Д-р Стефан Чанг и "Тайните на отслабването"

  • 34 950
  • 336
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 40
Здравейте, нови мацки! Hug
За плодовете аз ги хапвам при самите основни хранения примерно за десерт,а иначе ми се е случвало ако ми пристърже корема да си хапна и между храненията! PeaceЧестно казано за мен най-важна се оказа фрикцията и др. упражнения.Наблягам основно на фрикцията,ограничавам хляб и сладко,но както писах по нагоре не съм се лишила от тях!Апетитът ми намаля,дори когато ми предстоеше МЦ,въобще не съм се чувствала постоянно гладна както беше преди,а когато се теглих по време на МЦ се оказа,че съм отслабнала.(не очаквах точно по време на цикъл,да ме зарадва кантарчето)Изобщо с няколко думи-чувствам се страхотно,без мисли,че не трябва да ям това или онова,или че трябва да ям само еди какво си...От началото на темата до сега(като имате предвид,че покрай Коледа,МЦ-та и т.н.) съм поизоставяла режима съм махнала от талията си 9 см,от ханша 5 см,от бедрото 3 см.Повярвайте ми,дори аз не мога да повярвам,мерих се по 100 пъти дето се вика,че може да съм объркала нещо-но не съм! WinkА килограми свалям по едно на седмица.Не усетих кога съм постигнала тези резултати,въпреки,че имаше периоди,когато се бях поотпуснала,но от месец насам съм много стимулирана да продължавам напред-ПУ,ПУ ДА НЕ СЕ УРОЧАСАМ! Praynig
Та така момичета,радвам се,че се включвате и че се реших да направя тази темичка!Отначало си мислех,че ще потъне в паяжини,но ето че винаги може да бъде в полза на някой,което ме прави мн. щастлива!  bouquet
Аз тези дни нямах време да отговоря,понеже малката ми принцеса ме шашка с едни температури от 39 и 9 градуса.. ooooh!Сега е на антибиотик,а снощи пак не съм спала стои си тая температура и не ще да се мръдне!Пфууу....Дано скоро да се оправи,че мн се ошашках! Confused

# 286
  • Мнения: 17
Благодаря за отговора,
наистина добри резултати имаш, като споделяте всеки път какво сте "свалили" не се очертава общия резултат, но сега като казваш....нямам думи. Ще си казвам и аз, защото и аз не съм от много постоянните
Simple Smile до скоро

# 287
  • Мнения: 308
   Сисолинда, имаш много добри резултати. Чак не мога да повярвам, че тези резултати са от яденето три пъти на ден и фрикцията. Дано и при мен да има резултати, с които да се похваля.

   Имам 2 въпроса, като единия може да ви се стори доста тъп.

1. Второто упражнение за отслабване само веднъж ли се прави и пише ли в книгата по кое време на деня е най-добре да се прави?
2. Коремната фрикция с цялата ръка ли я правите. Аз като си поставя ръката на корема, тя обхваща по-голямата част и така не мога да се ориентирам за кръговете. Та затова питам дали се прави с цяла ръка, само с дланта или само с пръстите? И по колко кръга в едната посока правите?

# 288
  • New Zealand
  • Мнения: 871
тези дни съм замразила упражненията, защото съм циклична Confused

# 289
  • Мнения: 5 591
Запис и от мен!  bouquet
Успех на всички и много минусчета.  bouquet

# 290
  • Варна
  • Мнения: 40
   Сисолинда, имаш много добри резултати. Чак не мога да повярвам, че тези резултати са от яденето три пъти на ден и фрикцията. Дано и при мен да има резултати, с които да се похваля.

   Имам 2 въпроса, като единия може да ви се стори доста тъп.

1. Второто упражнение за отслабване само веднъж ли се прави и пише ли в книгата по кое време на деня е най-добре да се прави?
2. Коремната фрикция с цялата ръка ли я правите. Аз като си поставя ръката на корема, тя обхваща по-голямата част и така не мога да се ориентирам за кръговете. Та затова питам дали се прави с цяла ръка, само с дланта или само с пръстите? И по колко кръга в едната посока правите?
Здравей!
Второто упражнение го прави пак сутрин и вечер!Коремната фрикция се прави с цяла ръка -вярно е,че обхваща по-голяма част от корема,но това не е проблем-прави кръговете около пъпа като ги разширяваш постепенно и после в обратната посока като ги стесняваш и се връщаш пак в изходно положение! Peace
Успех!

# 291
  • Мнения: 5 591
Добро утро момичета!

От днес започвам да правя и упражненията.Вчера успях да хапна 3 пъти в определени часове и не ми беше никак трудно,продължавам в същия дух.Simple SmileЗа протокола-искам да сваля поне 5кг,но ще се радвам да стигна желания резултат от - 10килограма. Praynig
Хубав ден на всички.  bouquet

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 08:33 от vancheto

# 292
  • Мнения: 17
Добро и от мен.
Аз два дена се справям почти с яденето в определени часове, +/- минути. Свършва ми МЦ и започвам упражненията.
Поръчах си книгата, но за два дена я няма още, даже отговор нямам има ли я, няма ли я.....
Хубав ден

# 293
  • Мнения: 148
Здравейте момичета  Hug
Добре дошли на новите и дано и вие да намерите полза от упажненията  Peace
Искам само да ви кажа че наистина действат,аз правих само фрикцията нищо друго,защото не се чувствах комфортно с другите (може би заради кръвното ми,което е ниско),но е факт че това което свалих докато ги правих не се върна обратно.Сега не правя нищо защото съм доста заета-наречето го оправдание ако искате,но наистина нямам сили за нищо.Както и да е.Надявам се че поне малко съм помогнала
ванчето благодаря за кафето,страхотно е   bouquet

Успех на всички,аз когато мога ще се включвам и ще следя темичката.Не се предавайте и успеха няма да закъснее   love001

# 294
  • Варна
  • Мнения: 40
Ванчето,благодаря и аз за кафенцето!Даде ми тонус определено-както съм вече и аз болна-дребосъчката ме зарази,а тя още е с ангина! Confused
Ей,Диди -ти се появи-ама верно си много заета от доста време не беше се включвала! Hug
Аз ,момичета,реших(понеже нямам такава възможност да приготвям ястия по рецептите в книгата)да правя някакъв здравословен режим на хранене и същевременно да си спазвам принципите  и упражненията на д-р Чан.Та някак си вътрешно усещам прилив на енергия,искам да пречистя организма си и си избрах рецептите от 90 дневната диета-смятам,че ще са подходящи! newsm78Вие как мислите?
Иначе фрикцията е като чудо-наистина действа!Храненето 3 пъти на ден -също! PeaceХубавото тук е,че можете да правите това,което считате,че ще е по силите ви!Дори и да се отдадете на някои от принципите,а други да изоставите-пак ще имате резултати!Това го пише и в книгата,но аз се убедих,че наистина е така!Вярно е,че нищо не идва даром-и в тази тема трябва да се потрудим,но аз специално предпочитам да правя упражненията,отколкото да се лишавам от н-брой групи храни и да си мечтая за времето,когато вече ще мога да ги ям-това не е по силите ми!Същото се отнася и за гладуването!Защо да се тормозя,като наистина е възможно човек да отслабва по много приятен начин,в което преди не вярвах! Thinking
Каквото и да правите момичета,моят съвет е коремната фрикция винаги да е ваш спътник-т.е. да присъства неизменно в ежедневието ви! Peace
Успех ви желая и постоянство! HugСамо така ще бъдем възнаградени от негово величество КАНТАРА! Peace
ЦЕЛУВКИ!  bouquet

# 295
  • Мнения: 5 591
Привет на всички!
sisolinda,преди 10 дни започнах с 90дневната диета,но заради ниското ми кръвно не можах да я спазвам стриктно и затова реших да се присъединя към вас.Simple Smile Не се отказах напълно от тази диета.В момента съчетавам и двете и мисля,че доста успешно.За първи път от 10 дни кантара ми показа -800 грама,не  е много,но все пак е нещо,нали? Simple Smile
Пробвала съм доста от рецептите на 90 дневната диета,много са вкусни и се харесват дори на половинката ми. Grinning
Хубав ден и от мен.  bouquet

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 04:10 от vancheto

# 296
  • Мнения: 308
   И аз съчетавам с 90 дневната диета. Поне вече няколко дни подред ям в определени часове. Понякога имам от 15 до 30мин. разминаване (примерно вместо в 13.30 обядвам в 14.00), но мисля да не е такъв проблем. Все пак с малката нещата в повечето случаи не стават така както аз искам или съм ги планирала.

   Фрикцията сутрин няма как да я правя, но вечер не пропускам, а понякога и на обяд, когато малката спи. Дано и при мен има резултат, въпреки че аз не мога да издържа толкова време, колкото Сисолинда. Правя ги между 10 и 20 минути.

# 297
  • Мнения: 5 591
Добро утро!

Хубав ден и много минусчета. Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 308
   Добро утро и от мен.

   Ванче, благодаря за кафенцето.

   Аз днес ще хапвам пица. Кантара от няколко дни не мърда от 73кг. Линийката не ми е вярна, но така е, като постоянно провалям диетата. Надявам се след утрешния плодовия ден кантара да покаже голям минус. В тази връзка искам да попитам дали в този ден ще хапвате на по-чести интервали? Аз закусвам в 09.30ч., обядвам 13.30-14.00ч., а вечерята ми е 19.00-19.30. Когато съм на белтъчини нямам никакъв проблем и не огладнявам, но в другите дни не е така.

   Лек и минусов ден и от мен.

# 299
  • Мнения: 5 591
Аз днес съм на варива.Мисля да си направя пълнени печени картофи.
За плодовия ден- мисля да хапвам на по-чести интервали.
Успех.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт