притискане в корема, евентуална бременност.....

  • 2 022
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Никога не съм била бременна, не знам какво е усещането, но след като ще ти идва на 23, мисля, че може да си направиш един тест.А болки или напрежение в гърдите имаш ли, това също е показателно при бременност.Стискам палци да е това, което искаш. Peace

# 16
  • Мнения: 1 554
дано се сбъдне това което искаш Hug

# 17
  • Мнения: 386
не е нужно да чакаш цяла седмица закъснение, "Шуър Чек" отчитат дори при еднодневно закъснение-поне при мен беше така.
 Дано се похвалиш с хубави новини!  bouquet

# 18
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И аз също не съм имала притискане  Rolling Eyes
Можеш да си направиш кръвен тест или обикновен тест за бременност  Peace

# 19
  • Мнения: 544
Направи кръвен тест
Peace
Имах болки, подобни на предменструалните.

Аз също, но теста ще покаже ако нямаш търпение да чакаш.
Дано се сбъднат мечтите ти!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз имах до скоро такова подръпване(бременна съм). Преди цикъл не съм имала други болки освен в гърдите и това за мен беше доста различно.

# 21
  • BG
  • Мнения: 1 900
Успех тогава. Peace

# 22
  • Мнения: 4 784
 ooooh!От едно придърпване, нищо не може да се каже. 23 мина, направи си един тест и виж резултата. Успех!

# 23
  • Мнения: 1 919
направи ли тест? Аз имах такова придърпване и тогава се оказах бременна. Стискам ти палци и да не забравиш да ни кажеш какво става. Hug

# 24
  • Мнения: 2 270
кръвен тест Peace

# 25
  • Мнения: 16
zakaznqva mi 4 sni pravih test otrizatelen.jte se pobarkam.sigurno je napravq kraven test.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 348

Най-сигурното в случая, вместо да се терзаеш.

# 27
  • Мнения: 9 814
Виж в темата за ранните признаци в Искам бебе.

Аз имах нещо като менструални болки доста дълго, до към 2-3 месец.

И при първата и сега при втората ми бременност имам такива болки.
Кръвният тест е наистина добро решение.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 115
И тук да ти пиша, че гледам, че тази тема чете - запиши си един час за лекар утре-другиден.
Нека те види и на ехограф, да си спокойна, че нямаш някой проблем от тип на кисти и  подобни. Пък вероятно ще те насочи и към кръвен тест ако сметне за необходимо.

# 29
  • София
  • Мнения: 324
Най-важното е да си спокойна! Аз имах такива болки в началото. По горе са те посъветвали да отидеш на гинеколог и според мен това трябва да направиш.
Пожелавам ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт