Ранна коледна...темичка за подаръци!

  • 49 040
  • 697
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Миналата Коледа й подарихме уокъра на Фишер прайс:

Сега търся идеи за 2-годишни, ще следя темата, дано някой се включи!  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 437
И аз съм в чуденка какво да купя на едногодишното ми хлапенце. Чудя се за този уолкър...ще ги огледам и ще реша.

За двегодишно, идеята за камион, който се бута с крачета е супер.  Особено, ако си има багажник и волана му има копчета и издава звуци  Crazy Нашият се експлоатира все още и е играчка номер едно.

Триколките не са ми присърце. Децата не могат да им въртят лесно педалите и пак ги бутат с крачета. Нашата си стои така на двора...нещо не можахме да се напаснем с нея.

# 17
  • Мнения: 1 305
По принцип всякакви играчи, от типа малки колички, които се бутат с крака, за да се движат се приемат мнооого добре от децата. Има и едни надуваеми гумени кончета, дъщеря ми получи такова на втората си Коледа и все още е страшно експлоатирано. Язди го из цялата къща. В смисъл, подскача с него и така се придвижва напред.  Laughing

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз се чудя за подарък за двегодишно момченце (такъв камион за каране с крачета има).Той сина ми другия месец има и рожден ден и за този повод не знаем какво да му купим  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 2 437
Хоп и аз тука.

 
И аз се чудя за подарък за двегодишно момченце (такъв камион за каране с крачета има).Той сина ми другия месец има и рожден ден и за този повод не знаем какво да му купим  newsm78

Мария в същата чуденка съм. Ако някой има идеи да казва.

# 20
  • Мнения: 1 364
Все още не съм мислила за подаръци.
Ще следя темата.

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Всъщност май ще се спра на нещо като кола или триколка с родителски контрол, обаче не знам какво точно ще е подходящо, за да може да си го ползва веднага.

Почти съм сигурна, че ще ви стои като паметник. Взехме такова на Емма за първия РД-лятото. Ползвано е 3-4 пъти и сега го замъкнахме на склад, че само пречи. А пък за Коледа ми се струва още по-неподходящо-навън е студено и не са толкова маневрени, за да минат през сняг например.

# 22
  • Мнения: 654
http://www.mothercare.com/gp/product/B0011EW4JE/sr=1-7/qid=12244 … 7031&mcb=core

http://www.mothercare.com/gp/product/B001CPJ10M/sr=1-18/qid=1224 … 7031&mcb=core

http://www.mothercare.com/gp/product/B001DI9TDM/sr=1-16/qid=1224 … 7031&mcb=core

Мисля, че тези неща са подходящи и иако ги няма в БГ може да бъдат поръчани в магазин на Мадъркеър, има такъв на ул. Леге №8 и в Мол ъф София.
А знаеш ли колко струва този влак в БГ?
http://www.mothercare.com/gp/product/B001CPJ10M/sr=1-18/qid=1224 … 7031&mcb=core

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Изобщо не ми е ранна темата  Wink
От края на лятото дребната си поръчва коледните подаръци, а от няколко дни вече ме кара да пишем и писмото до Дядо Коледа, че да имал време да подготви всичко  Mr. Green

Миналата година щерката беше на 3г.6м. и получи двуетажна дървена къща, Барби Спящата красавица със затварящи се очи, пералня, прахосмукачка и кухненски център. Все още играем с всички тези подаръци.

# 24




Мне, не. Аз ги давам като предложения. Но честно казано в БГ идея си нямам какви са цените, аз си пазарувам от тук главно.

# 25
  • Мнения: 3 034
и аз съм за тук, синът ми ще на 9 месеца  Simple Smile имаме уолкър вече. искам нещо, което да развива въображението, без много странични ефекти. по принцип му купувам по-естествени материи, но ще е малък за дървени неща май  newsm78

# 26
  • Мнения: 654
и аз съм за тук, синът ми ще на 9 месеца  Simple Smile имаме уолкър вече. искам нещо, което да развива въображението, без много странични ефекти. по принцип му купувам по-естествени материи, но ще е малък за дървени неща май  newsm78
не, тамън е, можеш да му вземеш дървен влак с връвчица за теглене, защото скоро ще проходи!

# 27
  • Мнения: 2 732
Изобщо не ми е ранна темата  Wink
От края на лятото дребната си поръчва коледните подаръци, а от няколко дни вече ме кара да пишем и писмото до Дядо Коледа, че да имал време да подготви всичко  Mr. Green



Joy Joy Joy

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мммда,  Laughing. Даже ми обясняваше как еди какво си, понеже било много скъпо /явно аз така съм й казвала/, няма да ме кара аз да го купувам, а щяла да си го поръча на Дядо Коледа  Crazy

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мммда,  Laughing. Даже ми обясняваше как еди какво си, понеже било много скъпо /явно аз така съм й казвала/, няма да ме кара аз да го купувам, а щяла да си го поръча на Дядо Коледа  Crazy

Пак добре. Ами моЙто голямото по-миналата година си беше поръчала за Коледа сестричка, преди да й кажем, че съм бременна. Ние с баща й по поръчка работим  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт