77 американски феи чакат да орисат малката щерка на [sfkbfk]!

  • 12 308
  • 314
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 563
Чак пък църква... Онзи ден бях на коктейл в един апартамент в СоХо. Нямам думи, такъв простор, светлина, две кухни, стълбички, ниши... Само дето не е ясно как се отоплява.  Laughing

# 241
  • Бостън
  • Мнения: 13 660
ама погледнете линковетееееее Simple Smile става въпрос за конкретно изпълнение Grinning

# 242
  • Мнения: 144
Момичета, има ли някой който е бил/е на H4 виза?
Върти ми се една идея за изложба и си мислех ако тръгна да си продавам картините дали ще е проблем?

# 243
  • Мнения: 1 436
Мирче, на теория е проблем, пък дали на практика ще е, е друг въпрос.

# 244
  • Мнения: 144
Аз знам че на теория е проблем.
Чудех се дали няма някоя вратичка  newsm78

Защото примерно ако си чужденец и дойдеш само за да направиш изложба е ок да продаваш...
Някак много нечестно и нелогично ми се струва. Crossing Arms

# 245
  • Мнения: 1 436
Аз знам че на теория е проблем.
Чудех се дали няма някоя вратичка  newsm78

Ако ще нарушаваш закона, вратичката е една - да не те хванат 33uu . Ако имаш доход, ще трябва да го декларираш и да платиш данъци. Ако кандидатствате за зк, може да ви поискат данъчните декларации, да забележат, че ти си имала доход и да питат как и защо.

Ако си чужденец, който е дошъл да прави изложба, си на виза, която го позволява. Ти си на виза, която не ти позволява. Дали е честно или нечестно е съвсем друг въпрос.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 01:08 от Juturna

# 246
  • Мнения: 948
Бря, пак сте изписали сто теми!

Хубави снимки на марти и софия, и нов аватар/титла на МрсГ  Sunglasses

И аз се вдигнах за колеж на 19 отвъд голямата вода, така че не мога да спра никой - ако ще на луната да се тръшне да ходи  Crazy За всеки случай последния път метнах два пъпа в двора на Харвард, де, hedging strategy - че не се знае колко ще са умни  Mr. Green

За Сара: и аз не видях кой знае какъв проблем; на фона на всичките други кинти дето се хвърлят за безумни реклами и какво ли още не в тези кампании. Не я понасям, заради всичките други неща, ама естествено, че трябва да е облечена на ниво. И не се е изхвърлила много, можеше за повече да ги отнесе Sunglasses. Чак тука я писаха, та писаха, на първа страница беше във всички вестници.

# 247
  • Мнения: 29
Честит Рожден Ден Бистра! Много сбъднати мечти!   bouquet

Реших вчера да издълбая една тиква, ей така заради идеята  Grinning
http://i369.photobucket.com/albums/oo136/sunriseonice/last%2012%20mo/DSCN0698.jpg

# 248
  • Мнения: 2 563
Въобще не следя изборите вече. Остават 12 дни, всички се чудят кво да направят, как да забавляват хората. Аз просто чакам да дойде денят и после да се броят резултатите. Не ми пука колко е похарчила Пейлин. Мъжете могат и да ходят със сако и бяла риза по митинги, но за жена трябват по-сериозни грижи.

Пингвинке, чудна тиква!

# 249
  • Мнения: 1 436
Биз,  newsm59 newsm67

пингвинче, много гот  Mr. Green. Трудно ли беше? Аз съм се порязвала като режа диня, та дълбането на тиква ми се струва мишън импосибъл  Whistling

# 250
  • USA
  • Мнения: 559
Честито, Биз!!! Много здраве и късмет!  newsm59 newsm38

Пингвинче, много професионално си се справила.

# 251
  • Мнения: 1 800
почвам наред Mr. Green

снимките на Марти и София са прекрасни, невероятно настроение Heart Eyes

Биз & Уинкс, всякакви филми, само не страшни, от такива с дни не мога да спя, както и всякакво производство (англ., френски, немски...)

църква- да бих живяла, въпреки, че на показаната от Агентката, бих запазила повече от оригинала, прекалено традиционно обзавеждане за такъв екстериор.
преди 8-9 години в Англия видях една да се продава, и много ми се искаше да мога да си я купя и живея в нея. не ме разбирайте погрешно повечето църкви ме депресират, но не ако аз променя флор плана и обзаведа Mr. Green

снощи сънувах, че съм си купила яка къща, ама супер стара, с изпочупени прозорци и изкривени каси на вратите, но много се вълнувах и в съня си бях започнала да ремонтирам и обзавеждам Crazy

за ученето в чужбина- какъв е смисъла да се кара бакалавър в чужбина, не се ли обезсмисля, ако ще получи магистър тук...относно другата култура, много университети имат семестъри аброд или летни програми(мъжа ни ходи едно лято в Ирландия на такава и почти отидохме в Египет за семестър, но заради моите документи не успяхме). Ако живееш две години(ако не се лъжа) в даден щат може да претендираш за резидент на щата и се плаща по-малко в университета му.
иначе зависи от дИтето- ако няма в главата и тук и там и на Марс ще намери начин да се напие или да прави бели.

за костюмите на Сара- голяма работа похарчила 150к, колко харчи Обама за собствен тв канал? май доста повече от 150к.  дрехите мога да ги приема за необходимост нали имидж гради, от Джей Си Пенни ли да си напазарува. Въпреки,че  ако толкова им пукаше на всички наистина за този народ и икономиката, милионите за кампании биха били полезни на други места...
никак не съм щастлива от политиката тези дни Simple Smile

за визата- зависи, може и да те хванат, може и не. една популярна група имаха концерт на туристическа виза, което е голямо не-не, ама никой не ги е подбрал за това.

# 252
  • Мнения: 2 563
Biz,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Не сравнявайте Пейлин с Обама в случая. Обама (и МакКейн) сами си изкарват даренията за кампаниите. На Пейлин парцалките са от RNC.

# 253
  • Мнения: 144
Juturna  - знам, просто вече взе да ме стяга шапката, че не работя. Пък изложбето ще си го мисля ениуей  Wink

penguin - готска тиква Simple Smile и аз имам една тука дето чака.

# 254
  • Мнения: 1 147
Аз съм съгласна с Ива, 150 000 за дрехи не ми се струват нещо съществено, предвид позицията и имиджа. Не съм очаквала да пазарува от кварталния бутик  Laughing

Мира, мисли за други варианти, и не се втурвай в противозаконии начинания, защото не знаеш къде ще му излезе края. От наблюденията ми в таз държава, следят и наказват..

Марти и София са приказни, чудни снимки, браво на вас!

Бистра е рожденничка утре  Laughing Нали уж по американско време честитим тук..

В църква не бих живяла, ако ще пари да ми дават. Mr. Green Агентката - и с линковете не ме придума.

Общи условия

Активация на акаунт