Ега ти дрането в черквата!!! Какво е?

  • 2 583
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
''Ега ти'' заглавието,и поста  ooooh!

Три пъти го четох докато разбера за какво иде реч Whistling.
Peace
 Joy Joy Joy
ooooh!

# 16
  • Мнения: 4 433
''Ега ти'' заглавието,и поста  ooooh!

Три пъти го четох докато разбера за какво иде реч Whistling.
Peace
 Joy Joy Joy
Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 244
''Ега ти'' заглавието,и поста  ooooh!

Три пъти го четох докато разбера за какво иде реч Whistling.
Peace
 Joy Joy Joy
Joy Joy :35


аз още не разбирам много е скъпо кръщенето или детето плаче  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 335
Достоен член на Правописните... Mr. Green
hahaha

# 19
  • Мнения: 331
Аз пък първоначално помислих, че е имало проблем с 'червата' Simple Smile Ми страх го е детето, защо да е инат... Ти насила ли го водиш и няколко пъти ли е било... Или става въпрос за кръщенето...

# 20
  • Мнения: 304
не съм крвщавала и двете си деца-като пораснат нека те решат искат ли да са кръстени или не-според мен това трябва да е въпрос на личен избор Thinking

# 21
  • Мнения: 2 587
Може да е от всичко по малко.Не си единствената с този проблем,с тази разлика че аз доколкото си познавах детето знаех че ще е така и бях психически подготвена.

# 22
  • Мнения: 4 784
Доколкото подразбирам, май става дума за кръщене на 2год. ти детенце. Според мен просто си избрала неподходящ период от възрастта му да го кръстиш.

# 23
  • Мнения: 493
Аз нищо не разбрах newsm78

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз нищо не разбрах Thinking

# 25
  • Мнения: 1 226
Егати  Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 6 365
Мда, очевидно детето е обладано от демон и трябва един сериозен екзорцизъм. Препоръчвам католическо кюре плюс африкански шаман за по-сигурно.

Или пък да не се кръщава- че то на две години как може да се каже, че някой е християнин, будист, марксист или каквото и да било...

# 27
# 28
  • Мнения: 654
От всичко по малко. newsm48

# 29
  • пак там
  • Мнения: 2 885
... давайте да целува иконите и по честичко го водете на черква и така би трябвало да спре да се "дере".

Ей ся! Веднага! Ще дам на 2-годишното си дете да целува иконите, дето кой знае с какви болести са ги целували най-различни хора!

Към авторката - не знам защо, ама на кръщенето всичките ми познати са пищяли - сигурно от новата обстановка, брадатия дядо в черно и тънъ. Плашат се децата от непознатото. Не го насилвай, рано му е още за църква сигурно. Simple Smile

Към останалите, дето я нападнахте: не бихте ли могли да изразявате недоволството си от неправилния й език с малко по... умерени реплики, доста грубички бяха някои постове.

Общи условия

Активация на акаунт