Ти какво сготви! Снимай, покажи!- 15-та тема

  • 49 526
  • 493
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
здравейте момичета ....Labrex днес се опитах да правя хачапурите но в процеса на правене някъде сбърках не знам къде точно но резултата не е много добър на снимката горе долу изглеждат добре но когато ги опитах сякаш не бяха доопържени и въобще не бухнаха..знам че човек има и такива дни но се чувствам разочарована тъй като бях много ентусиазирана а и всяка твоя рецепта която съм опитала до сега  се е получавала перфектно но както и да е.... #2gunfire  #Crazy

# 31
  • Мнения: 3 050
Радвам се, че ще мога да споделя и аз една снимка в темата  Hug а не само да ви чета.  Grinning
Вие сте вдъхновение  Peace

# 32
  • Мнения: 549
Благодаря за новата темичка  bouquet

# 33
  • Мнения: 22 867
здравейте момичета ....Labrex днес се опитах да правя хачапурите но в процеса на правене някъде сбърках не знам къде точно но резултата не е много добър на снимката горе долу изглеждат добре но когато ги опитах сякаш не бяха доопържени и въобще не бухнаха..знам че човек има и такива дни но се чувствам разочарована тъй като бях много ентусиазирана а и всяка твоя рецепта която съм опитала до сега  се е получавала перфектно но както и да е.... #2gunfire  #Crazy

betina33, те по принцип не са бухти, а се разточват по-тъничко. Ето снимка от руската рецепта.


Просто на момичетата изглеждаха пухкави, защото не са разточени достатъчно. Но хачапурите са си плоски мекички. Не знам защо са ти се сторили недопържени, на снимката действително изглеждат добре, по-добре и от на тази на източника. Можеш да ги пържиш повечко, ако обичаш по изпържени неща. Но те са тънички и би трябвало да са се изпържили.
Не се разочаровай, да не мислиш, че аз или пък другите имаме само сполучливи неща. Обикновено публикуваните рецепти са пробвани по няколко пъти от мен и мои близки, и като реша, че някоя е сполучлива, я публикувам. Но не е задължително на всеки да се харесват.Пък и на  всеки се случва нещо да не му стане или да не му хареса, може просто да не са по твоя вкус.

# 34
  • Мнения: 3 988
Напоследък не готвя изобщо. Още по-малко пък ми е до снимки и декорация. Но ето нещо вместо запис.

Шарена салата с домати, авокадо, пиниеви ядки и пармезан.



Спаначено супоподобие. Мъжът ми не обича супи, а аз исках супа и се договорихме за тази консистенция.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 420
  Betina33,след време опитай пак да направиш хачипурите,може да станат по-сполучливи,и тогава ще решиш,дали са ти по вкуса! Simple Smile
   Моето семейство е във възторг от тях(а по принцип не сме много-много ящни Confused ) !Миналата седмица 2 пъти ги правих:първо със сирене,след това с картофи и лук!Разточвам ги по-тънички.Готови ми приличат на по-дебели палачинки........ newsm64 Само че, брашното в рецептата ми се видя малко и прибавих  1/2 ч.ч..Или яйцето ми е било по-голямо,или чашата... newsm78
   Какво друго да кажа........Целувки на Лабрекс! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 11 607
Здравейте, момичета!
От цяла вечност не съм влизала в Готварския форум........Не си мислете,че не готвя.....Готвя, за съжаление, но пусто време и ангажименти.......

Тази вечер нямаме нищо специално, но пък са ви представя печените кестени, които много ги обичаме по това време на годината:

# 37
  • Мнения: 293
Поздравявам всички страхотни мами от този форум! Вие сте, меко казано, невероятни кулинари и домакини! Едва вчера се регнах тук и всичко за мен е ново и интересно. Grinning А това са моите картофени кюфтета от днешната вечеря - съвсем елементарно но вкусно - Картофените кюфтета на пра-баба
 ...

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 22:33 от nela_66

# 38
  • Мнения: 22 867
  Betina33,след време опитай пак да направиш хачипурите,може да станат по-сполучливи,и тогава ще решиш,дали са ти по вкуса! Simple Smile
   Моето семейство е във възторг от тях(а по принцип не сме много-много ящни Confused ) !Миналата седмица 2 пъти ги правих:първо със сирене,след това с картофи и лук!Разточвам ги по-тънички.Готови ми приличат на по-дебели палачинки..Само че, брашното в рецептата ми се видя малко и прибавих  1/2 ч.ч..Или яйцето ми е било по-голямо,или чашата... newsm78
   Какво друго да кажа........Целувки на Лабрекс! Heart Eyes

10х, Селма!  bouquet  bouquet  bouquet

Поздравявам всички страхотни мами от този форум! Вие сте, меко казано, невероятни кулинари и домакини! Едва вчера се регнах тук и всичко за мен е ново и интересно. Grinning А това са моите картофени кюфтета от днешната вечеря - съвсем елементарно но вкусно


Добре дошла nela_66 !    bouquet   Картофените кюфтенца наистина изглеждат много вкусно! Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 293
  Grinning Благодаря! Много си мила!  Grinning smile3535

# 40
  • Мнения: 1 777
При нас пилешка супа и картофена яхния с пиле,за десерт сладкиш с ябълки и орехи.

   

# 41
  • Мнения: 65
Записвам се да следя тази вкусна темичка.И ще показвам и моите вдъхновения  Wink

# 42
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
благодаря за подкрепата момичета- ние впрочем си ги изядохме на вкус бяха добри на всяка цена ще опитам отново да ги направя от горната страна бяха тънки но от долната  страна явно не съм ги нагънала добре и там станаха по дебели и стояха като недоопържени........сега докато пиша сина ми пита ....останаха ли от хачапурите...... да да определено ще опитам пак да ги направя Laughing

# 43
  • Мнения: 4
Момичета,отново Ви казвам супер сте.Днес направих баница от ваша  рецепта нямаме достатъчно думи да Ви изхваля.Картофените кюфтенца са прелест.Утре  сме на тях.Благодаря Ви за страхотните идеи ,много ми помагате .Успех.Не умея да снимам,но съм в процес на обучение. Hug

# 44
  • Мнения: 339
Ето и моята Рошла за тази вечер

вече сме и фенове всички в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт