Тема за една дългоочаквана среща с неочакван край

  • 3 599
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 862
Минди    Hug Party Hug
Просто ме разтресе с това, честно  Crazy
Искам да ти кажа, че много се радвам и ти желая от тук нататък само щастливи и прекрасни мигове с една много лека бременност  Praynig

# 16
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Страхотна новина! Прекрасна и безпроблемна бременност ти желая до края!  Hug

# 17
  • Мнения: 3 246
Минди това е страхотна новина  bouquet,  лека и безпроблемна бременност пожелавам до финала Peace Hug Чудесата се случват, просто трябва да вярваме Hug
Толкова се радвам, като започна седмицата с такива новини Hug

# 18
  • Мнения: 1 247
Минди това е страхотно мила
желая ти прекрасни девет месеца  Hug Hug Hug
о да чудеса стават  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 6 302
Честито, Минди! Разплака ме, да знаеш.... Много се радвам за теб и вярвам, че всичко лошо е зад гърба ти и от тук нататък те чакат само хубави дни! Лека бременност и едно прекрасно здраво бебе на финала!  Hug

# 20
  • Мнения: 989
Лелеее, Минди, много се зарадвах. Голямо Честито, миличка!   Hug Дано всичко е наред до края и да се радваш на бременността си!   bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Минди,честито от все сърце,мила.Направо се разплаках!Пожелавам ти прекрасна бременност!

# 22
  • до морето
  • Мнения: 494
Минди, сега вече ме разплака...от радост.
Радвайте се на вашето щастие! Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 595
Минди,
страхотна история и още по-страхотна новина! От цялото си сърце се радвам за теб и ти желая лека бременност и прекрасно бебе на финала   bouquet

# 24
  • Мнения: 244
Минди, страхотна новина! Честито, лека и безпроблемна бременност!

# 25
  • Мнения: 1 699
Минди Hug многоо голяяямо честито браво мила радвам се за теб.Дългото чакане си е заслужавало видя ли-какъв страхотен крй има срещата ви с доктора Hug Желая ти всичко да е наред и да изкараш една невероятна и лека бременност. Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Много трогателна история  Hug. Mindi от сърце ти желая щастлива бременност и да гушнеш живо здраво и усмихнато бебче на финала  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 062

Браво-о-о-о, Минди !
Страхотна новина !
Настръхнах докато четох и така се надявах краят
да е това, което очаквах !
Прегръщам те и ти пожелавам най-страхотните 9 месеца,
които така дълго си чакала !

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Страхотна история...страхотно развитие Heart Eyes
Лека и безпроблемнна бременост ти желая.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Боже, Боже, има Господ бе, хора, ... Понякога късничко се появява, но го има ...!
Минди, ЧЕСТИТО, мила бъдеща мамичко!!!   bouquet Това е една от най-страхотните истории, които съм чувала!
Е как няма да се развълнува и доктора, едва ли всеки ден му се случва подобно нещо ... Grinning
Пожелавам ти най-безпроблемната бременност, мила и да ни повлечеш със себе си!!!  Laughing
Боже, така ме зарадва ...!!!

Общи условия

Активация на акаунт