луда работа

  • 2 457
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
За малки деца - съвсем нормално.

# 16
  • Мнения: 958
Едно от нещата с които дъщеря ми се захрани, след като пропълзя, беше съдържанието на подметките ми. След това упорито гризеше домашните чехли, на който хване. И винаги се смееше като я хванеш да го прави. За секунда не съм си мислела, че има нещо извратено в това.  newsm78
След това почна да посяга към фасовете в градинката,  може би и се е пушило  Twisted Evil

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Въпрос към авторката . Имаш ли дете / ца ? 

Едва ли. Ако имаше, нямаше да й е странно.

   Laughing Аха.
   Моята малката обичаше да прави неща,които занеше,че са забранени и да ми се хили насреща докато върши щуротията.Но поотрасна и този период мина. Peace

# 18
  • Мнения: 1 187
Моят син не е "хапвал" обувки, но не се учудвам - децата са си деца.

# 19
  • Мнения: 12
Въпрос към авторката . Имаш ли дете / ца ? 
нямам,надявам се след известно време да имам...често се чува че децата бъркат в пепелници,саксии,хапват си какво ли не , опитват се да си здъвчат някоя играчка..мисълта ми беше че подобни неща са неизбежни като че ли!  Thinking

# 20
  • Мнения: 2 197
Въпрос към авторката . Имаш ли дете / ца ? 
нямам,надявам се след известно време да имам...често се чува че децата бъркат в пепелници,саксии,хапват си какво ли не , опитват се да си здъвчат някоя играчка..мисълта ми беше че подобни неща са неизбежни като че ли!  Thinking

Виж сега -  всяко дете е различно. Няма неизбежни и задължителни неща. Повечето от нещата, които описваш с такъв страх са абсолютно безвредни и донякъде полезни - примерно дъвченето на играчките е много добро упражнение и носи успокоение при никненето на зъби. Това, че ще оближат или пипнат нещо мръсно или ще сложат нещо в устата си определено не е болка за умиране. Все пак всички живеем в достатъчно мръсен свят и тук поне ясно се вижда какво дишаме. Детето не расте в саксия и не е страшно да се поизцапа малко или ... да опита подметките си.
Иначе моето дете нищо не опитва с уста - никога не е лапнала нещо просто, за да го опита. Също така не е проявявала интерес към контактите. Но пък ме изненадва с доста други неща. Така че не може да се каже, че нещата са неизбежни. Просто когато ти дойде времето се научаваш да се справяш със ситуациите.

# 21
  • Мнения: 12
Въпрос към авторката . Имаш ли дете / ца ? 
нямам,надявам се след известно време да имам...често се чува че децата бъркат в пепелници,саксии,хапват си какво ли не , опитват се да си здъвчат някоя играчка..мисълта ми беше че подобни неща са неизбежни като че ли!  Thinking

Виж сега -  всяко дете е различно. Няма неизбежни и задължителни неща. Повечето от нещата, които описваш с такъв страх са абсолютно безвредни и донякъде полезни - примерно дъвченето на играчките е много добро упражнение и носи успокоение при никненето на зъби. Това, че ще оближат или пипнат нещо мръсно или ще сложат нещо в устата си определено не е болка за умиране. Все пак всички живеем в достатъчно мръсен свят и тук поне ясно се вижда какво дишаме. Детето не расте в саксия и не е страшно да се поизцапа малко или ... да опита подметките си.
Иначе моето дете нищо не опитва с уста - никога не е лапнала нещо просто, за да го опита. Също така не е проявявала интерес към контактите. Но пък ме изненадва с доста други неща. Така че не може да се каже, че нещата са неизбежни. Просто когато ти дойде времето се научаваш да се справяш със ситуациите.
да се надяваме..никой не се родил научен  Peace

# 22
  • Мнения: 4 784
Преди да стана майка, щеше да ми се струва странно, но сега като майка на вече почти две годишно зверче, никак не ме учудва случката, която те е впечатлила.

# 23
  • Мнения: 550
искам да ви кажа че 1-2 пъти забелязах детето на братовчедка ми да си играе с ботушите на майка си...по-точно изпитваше голямо удоволствие да ги лиже Confused и то даже долната част подметката.не е ли малко странно според вас?  newsm78 Thinking
newsm62Може пък да е било гладно детето!А майка му дали знае?Може да е специално обучено ! newsm62

# 24
  • Мнения: 1 763
Моето дете пък харесва джапанки. Дъвче  и собствените си обувки, но не с такова удоволствие като джапанките на баща си.

# 25
  • Мнения: 494
Моето дете пък харесва джапанки. Дъвче  и собствените си обувки, но не с такова удоволствие като джапанките на баща си.
  Sick ...Е, не!!! Подметки да ближат, джапанки да дъвчат...Прекалено е! Свършиха се гумените мечета...

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моето дете пък харесва джапанки. Дъвче  и собствените си обувки, но не с такова удоволствие като джапанките на баща си.
newsm62 Материала за лапане не е за пренебрегване.

# 27
  • Мнения: 3 034
луда работа е, разбира се.
веднага марш с детето на психолог.

ако пък го видиш да бърка в пепелник, пиши го изпусната работа.

# 28
  • Мнения: 1 364
Алекс също проевяваше голям интерес към обувкине.
Не съм я виждала да ги яде, но ги разнасяше из всички стаи Grinning
Това е нормално при всяко дете на около годинка.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И ние минахме през такъв период ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт