Пушите ли?

  • 4 545
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не съм пушила - невър евър. Притеснявам ли те, Кроси? Да изляза на терасата?

# 106
  • Мнения: 606
Не съм се поглеждал.

# 107
  • Мнения: 4 187
 Не пуша. Бях активен пушач 10г (приблизително). Бременността ме накара да ги откажа, не запалих повече.

# 108
  • Мнения: 11 607
Не пуша от малко повече от 7г., като преди това 13 г. бях страстна пушачка.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 252
Не пуша и се ужасявам от пушещи жени. Особено бременни. Кой какво и да ви казва няма как не знаете, че цигарите са отрова. А да тровите нероденото си дете за мен лично е престъпление.  Peace

# 110
# 111
  • Мнения: 2 229
...Из кърмаческите теми беше писано, че е по-добре да се пуши и кърми, отколкото да не се кърми, като ползите от кърменето са повече при под кутия цигари на ден...

А е най-добре да не се пуши. Peace

...С такава психика къде сте тръгнали да ставате майки не знам, ако едно бебе в корема до толкова не може да ви отврати от себе си като пушите, че си мислите, че е по-добре да палнете...

 Peace

Аз се чудя няма ли толкова около вас хора, които ви обичат достатъчно, че да ви бият през ръцете, всеки път, когато искате да запалите. newsm78

# 112
# 113
  • Мнения: 679
Не съм и не пуша. Не знам какво удоволствие намират хората в цигарите  newsm78 Винаги съм се чудила, напоследък все по-често, след като около мен се появиха някой и друг нов пушач, бременни-пушещи и кърмещи-пушещи, незнам ... с две думи - без думи.

# 114
  • Мнения: 4 229
the risk of Parkinson disease is well-established to be reduced due to caffeine and smoking intake.
 Mr. Green hahaha

# 115
  • хасково
  • Мнения: 378
Никога не съм пушила!

# 116
  • Мнения: 121
Не, с изключение на наргиле понякога  Wink

# 117
  • Мнения: 419
Пуших и успях да ги откажа 2 месеца преди да забременея.Вече не пуша повече от 3 години.

# 118
  • Мнения: 173
Преди да забременея пушех много.По време на бременността не съм си позволявала дори да си дръпна.Мислих си,че повече няма да запаля,но уви,отново съм с димящата пръчица Embarassed

# 119
  • Мнения: 12 690
the risk of Parkinson disease is well-established to be reduced due to caffeine and smoking intake.
 Mr. Green hahaha

Това и аз го прочетох, но не ме утешава особено. Първата ми мисъл беше, че пушачите не стигат до възрастта, когато се хваща Паркинсон.

Общи условия

Активация на акаунт