Отговори
# 15
  • Мнения: 554
От сърце благодарим на всички, които се отзоваха. Подкрепата ви в тоззи момент е наистина много важна за нас.
Насрочихме втората операция за 2ри декември...Дано вече тогава имаме късмет.
Още веднъж безкрайно ви благодарим!
Благодарим ви за добрите ви сърца

# 16
  • София
  • Мнения: 7 039
Има време да се съберат паричките, с общи усилия съм сигурна, че ще успеем, моля се всичко да е наред с прекрасното ви детенце. Ще преведа скромна сума още днес.

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 10:19 от buni

# 17
  • Мнения: 1 668
Елина е от нашата отчетна темичка - март.2006... Там се опитахме да направим каквото можем. Дано тук темата се види от повече хора и повече хора да се отзоват за да се събере тази сума.
Кате, прегръщам те силно.

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех
много ми е мъчно, че сте минали и манвате през този път...он съм щасилва, че Елито е останала при вас...при нас...

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 907
terina, желая ви успех и много, мнооооооого късмет. Кураж за вас  Hug и целувки за малката силна Елинка    Hug.

# 20
  • Мнения: 881
Мила майчице желая ви много здраве занапред и много късмет PraynigСигурна съм че паричките ще се съберат и малкото ви съкровище в най скоро време ще бъде излекувано PraynigИ аз ще преведа другата седмица скромна сума,но от сърце.Прегръщам ви и двете HugКураж Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 334
Включих се и аз с помощ. Пожелавам ви по-скоро да съберете цялата сума и Елина да чува и да се чувства добре отново  Hug

# 22
  • Мнения: 3 034
дано се съберат бързо парите.
пожелавам ви да бъдете много силни.  Hugстискам палци на Елина. fingerscrossed

# 23
  • Мнения: 295
Много ми е мъчно за Елина, не спирам да ви мисля  Praynig

Само едно уточнение, аз преведох пари на сметката в Прокредитбанк, нали е ОК?

# 24
  • Мнения: 83
бъдете силни, мили родители Hug

пожелавам скорошно справяне с проблема , бързо събиране на нужната сума , и най- вече много сили и късмет на Елина Praynig

и аз скромно и от сърце се включвам.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Ще се включа и аз със скромна сума, стискам палци да се оправи детенцето.  Praynig Hug
Моля ви само да ми кажете мога ли да пусна през epay, понеже виждам, че сметката е в евро, я моята е в лева?

# 26
  • Мнения: 790
Включвам се и аз още днес. Скромно, но от сърце. Дано всичко мине наред  Praynig  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 334
Ще се включа и аз със скромна сума, стискам палци да се оправи детенцето.  Praynig Hug
Моля ви само да ми кажете мога ли да пусна през epay, понеже виждам, че сметката е в евро, я моята е в лева?
НБМ, аз така направих, през e-pay пуснах сумата в лева, мина транзакцията, във вторник ще бъдат преведени парите в нейната сметка  Peace

# 28
  • Мнения: 554
Мили, мами,
благодарим ви за подкрепата и съпричасността към проблема ни...
Дано благодарение на вашата енергия и подкрепа се оправят нещата
Имаме и дарителска сметка вече

Титуляр Елина Ефтимова Пупекова
BG13PRCB92301026594713 - лева
BG54PRCB92301426594718 - евро


Още веднъж изключително ви благодарим

# 29
  • Мнения: 196
От цялото си сърце пожелавам на малката Ели интервенцията да премине успешно. Ще се моля за вас Praynig

Общи условия

Активация на акаунт