Къде в Пловдив

  • 2 394
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 248
Д-р Даскалов е много добър избор що се отнася до изследванията... той е наясно какво трябва да се прави, излиза скъпичко, но си струва. Аз се оказах в началото да дам много пари наведнъж при него, но после ги дадох двукратно малко по малко... Иначе можеш част от изследванията да си направиш и през здравната каса, например хормони... той ще ги разчете след това...
А Мариела Даскалова е най-добрия вариант за спермограма в Пловдив.

# 16
  • Мнения: 232
Момичета изключително много ви благодаря, надявам се тази тема да помогне и на други.
А аз искам да ви се похваля, че днес преди няколко часа видях толкова чаканите 2 чертички, така че няма да ми се наложи да прибягвам до тези изследвания! Успех на всички като мен, пожелавам им да видят и те 2-та чертичка  Hug

# 17
  • Мнения: 1 250
Е, на това му казвам аз късмет! Поздравления! Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче, или две, на финала!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Тькмо щях и аз да те посьветвам да посетиш Др.Даскалов и сьпругата му, а ти как ни изненада  Crazy Честито   bouquet Лека и безпроблемна бременност ти желая!
А между другото, бих те посьветвала да ходиш на прегледи при Др.Даскалов и ако имаш вьзможност да си го позволиш - да родиш при него.  Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Честито , лека и без smile3525проблемна бременност
Подкрепям СОФ, не ти пречи да посетиш доктор Даскалов за проследяване на бременността.Аз съм много доволна.ЗА жалост по медецински причини ще родя във ВМИ и така  няма да имам възможност да родя при него

# 20
  • Мнения: 356
Emily_ ,честито!!!!!Леко бременеене и едно здраво бебче на финала ти пожелавам!

# 21
  • Мнения: 975
Емили,честито.Леки 9м.Дано повече момичета имат твоя късмет.

# 22
# 23
  • Мнения: 42
Момичета, кажете ми един кадърен гинеколог в Пловдив, все попадам на неподходящи Sad...
Благодаря предварително!

# 24
  • Мнения: 975
Ако прочетеш темата отначало ще разбереш  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 42
При д-р Даскалов ли?
А за д-р Пехливанов някоя от Вас чувала ли е нещо?

# 26
  • Мнения: 42
При д-р Даскалов ли?
А за д-р Пехливанов някоя от Вас чувала ли е нещо?
Пантерка, чела съм я няколко пъти, но пише че е добър при стерилитет, няма лошо, но на мен не ми трябва такъв д-р, дано и да не ми потрябва....
Благодаря все пак

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Кремби, това, че е добьр при стерилитет сьвсем не значи, че не е добьр гинеколог. Напротив, невероятен специалист е  Peace Наложи ми се да заведа при него и дьщеря ми, която е на 7 год. - много сьм доволна, аз лично при друг не бих отишла.

# 28
  • Мнения: 2
От 10 години правим опити да забременея ,при какви ли не доктори ходихме,накрая ни препоръчаха д-р Ставрев от клиника Селена в Пловдив.Клиниката разполага с най-модерната техника за момента и специалистите са на ниво, а доктор Ставрев е много внимателен което е много важно.Направихме при него опит  ин витро и от първи път  чудото стана.Най-горещо ти го препоръчвам.Надявам се и на теб да помогне. 

# 29
  • Мнения: 42
Благодаря ви момичета Hug
А този д-р Даскалов, преди работил ли е в Торакс?

Общи условия

Активация на акаунт