Д-р Стефан Чанг и "Тайните на отслабването"

  • 34 955
  • 336
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 201
Още веднъж благодаря на sisolinda за темата и полезната информация!   bouquet
Много се радвам, че се разбра и под какво заглавие и име на автира може да се намери книгата, ще я потърся по книжарниците, но ще продължа да следя и темата с интерес, за да обменяме информация и опит.
Ефект от подобен тип упражнения наистина има. Аз самата от няколко месеца се занимавам любителски с йога и чрез дихателни упражнения облекчавам до известна степен дори пристъпите си на мигрена, а коремът ми чувствително се стегна. Но пуста лакомия, все из форума за диети вися.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 249
И аз ще следя темата .

# 47
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Много се радвам, че се разбра и под какво заглавие и име на автира може да се намери книгата, ще я потърся по книжарниците, но ще продължа да следя и темата с интерес, за да обменяме информация и опит.

Ето я книгата http://www.helikon.bg/index.php?act=books&do=detailed&id=46975

# 48
  • Мнения: 201
Благодаря, fanta, това имах предвид. Ще потърся първо по книжарниците тук и ако я няма ще я поръчам.   bouquet

# 49
  • Мнения: 2 631
Аз бих помолиа sisolinda да помести малко повече инфо и за самите храни, които (не) се приемат по време на този 'режим'... Какво трябва и какво не трябва да се яде, по колко, а и дали има правила за комбиниране на храните. Не може всичко да е изградено въз основата на тези физически упражнения...

# 50
  • Мнения: 153
Купих книгата от Хеликон за 12 лв-който се интересува.Имаше поне още 5-6 бройки.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 40
Аз бих помолиа sisolinda да помести малко повече инфо и за самите храни, които (не) се приемат по време на този 'режим'... Какво трябва и какво не трябва да се яде, по колко, а и дали има правила за комбиниране на храните. Не може всичко да е изградено въз основата на тези физически упражнения...
Разбира се,че ще изясня и това.Но още не сам донаписала за упражненията-коремна фрикция и упражнение №2 за отслабване.
Не се чувствам добре в момента-май се разболявам от гадния грип...
Миналата седмица детето,сега аз....Малко ми е трудно да стоя седнала,все ми се лежи....Всичко ме боли! SadЩе пиша разбира се,но ви моля да имате търпение и ако някой има вече книгата и има възможност, нека ми помогне! PraynigАз се опитвам да бъда доста изчерпателна и нещата ,които според мен също са важни(обясненията например за всяко нещо)ги пиша в постовете си!
Ще се опитам следобяд да продължа! Hug

# 52
  • Мнения: 2 631
sisolinda, никой тук не те тормози да препишеш цялата книга. Гледай си здравето по-добре. То и аз нещо от вчера подсмърчам наляво и надясно и мисля утре да не ходя на работа, ако продължавам така...

Мислех си само дали не може информацията, която поместваш в този пост с упражненията, да отиде на първа страница в първия пост, за да е по-лесно достъпна и всички новички, които влизат в темата, да се запознават със съдържанието, преди да попитат нещо.
Айде, не се давай на грипа!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 201
Вземи ударна доза вит.С и Парацетамол, sisolinda. Мурсалският чай също е много ефикасен при настинка. Дано успееш да пребориш бързо вируса!  Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 40
sisolinda, никой тук не те тормози да препишеш цялата книга. Гледай си здравето по-добре. То и аз нещо от вчера подсмърчам наляво и надясно и мисля утре да не ходя на работа, ако продължавам така...

Мислех си само дали не може информацията, която поместваш в този пост с упражненията, да отиде на първа страница в първия пост, за да е по-лесно достъпна и всички новички, които влизат в темата, да се запознават със съдържанието, преди да попитат нещо.
Айде, не се давай на грипа!!!   bouquet  bouquet  bouquet
О,в никакъв случай не ме тормозите!Напротив имам огромно желание да направя принципите достъпни за всички.А и моя си е инициативата да пиша малко по-изчерпателно-но най-важните неща все пак-защото както писах по нагоре едно е човек да се хвърли в даден режим ей така на сляпо,друго е когато имаш отговорите на въпроса ЗАЩО!
Извинете ме за въпроса,защото сигурно е глупав Embarassed ooooh!,но как да сложа по-задните си постове на предната страница?  bouquet
Аз редактирам и така продължавам да пиша! newsm78

# 55
  • Мнения: 2 631
Еми ако все още можеш като автор да си редактираш първоначалния пост, може и с копи/пейст  Laughing, като 'bold'-неш наименованията на упражненията и на специфичните правила така, че да се различават от масовия текст и лесно да се откриват в поста... Не, че и аз съм чок компетентна, ама се опитвам да давам акъл...  Blush Whistling

# 56
  • Мнения: 1 394
Сисолинда,благодаря за труда и бързо да оздравяваш!   bouquet
Поръчах си книгата,но ще дойде чак другата сряда Sad.Започвам обаче да правя упражненията от тук и ще се опитам да ям по три пъти на ден,че май съм свикнала на повече хапвания Embarassed
Чакам и другите указания на Сисолинда,когато има възможност да ги напише! Hug



Извинете ме за въпроса,защото сигурно е глупав Embarassed ooooh!,но как да сложа по-задните си постове на предната страница?  bouquet
Аз редактирам и така продължавам да пиша! newsm78


Сисолинда,виж тук може да има информацияhttp://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 14:53 от Happy2

# 57
  • Мнения: 148
Сисолинда вземай мерки за този грип,защото обикновенно повтаря дано не се зарази детенце пак Peace

# 58
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Момичета, снощи сготвих по една от рецептите. Супер вкусно стана и днес вдъхновено изкупих китайския кулинарен магазин. Аз обожавам китайска кухня и тези рецепти са ми като манна небесна  Heart Eyes Не стига че вкусно, ами и полезно и диетично.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 40
Браво,fanta!
Момичета,не мога вече да си редактирам нито първия,нито последния дълъг пост,но то така се получи,че все едно отделните постове се явяват и нещо като отделните раздели в самата книга.
Аз си пийнах,парацетамол и чай,като че ли сега съм маалко по-добре.
Тъкмо исках да ви напиша таблиците за петте хранителни вкуса,но fanta ме подсети за рецептите,които са по-назад в книгата и си помислих,че може би искате да напиша първо тях и после да вкарам таблиците за петте вкуса и енергийната балансираност на храните.
Какво ще кажете?Ако искате продължавам подред...
....Като се замисля  newsm78,по-добре да карам подред,защото по този начин няма да наруша последователността на принципите,а най накрая ще напиша рецептите,като завършек-тъй като те са съгласувани с всички принципи от книгата...

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 16:36 от sisolinda

Общи условия

Активация на акаунт