за и против проходилката?

  • 3 281
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 784
Аз съм против. Инцидентно може да ти е под ръка, докато както казваш му направиш сок, но за целодневно ползване не съм фен на проходилките.

# 31
  • Мнения: 3 695
Против!  Peace

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм ЗА Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 3 271
Сложи го в проходилка, детето само ще си покаже дали я иска или не.
Моите и двамата само се возеха в нея, не я ползваха по предназначение.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 296
За мен са безсмислени,само пречат на децата да проходят по-лесно.Аз имах,слагала съм децата за  не повече от 15-20 минути на ден.

# 35
  • Мнения: 454
И аз бях против проходилките, докато малката не прояви твърдо желание да стои права. Понеже по цял ден сме сами и няма как всяка секунда да съм с нея, имахме няколко падания, които доста ме притесниха. Поради тази причина взех проходилка. Не че я ползваме много, но поне мога да ида спокойно до тоалетната или да сготвя, докато тя се разхожда из коридора. Общо взето, не и се събира повече от час на ден, но пък съм по-спокойна, а за това кратко време, едва ли може да има някакви сериозни последици върху детето.

# 36
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Сложих Михаела в проходилката на 6 месеца. Към средата на 6 месец вече се движеше назад с нея, а от 7 месец разбра, че може и на пред да ходи  Joy. Не ходи на пръсти, а стъпва нормално и това при положение, че се роди с лека форма на еквиноварус изкривяване на стъпалцата. Лично аз съм за проходилката, честно казано падна няколко пъти с нея Sad. Но вече и е по интересно да я бута, когато е извън нея, а не да се вози CrazyВсе пак мисля, че като го сложиш вътре детето само ще си покаже дали му харесва или не

# 37
  • Мнения: 790
За  Peace но умерено! Така или иначе вече ми я подариха.

# 38
  • Мнения: 54
И аз отначало бях против проходилката, но после като видях колко се радва в нея и след като аз успявам да свърша нещо без да го държа, се радвам че ползвахме проходилка.
Няма нищо лошо де се ползва, но умерено!  Peace
И да бъде от по-стабилните, за да не се обръща бебо с главата надолу. Grinning

# 39
  • Мнения: 3 034
тук така или иначе са забранени, но аз и не ги намирам подходящи, няма да ползвам. купила съм му едно скачащо нещо, там да си изразходва енергията  Peace

# 40
  • Мнения: 514
Аз съм против!Подариха ни ,но не съм я слагала малката!

# 41
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Използвала съм проходилка и с двете ми деца.Не сме имали инциденти, проходиха около годинка.Друг е въпроса, че не я обичаха много и не са стояли дълго в нея.Но поне за кратко си е облекчение за майката. Peace

# 42
  • Мнения: 378
За проходилката - източник на положителни емоции е!
Започнах да я използвам, когато момчетата вече се изправяха. Много се радваха!
Пристъпваха и край мебелите, пълзяха из стаята... Проходиха на 9 и 10 месеца.

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 20:35 от Цветава

# 43
  • Мнения: 9 973
ползвах докато се научи да пълзи,после я скрих и след 10 дни проходи Wink

# 44

Общи условия

Активация на акаунт