Отговори
# 195
  • Мнения: 3 034
чудесно малко слънчице. Hug

# 196
  • София, България
  • Мнения: 2 228
 Hug

много е сладка  Heart Eyes а защо на всички снимки е с лента, трябва ли да я носи задължително  newsm78

# 197
  • Мнения: 554
Лентата й държи апаратчетата на учишките. По принцип може и без лента, но предпочитам да е с нея за повече сигурност. Играе си, много тича, възможно е и някое дете да дръпне външните части. За жалсот и те са много скъпи.
За да ми е спокойно си е с лента. Пък и Елинка много свикна с лентата и само си я слага.

# 198
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мамино слънчице  Heart Eyes
С лентата е още по-красива  Hug

# 199
  • София
  • Мнения: 561
Малка принцеса  Heart Eyes  Heart Eyes

# 200
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Голяма сладуранка е! Heart Eyes А лентата й ходи и я прави още по-чаровна!

# 201
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Лентата и отива наистина, а какви са тези външни части, които казваш ... аз си мислех, че има само импланти и ... тези външни части винаги ли трябва да се носят или в един момент ще чува и без тях вече  newsm78

# 202
  • Мнения: 554
Здравейте!
Има имплант, който е поставен близо до ухото с операциите. А всъщност с външните части става приемането на звука. Има микрофон, който приема звука. Чрез магнит , който е залапен на главата се предава информацията към импланта в главата и от него по въпросните електроди, с които имахме проблеми, се предава към слуховия нерв.
Надявам се да съм обяснила добре горе долу.
Външните части се носят цял живот. Импалнта в главата има гаранция 10год. Все пак е електроника иможе да се счупи. Тогава се правят реимплантации и се подменят
Това е общо взето
Поздрави
И хубав и светъл Великден от нас

# 203
  • Мнения: 1 531
много е сладка, много Hug Hug Hug

# 204
  • Мнения: 554
Христос Возкресе!
Много здраве и късмет!

# 205
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
    Честит Рожден Ден, мила Кате!

             baloni baloni baloni

# 206
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЧРД, мила майчице!  Hug  bouquet
Знам, че един ден, ще чуеш най-хубавата дума "Мама", от устата не Елинка! Даже и още много думи ще чуеш... Желая ти го от сърце  Heart Eyes

# 207
  • Мнения: 1 325
Много се радвам за Елинка Hug Детенце, е такава сладурана Hug Само добри новини от тук нататък Hug

# 208
  • Мнения: 554
Благодаря ви за поздравите!
Елинка вече казва "мама" . Дано скоро имаме още напредък. Правим всеки ден упражнения. Тя се опитва да повтаря след нас.
Продължаваме борбата , добре, че и Елинка има желание да прави упражненията, че сега те са най-важни.
БЛагодаря ви!!!

# 209
  • Мнения: 83
 Simple Smile много се радвам за напредъка ви ! -само в този дух, ние сме с вас  Hug, прегръщаме нежно Елинка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт