Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Добро утро и от мен! Хубава седмица и положителни емоции!

# 16
  • Видин
  • Мнения: 961
, МОМИЧЕТА!

Честита ни нова темичка!  bouquet
Нека бъде на късмет на всички нечакащи тази седмица!
Калинче, успех! Peace
Хубав ден ви желая! Hug

# 17
  • Мнения: 417
Момичета, много благодаря за подкрепата, друго си е като човек чуе мили думи в напрегнат момент Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 11 818
Добро утро и успешна седмица на всички!  Hug
Bagneto, мерси за темичката!  bouquet
Alexandria, благодаря за свещичките!  bouquet
Kasidy, избрала си прекрасна рокля, сигурна съм, че ще си много красива булка, а мъжът ти ще онемее като те види! А сега явно се радва повече на  bombs не му се сърди! Wink
edna ot nas, дойде ли ти?
mama nani, struni, svetla_81, съжалявам за лелката! Успех този месец!
Щастлива Бубичка, честита точица!  bouquet
Карамелче, честита оценка, не че съм се съмнявала в теб!  Hug
Илианка Simple Smile, честити нови придобивки, все така доволно да пазаруваш! Боцкането отшумя ли?
elia_na, с теб какво стана?
desitalee, дано грешиш и сте направили НЕЩО!  Praynig
Danito, стискам ти двойно силно палци и чакаме да се похвалиш тази седмица!
kalinka79, успех на снимката! Praynig
irina_boneva,  Hug и ще чакам да ми пишеш на лични хубави неща! Wink
Djiji , приятно и успешно ловуване!

soff, pretty, Жаклин, gvsm, dididid   Hug

Аз не чакам чак към неделя, но нали пия този месец Дуфастон (съжалявам, че въобще го започнах) и вероятно ще ми дойде по-рано. Усещам си отсега, че ще ми дойде.
А за тези, които питаха за малката - добре е, ходи с голямо желание на детска градина и е много ентусиазирана от допълнителните занимания, на които съм я записала, особено от балета, ще ходя днес да й търся цвички.

Хубав ден!  Hug

# 19
  • Мнения: 141
Момичета успешна седмица и от мен! Дано да има повече две чертички! Аз днес съм на доки за фоликуметрия и пак ще пиша.  Hug Стисмап палци на всички чакащи! Praynig

# 20
  • Мнения: 1 802
Добро утро и от мен!
Аз временно нямам нет вкъщи и явно съм изпуснала нещо! newsm78 Embarassed
Може ли някой да им разшифрова заглавието на темата! !? Embarassed
Явно грипа ми се отразява и на способността да мисля! Thinking

Поздрави на всички и приятна седмица изпълнена с много хубави новинки и двойки от чертички! Heart Eyes

# 21
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Добро утро и успешна седмичка и от мен мацки  Hug

Страшен шопинг сте направили, много ви се кефя Simple Smile Аз напоследък предпочитам сама да си направя дрешките, да си ги оплета де  Embarassed. По-приятно ми е като ги нося и все пак са уникални....

Стискам палци на всички, които ще ходят на преглед.... Hug

# 22
  • Мнения: 1 775
Добро утро и успешна седмица и от мен, момичета! Да не забравите за фолиевата киселина. След час тръгвам за преглед, че преди няколко месеца ми откриха една малка кистичка в дясната гърда - 9мм, дано да е изчезнала. Иначе аз НЕ чакам към края на работната седмица.

# 23
  • Мнения: 1 541
Добро утро!

калинка79, успех днес и дано не те боли изобщо Praynig Чакаме добрите резултати  Hug  Heart Eyes
Nadejdata_08, успех и на теб!

Кас, нали знаеш колко съм нетърпелива за всякакви подробности около събитието, а роклята е черешката на тортата. Кога ще я вземаш и от къде последно я избра? А за цвета те поздравявам искрено- бяло като от реклама на Ариел и на мен никак не ми допада  Wink А с агент ли ще я правиш или сама? Ох, много обичам сватби  Whistling  Mr. Green

ПП. Много съм смотана- сега видях, че си я показала вече  ooooh! Страшно е принцеска наистина и сигурно си като от приказките с нея  Hug Цвета още веднъж да кажа, че е много стилен, както и модела  Heart Eyes Надявам се да пуснеш една снимка и на теб как ти седи все пак  Whistling  Grinning

А мъжа ти- въобще не очаквай кой знае каква реакция- те са си такива на тази тема. Ако беше взел да ти се превъзнася много щеше направо да е подозрително дали и той не би желал една такава  Wink  Twisted Evil Радвай си се на прекрасната рокля и на истинския   Hugмъж

Stitch, дано се е махнала, мила  Praynig Всичко ще е наред, не се тревожи  Hug

СисиииHug на теб и нацелувай малечка!  Heart Eyes

Илианка, дай снимки на покупките в онази темичка  Praynig На мен пъпа ми е хвърлен п омагазините и умирам да разглеждам такива неща  Laughing

Аз изчезвам. На всички огромно ГУШ и много слънчев и весел ден, пък ако и по едно + тестче се появи, ще е направо чудесно  Hug  Grinning
 

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 09:49 от *MILADY*

# 24
  • Мнения: 304
Ииии Стич, добре че ме подсети за фолиевата, че я забравих сутринта. Ще гледам да се сетя да я изпия като се прибера от работа.
Аз пак си примъкнах кучето от нашите и сега си я гледаме вкъщи... Милата, трябва да я понатъпча с малко антибиотици, че това пусто възпаление на ушите не минава, а нашите са заети с гледането на дядо и баба (тя пак е в болница) и съвсем не им остава време и за кутрето. Имах голям спор с баща ми по темата, смята, че едно куче ще ни развали отношенията вкъщи, не разбирам, но той сигурно си има своите съображения. Обезоръжих го с довода, че наличието на кучето около мен ми помага в психологически аспект, докато се боря за това да си имаме дете...  Rolling Eyes Малко се чувствам като изнудвачка, но не съм излъгала.
Как искам и аз да тръгна да шопя из магазините и вероятно трябва да го направя - всичко ми е широко, просто нямам нещо, дето да ми седи като хората и сега съм с едни дънки, дето мязам на рапърка с тях  Crazy  Sunglasses  Йо!
Успешен старт на седмицата за всички!

# 25
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен! Hug
Дано новата седмица ни засипе с положителни тестчета и само добри новини Hug
Калинче, успех на снимката и всичко да мине бързо и успешно Hug
svetla_81 ,дано следващия месец е успешен Peace
На всички други  момичета много гушки отмен Hug Heart Eyes Heart Eyes

Аз най-накрая се наканих и си взех дипломата за магистър по МИО. Та, да ви почерпя: Simple Smile



# 26
  • Мнения: 153
Добро утро и от мен, момичета!
Дано тази седмица да няма лоши новини. Само хубави неща да се случват   bouquet
Честито, Черешке!
Айде с други хубави новини да ни радваш през седмицата!  bouquet

# 27
  • Мнения: 9 093
Джени, честито дипломиране! Желая ти много успехи - не че дипломата дава знания, но пък друго си е да си я имаш Grinning

Калинка - успех на снимката Praynig

Щице - ако половинката няма нищо против кучето - задръжте си я. Няма нищо по-хубаво от животинка вкъщи. Ама нали имахте и коте? Или се бъркам нещо Blush

Аз да се пооплача, че ми се провалиха плановете за този месец да пускам хормони. Нищо не стана. И мъжлето ще заминава в командировка точно когато ми е овулацията...ама карай да върви, още един месец да мине в лежерно спокойствие Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 641
gen81 ..:.Stef.:. , благодаря   bouquet
А, това си е вярно. Всичко се учи в практиката, за срамотите аз бях предпоследната , коята си взема дипломата. Simple Smile Другите даже са били на официално връчване, аз съм го пропуснала този момент Embarassed
Щица , обожавам кученцата.   И аз искам да си взема ,но пък половинката е много против Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 282
Jeny_Cherry  честито дипломиране мила и мерси за почерпката! Както е казала gen81 да ни зарадваш и с друга хубава новина   bouquet
Забравих да добавя за кучето нещо - аз много обичам кученца, но това си е голяма отговорност. Ние също имахме и ужасно го обичахме, но аз развих алергия към космите на кучо и трябваше да го махнем, още не можем да преживеем липсата му, но просто нямах изход. Така че .:.Stef.:.  трябва много да се внимава, дано при теб няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт