....Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 282
Angel_Dust честито!!! Явно в пощата си подбират наградите  Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт