77 американски феи чакат да орисат малката щерка на [sfkbfk]!

  • 12 266
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 558
Ооооо, колежки, благодаря за вниманието и честта, която ми оказвате, досега името ми не беше фигурирало в заглавие на тема Simple Smile!

Операцията обаче я отложихме чаак за 28ми, ако няма спешности, та току виж сме изписали темата дотогаз...  Blush Confused...
Ще се отблагодаря подобаващо като пратя щъркела си да пише първо тука!!!

Еее, ами то се е видяло, че името всички го познахте...  newsm78... Не само, че е красиво и звучно, и международно, ами и значението му си го бива, и е царствено и докато го изкажа имам чувството че рисувам с четка хубава картина...

Имам и компромисен вариант с подобно значение и по- малко гласни, в случай, че малката изобщо не ми прилича на Виктория, когато я видя (в което се съмнявам).

Второто и име, ще бъде на мъжа, който ме е обичал най- дълго и най- много, и който и сега макар и доста болничък твърди, че аз съм любимата му дъщеря  Sad Heart Eyes... Обичам те, татко!!!!  Hug Heart Eyes...

victoria, от твоите уста в божиите уши!!! Страхотна ваканция да си изкарате!!!

И благодаря на всички за пожеланията за леко раждане и поздравите... Wink

# 16
  • Мнения: 405
MrsG, исках да кажа, че нито един продукт на пазара, за който се твърди, че е органик, не е напълно органичен.

Ееее, ама то не може и да има, най-малкото защото във всички има вода.

# 17
  • Мнения: 2 563
Sofko, чудесно е името! Да се роди лесно и бързо дано!

# 18
  • Мнения: 1 436
Clairette, виж дали имате Goodwill или Salvation Army.

# 19
  • Мнения: 1 393

Едно въпросче. Ако имате запазени дрехи, които не използвате, какво правите с тях. Ще се местим другия месец и има много дрехи, които само заемат място и не искам да ги взимаме, но и не искам да ги хвърляме...дали може да се дарят някъде  Thinking

Аз отскоро се включих в една такава организация, която е под шапката на Салвейшън Арми, казва се Салли Хаус (Sallie House) и да ти кажа честно, не знам дали я има и в други градове/ щати (би трябвало, според мен), но горещо препоръчвам на всеки, който има средства (това вкл. стари дрехи напр), време и разбира се, желание да се включи по някакъв начи към тази или подобна организация.
Става дума за нещо като фостър кеър, къща, в която живеят деца от бебета до 11 год, които неочаквано са се оказали без покрив и сем-во, деца на родители наркомани, такива, които са отишли в затвора или пък са малтретирали децата си и затова са им ги взели.  ConfusedТези дечица имат нужда от всичко- дрешки, обувки, чорапки, играчки, одеалца, плюшени мечета...и най- вече от ласка.

Да не се отплесвам, че не бих искала да агитирам тук, може на някой да му е неприятно, но на който му се занимава- потърсете дали имате Салли Хаус във вашия район, пък било и за да дарите старите неизползваеми вече детски дрешки.  Peace
Clairette, дано ги имате във вашия район.

# 20
  • Мнения: 3 988
При нас до всяка по голяма обществена пералня има контейнери за дрехи и обувки на Salvation Army и/или някакви други организации (не съм се заглеждала  Embarassed). Аз съм пускала дрехи и обувки там.

# 21
  • Мнения: 29
Привет и от мен. Напънах се и изчетох минала тема за минимално време, че съвсем ви бях изпуснала.
За епилаторите: Клеър добыр избор си направила, ама я кажете не ви ли се появяват подкожни косми, то не само от епилация,
но и всякакъв вид обезкосмяване? На мен са ми голям проблем. Досега сърчвах разни препарати онлайн за ингроун хеър трийтмънт.
Нещо от този сорт да сте ползвали?
Софко името е наистина много красиво, успех на 28, а пожеланията след това   bouquet
Зора и аз от БГ си бях донесла обувки за Изи на Колев&Колев и Бенетон, все още ги носи от ест.кожа са и изглеждат много удобни. От тук съм купувала
единствено чифт сандалки на ГАП точно като проходи, но те бяха от плат ,нищо ососбено, а и бързо и умаляха.
Клеър Гуудуил са ти го казали, мъжа ми редовно оставяше там по 1-2 торби дрехи преди да се премести, сега ни е малко далече,
 и се чудя и аз какво да ги правя купчините износени дрехи.
Кажете моля какви карти за тел.разговори до БГ ползвате? аз досега звънях с една 20доларова, която ми стигаше за 1 час, и този 1 час го изговарям точно за 2 дни.
Скайп го уважавам, ама имам баба и дядо, които както разбирате нямат компютър, и с които се опитвам да говоря поне 2 пъти седмично.
Кюбит голяма прегръдка и от мен, не се отчайвай  Hug Обезателно ще потърся Салли Хаус, имам много бебешки дрехи.
За органичната козметика нямам много наблюдения освен някои продукти на Л"оситан, така че ви чета с интерес.

# 22
  • Мнения: 3 988
За органичната козметика нямам много наблюдения освен някои продукти на Л"оситан, така че ви чета с интерес.


Аз съм пристрастена към медения вазелин за устни на l'occitane.  Rolling Eyes
Подкожни косми не съм имала никога. Една позната си поръча някакви мазила, но не знам какво точно. Доволна е.

Ползвах мостра ($12, 5 мл, 3 намазвания) на Sisley-ския Moisturizer with Cucumber. Влюбена съм, но и аз като МсрГ не мога да дам, пък бил той и на сейл(!), $148 за крем.  newsm78 Мъжът ми ме навива и подозирам, че скоро ще го купи без да ми каже. Само на мен ли ми се струва снобско да се дадат толкова пари за крем?  newsm78
Същия въпрос имам и за бельо. Най-вече ме интересува Агентката какво мисли, защото подозирам, че си купува агентско бельо, което и аз уважавам (понякога), но въпреки това ми присяда като дам $120 за сутиен. Все в моменти когато трябва да се утешавам съм си ги купувала.  Embarassed
Кой беше питал преди време дали изхвърляме храна?

# 23
  • Мнения: 868
За Софка: най-леко и щастливо дочакване!!   

Зора, и на нас Robeez ни бяха любими за вкъщи...

Mrs.G., благодаря за споменаването на Сали Хаус. Ще го проуча. Аз съм носела дрехи и до Гуудуил и до Салвейшън Арми, но търся друго място по няколко причини. Първо, последния път като занесох торба до Гуудуил видях как след като я оставих, едни се затичаха, грабнаха я, и я отнесоха в трък (беше след работно време).  Второ, само преди 1 седмица слушах репортаж по ТВ, че от Селвейшън Арми пазаруват повече средна класа американци и търсачи на гууд диълз и "винтидж".  Нищо лошо в това, но предпочитам да даря дрехи на дечица, които наистина ще имат нужда от тях....  Ако знаете за други места, моля кажете.

# 24
  • Мнения: 1 436
За моя размер бюст сутиенът е необходимост, а не декорация и ми е много важно да ми ляга съвсем точно и да не се раздърпва на третото пране. Така че специално за сутиени винаги сплърджвам. За сметка на това притежавам само три чифта обувки - един чифт пролетно-есенни, един чифт сандали и един чифт маратонки. Всеки със слабостите си  Laughing
 
Като превантива срещу подкожни косми се минавам с фейшъл скръб като се сетя (което е веднъж на 2 месеца). Но като че ли нямам много по принцип.

Второ, само преди 1 седмица слушах репортаж по ТВ, че от Селвейшън Арми пазаруват повече средна класа американци и търсачи на гууд диълз и "винтидж".  Нищо лошо в това, но предпочитам да даря дрехи на дечица, които наистина ще имат нужда от тях....  Ако знаете за други места, моля кажете.

Идеята не е ли, че не самите дрехи, a приходите oт тях се ползват за благотворителност Thinking

# 25
  • Мнения: 2 563

Mrs.G., благодаря за споменаването на Сали Хаус. Ще го проуча. Аз съм носела дрехи и до Гуудуил и до Салвейшън Арми, но търся друго място по няколко причини. Първо, последния път като занесох торба до Гуудуил видях как след като я оставих, едни се затичаха, грабнаха я, и я отнесоха в трък (беше след работно време).  Второ, само преди 1 седмица слушах репортаж по ТВ, че от Селвейшън Арми пазаруват повече средна класа американци и търсачи на гууд диълз и "винтидж".  Нищо лошо в това, но предпочитам да даря дрехи на дечица, които наистина ще имат нужда от тях....  Ако знаете за други места, моля кажете.

Пикси, в нашия Гудуил има табелка да не оставяш нищо извън работно време. И в Мейн беше така, точно заради такива крадци, за които Гудуил не е виновен. В работно време отиваш до задния вход, където ти я приема човек, даже си има хора, които да ти помагат да разтовариш. При нас човекът, който приема дрехите не говори, нещо куца, не изглежда добре милият, пък и е на години. Но са го наели, печели си парите, евала на Гудуил.

Салв. арми са доставчик на социални услуги (http://www.salvationarmyusa.org/usn/www_usn.nsf/vw-text-index/85 … a2cb?opendocument), а не просто магазин за бедни. Де факто, с парите от магазина се финансират описаните услуги.

# 26
  • Мнения: 2 185
Кой беше питал преди време дали изхвърляме храна?

Аз бях  Mr. Green

Детски дрешки нямам за даряване само мъжки огромни, виждам че има много организации, ще поразуча и ще ги занесем някъде, мерси за информацията. Подкожни косъмчета почти нямам. Бяха ми се появили малко по триъгълника, защото махах няколко месеца с епилатора, че са ни кът козметичките, които правят бразилиан. Последния път като ходих на козметичка ме посъветва да ги ексфолирам с Луфа. Това е една такава груба гъба, като от някакви растителни влакна-има ги в Таргет  Peace Има и мазила и процедури от рода на химичен пилинг, но ми каза първо да пробвам с Луфата и ако не действа после другите варианти.

# 27
  • Мнения: 29
[ Подкожни косъмчета почти нямам. Бяха ми се появили малко по триъгълника, защото махах няколко месеца с епилатора, че са ни кът козметичките, които правят бразилиан. Последния път като ходих на козметичка ме посъветва да ги ексфолирам с Луфа. Това е една такава груба гъба, като от някакви растителни влакна-има ги в Таргет  Peace Има и мазила и процедури от рода на химичен пилинг, но ми каза първо да пробвам с Луфата и ако не действа после другите варианти.

Луфа изпозвам всеки ден като се къпя, не само заради подкожните косми (в това отношение не помага много), но и да премахвам мъртвия слой клетки най-вече.
Не си бях направила труда да търся гуудуил наоколо, а се оказва че има Grinning, мислех чечак до ЛА трябва да нося дрехите...

# 28
  • Мнения: 868
Благодаря за пояснението. Затова дрехи за възрастни и други работи продължавам да нося в Селвейшън Арми. Просто ми искаше за детските дрехи да има по-директна връзка до децата, които ще ги използват. Бях чула, че събират дарения за деца за Хаити и че дори ще дойдат да ги вземат от къщи. Не мога да намеря информацията никъде.

# 29
  • Мнения: 2 563
Ако нямате финансови проблеми, бихте ли станали домакиня сега и завинаги, в името на децата си?

Общи условия

Активация на акаунт