Искам да попитам на сини очи и бяло лице ще отива ли черна коса?

  • 12 620
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Да, отива, ама на теб може и да не ти.
Е, па, като ще се фалим- и аз съм с бяло лице и черна коса, убавица, много ясно! Ползвам ФДТ на Виши.

# 16
  • по света
  • Мнения: 1 587
Опитвала съм и всички бяха на мнение че изобщо не ми стои добре.Като видя на други жени ми харесва но аз не се възприех.

# 17
  • Мнения: 1 224
Прецени сама  Laughing




На мен лично ми харесва  Peace

# 18
  • Мнения: 6
Мерси много момичета Simple Smile http://www.flirt4e.com/karamelchencety ето тук има мои снимки вижте и си кажете мнението Simple Smile

# 19
  • Мнения: 17 407
Аха, аха, пробвай се!

# 20
  • Мнения: 2 229
И според мен ще ти отива! Grinning
А какво викаш за кучките..? Joy

# 21
  • Мнения: 6
Money bring bitchezZ,bitchezZ bring lies! или Full respekt za vsichki kuchki! Simple Smile Първото значи парите носят кучки а кучките пари Simple Smile а другото е просто един лаф Simple Smile Мерси за съветите момичета ще се боядисам и ще покажа резултата Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 224
Money bring bitchezZ,bitchezZ bring lies! или Full respekt za vsichki kuchki! Simple Smile Първото значи парите носят кучки а кучките пари Simple Smile а другото е просто един лаф Simple Smile Мерси за съветите момичета ще се боядисам и ще покажа резултата Simple Smile


Не е вярно Simple Smile
Значи "Парите носят кучки,а кучките носят лъжи!" Wink

# 23
  • Мнения: 6
Ахаха Simple Smile Да права си някои път не виждам кфо пиша мн съм отнесена Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 784
 Joy Joy Joy
Смятах да дам съвет, но ми се струва безсмислено.
Все пак, така си добре, не се окепазявай.

# 25
  • Мнения: 468
Трябва да отива. То не е казано на Снежанка какви са и били очите, само устните и кожата са сигурни, но пък е била най- красива на света... Черна боя много трудно се маха. Аз бих опитала с черна кана- резултата се отмива постепенно.

# 26
  • София
  • Мнения: 164
Както казва моята фризьорка всеки си има своя черен период/за косата де/, но наистина е трудно да се смени после. Явно ти се иска да направиш някяква промяна, а една женя като си навие нещо на пръста-мърдане няма Mr. Green

# 27
  • Мнения: 12
На мен също тази комбинация от тен/цвят на очи/цвят на коса ми навява приятни асоциации с приказни създания :  Flutter

http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/disneysnowwhite.jpg

(на снимката е Рейчъл Вайз, фотографирана от Ани Лейбовиц)

Според мен има още един фактор, който трябва да се вземе под внимание при избора на цвят за коса и това е формата на лицето. Тъмните цветове оптически "рамкират" овала на лицето и могат да подчертават както предимствата, така и недостатъците му. Но ако жената има красиво оформени скули и челюст и изящна шия, тъмният цвят на косата много сполучливо оформя красивата гледка  Peace

А чисто мое наблюдение е, че черният цвят не пасва на всеки "натюрел" и характер - някои жени изглеждат прекрасно не с черно, а  с най-тъмно кестенявия цвят, който им придава женственост и топлина на излъчването, докато при други именно черното придава търсения драматичен ефект  Peace

ЕДИТ:
П.С. Чак сега ми се отвори линк-ът към снимките на авторката на темата, мисля, че изглежда чудесно със сегашния  си цвят  Peace

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 13:52 от Myriad Canaan

# 28
  • Мнения: 50
Според мен ще ти отива черната коса,пробвай Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 31 192
Скоро го казах в една друга тема...ще го кажа и тук....много е индивидуално...много зависи от излъчването...виждала съм жена, на която и отива...и жена, която черното я прави да изглежда като призрак... + това моя съвет е да не се боядисваш черно, защото после много трудно се маха...или трябва да си обезцветиш косата (която ще доведе до сериозни увреждания) или да изчакаш черното да израстне (което не е особено красиво)  Crazy
Съгласна съм, освен че се маха трудно и бързо омръзва е вече демоде и състарява доста. Предпочети шоколадови нюанси.

Общи условия

Активация на акаунт