"Че коя ли би искала да се събуди с теб?!"

  • 3 919
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
Продължавай, писането е твоята сила!

# 16
  • Мнения: 24
Да не кажете, че не съм ви предупредил! Казах ви, че ще ви тормозя, докато не изям банана, а от другата седмица ще ви почна и със стиховете си!...Няма прошка!...И да - аз съм лирическия герой, аз пиша винаги от първо лице и то само истината! Ако не вярвате, питайте моя добър приятел Селинджър.

# 17
  • Мнения: 274
Когато ти опъваш баира, аз опъвам...аре няма да казвам кого, че ще стане тема за ДиС.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
... Казах ви, че ще ви тормозя, докато не изям банана....
питайте моя добър приятел Селинджър.
Мога веднага да поправя тази върховна несправедливост.
Тъкмо сте се събрали с приятеля си, може да похапнете заедно.

# 19
  • Мнения: 274
Я! Татти ни нахрани Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 405
Ха! Заедно ли заминаха? За колко време, до кога, в кой ден ще се върнат?

Определено си смени професията - перото ти подхожда повече от индекси и цифри.

Идеално му подхождат и перото и индексите  Grinning

# 21
  • Мнения: 980
Щом няма чаршафи... ще трябва много да мисля. Или трябва да съм твърде и прясно влюбена.

А как се фокусирахте в очите с лисугера от 50 метра разстояние? Thinking

# 22
  • Мнения: 3 423
Не е важно с кого си отишъл на парти,
а с кого си тръгваш оттам, не с кого си
лягаш, а с кого се събуждаш. Струва ми
се, че някои заиздребняхте по мъжки...

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
... Казах ви, че ще ви тормозя, докато не изям банана....
питайте моя добър приятел Селинджър.
Мога веднага да поправя тази върховна несправедливост.
Тъкмо сте се събрали с приятеля си, може да похапнете заедно.
Аз да разбирам ли, че пускайки първата си тема, "банкова" при това, няма да се радвам на Селинджър в нея?

# 24
  • Мнения: 112
Когато съм влюбена и на Луната съм готова да се събудя с него.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз само да си кажа, че познавам един, лично, който пишеше ей таквиз неща в друг форум и беше се събудил с почти всички списващи мацки там. Че и всички бяха готови да припкат по полянки и горички и бяха убедени, че пише лично за тях Mr. Green

Селтакис, иде ми да ти пиша на лични, щото съм чела Кафка и обичам планините.По принцип ми е все едно къде се събуждам, важното е да съм се наспала.

# 26
  • Мнения: 4 300
И аз като Пипинка. Има места, къдетоне бих отишла заради никой мъж, и неща, които не бих направила.

# 27
Като ме стегне шапката и хуквам из горите. Никой не може да ме спре! Жена ми не си пада по тези неща, но и няма пристъпи на ревност. След последния път ми каза: „Че коя ли би искала да се събуди с теб...там?!”....Мисля си: „...а дали?”
.......................................................
Ето къде:
...................................

Октомври, някъде из резерват “Стенето” в Стара Планина, около 6.30 сутринта...събуждам се, а все още е тъмно. Излизам от чувала, разравяйки шумата около мен и с премръзнали от утринния мраз пръсти запалвам малко огънче между трите камъка, които ми служат за огнище. Съвсем малък огън – колкото да ми стопли кокалите на ръцете и да заври алуминиевото канче с вода и кафе, сложено на жарта. Пламъчетата едва осветяват околните вековни букове и зловещо се губят в мрачната гора, реката бумти на стотина метра долу, а една земна тераса два на два метра ме дели от скалистата пропаст над реката. Слагам си малко мед в кафето, забърквам останалия с орехи за закуска и си свивам на ръка една цигара...клекнал пред огъня сръбвам шумно първата глътка, дръпвам от цигарата и издишвам дима, още прижумящ... и точно в този момент се показва слънцето над огромния горист хълм на изток и ми влиза в очите...вече отдавна е изчезнала сивата дрезгавина и онова неопределено чувство – какъв ден ще бъде днес – мрачен или слънчев.
Няма възторг, няма диалог, няма кой да те попита: “Как е?”...ей това му е най-хубавото –няма защо да отговарям “добре е!”, единствено една лисица на отсрещния склон за миг показва ухиленото си лице и ме поглежда право в очите и изчезва след миг (отсрещния склон е на 50 метра, но би ми отнело часове да стигна до там – по стръмните скали през реката...)
Гася фаса в огъня, изпикавам се в него и го заравям с ланшна шума, сякаш нищо не е било... смъквам въжето с храната от съседното дърво и скатавам обратно багажа си, един последен поглед назад – сякаш никога не си бил тук...дори човешки крак не е стъпвал! Правя първата неуверена крачка нагоре на юг...Очакват ме още два дни ходене.


Аз  пък тази тема я разбирам  така:  Търся  си  разкрепостена  женка-дивачка,която иска да  да  прекарва с мен нощите  си там-в гората.Защото моята женка нещо се съмнява дали някоя щяла да иска да се събуди с мен там-в гората,та дайте да й направим напук .

Само дето си мисля,че темата трябваше да бъде пусната още напролет,когато в кърския  сървайвър  можеше да участват повече   бг мами поетапно докато дойде средата на октомври .

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 16:37 от пловдивчанка

# 28
  • Мнения: 2 478
Жените не се интересуват от мястото, ако са с точния човек.

Аз също.Не ме притеснява нито гората,нито спалния чувал,нито земната тераса над пропастта ако съм с любимия човек.
Дори звучи безумно хубаво.

# 29
  • Мнения: 4 668
Жените не се интересуват от мястото, ако са с точния човек.
А , моля ти се  Naughty Недей така общо да се изказваш . Няма такова нещо .

Общи условия

Активация на акаунт