Нещо мило, нещо романтично

  • 25 501
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
МАМА НА ЕМА това което си направила във vbox е страхотно.Браво на теб

# 46
  • Мнения: 0
ами моя мъж  не е много по романтикитеза разлика от мен ,здраво е стъпил на земята и разни"лиготийки "хич не го влекат и не му правят впечатление.Нямада забравя обаче как като бременна в последните седмици ,натежала и неизлизаща от къщи защото висях целодневно във форума,му звъннах по телефона ридаейки -Мило изгоря ми монитора на компа.Не съм и очаквала че на 15 тата минута ще ми се явив къщи с монитор в ръце Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСега ми е смешно ,но този жест няма да го забравя никога.....

Ето за това мога да се съглася на 100%. Никакви романтични жестове не могат да заменят това, което наистина трябва да прави един мъж за теб. Ако в онзи момент се беше появил с букет от 12 рози .... ????

Иначе жеста е романичен - 12 рози !! Мале мале !!
Аз също ‘мрем’  жените да ми говорят за романтика. Разходки на лунна светлина...
Сърца от ... нещо

 Романтична вечеря на свещи ..
А в крайна сметка :

Да не говорим че лично аз ставам много ... ама много романтичен след .. последното. Всичко останало ми се вижда невероятно тъпо особено ако съм бил на сухо повечко време.  Whistling
П.п. Лично мнение! Сори че ви развалих романтичната тема. Wink 


# 47
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 197
Аз по начало съм романтична душа,но съм заобиколена от антиромантици,които не се сещат едно цвете как да ми поднесат.
Най-романтични моменти съм имала когато дъщеря ми беше в детската градинка и ми е правила ръчно направени от нея подаръци.

И  при мен е така, но аз все се надавям.
Дори го подсещам, чакам (когато пътува примерно) и съм разочарована, тъй като не ми носи - не нещо скъпо - дори и бонбон, но ще е знак, че се е сетил за мен, дори за миг......
За празник ми купувя цветя, но ще се радвам повече на кокиче бед повод, отколкото на букет за 8 март Sick

# 48
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
По принцип не ме затрупва с романтични жестове, цветя или неочаквани подаръци, но винаги ще ме окуражи когато се намирам в труден период, или съм тъжна или в лошо настроние. Мога винаги да разчитам на него във всеки момент и ситуация и това е много важно за мен, Общо взето въпреки че обожавам цветята и той го знае рядко ми подарява цвете освен на рождения ми ден или някакъв личен празник или повод. Понякога ако минем през някой магазин за цветя направо му казвам какво ми харесва и го взимаме че ако го чакам да се сети.... ooooh!
Няма да забравя бележката която ми беше оставил сутринта на кухненската маса преди две седмици когато след 20 дневна отпуска и операция трябваше отново да тръгна на работа и честно казано вечерта преди това ми се ревеше тък като работата ми е техническа и честно казано бяха позабравила доста от нещата. Тази бележка съм си я скатала и когато се чувствам неуверена за нещо си я препрочитам и знам че мога и знам.
Иначе аз устройвам романтични вечери на свещи, и май аз съм повече по материалните неща, правя му подаръчета и често по някоя торта мое производство  chef

# 49
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Аз по начало съм романтична душа,но съм заобиколена от антиромантици,които не се сещат едно цвете как да ми поднесат.
Най-романтични моменти съм имала когато дъщеря ми беше в детската градинка и ми е правила ръчно направени от нея подаръци.

И  при мен е така, но аз все се надавям.
Дори го подсещам, чакам (когато пътува примерно) и съм разочарована, тъй като не ми носи - не нещо скъпо - дори и бонбон, но ще е знак, че се е сетил за мен, дори за миг......
За празник ми купувя цветя, но ще се радвам повече на кокиче бед повод, отколкото на букет за 8 март Sick

Напълно съм съгласна с теб,но вече17год. сме заедно и не мога да го науча да прави подаръци без повод

# 50
  • Мнения: 940
Поне един път в месеца ме изненадва с цветя, защото знае колко ги обичам. 8 март аз лично не празнувам и съответно никога не получавам подарък или цветя.
Чуваме се по телефона всеки ден и си казваме колко се обичаме, постоянно е в мислите ми, както и аз в неговите...Доста често вечеряме на свещи, но ги организирам аз.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 141
Моят мъж е крайно не романтичен. Цветя само за  рожден ден или имен ден, и то поднесени с толкова притеснение, все едно ми носи умряла котка.  newsm48

Но много рядко прави нещo, което ме умилява. Например, на плажа сме, одумали сме всички, била съм го на табла, пък може и да ми се е дал, за да ми оправи настроението. Стоим си мирни и кротки и той изведнъж прокарва пръст по гръбнака ми и казва "Всичко е любов", много тихичко. Чак не съм сигурна, че съм го чула правилно.

Следващите няколко месеца, като се сетя и му прощавам всичко.  newsm51

Романтичните жестове могат да бъдат и само две думи.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 13:49 от кали 08

# 52
  • Мнения: 1 232
Find_NEMO  не не мисля,че си ни развалил темата, дори начина на материализация на постинга ти в пространството издава едно единствено нещо,че всички хора независимо мъже или жени имаме нужда от някои много простички неща които понякога забравяме да си покажем било от забързано ежедневие,проблеми или свикване един с друг-това са освен доверие и разбиране, загриженост,внимание......А романтиката незнам кой я измисли,,но всеки си има различен начин да я показваи на мен не ми харесва,че се е превърнала в клише и всички очакваме тя да се прояви в определени моменти.

# 53
  • Мнения: 0
Find_NEMO  не не мисля,че си ни развалил темата, дори начина на материализация на постинга ти в пространството издава едно единствено нещо,че всички хора независимо мъже или жени имаме нужда от някои много простички неща които понякога забравяме да си покажем било от забързано ежедневие,проблеми или свикване един с друг-това са освен доверие и разбиране, загриженост,внимание......А романтиката незнам кой я измисли,,но всеки си има различен начин да я показваи на мен не ми харесва,че се е превърнала в клише и всички очакваме тя да се прояви в определени моменти.
Така е Бимба ! Лошото е че повечето жени вярват и предпочитат клишетата. Имах колега във ВУЗ-а който беше самото олицетвоерние на романтиката. Подаряваше цветя, пишеше стихове, пееше балади и си сменяше ‘музата’ на всеки 2-3 месеца. Този ‘романтик’ за 5 години нарани повече жени отколкото някои мъже за цял живот и въпреки всичко колежките бяха луднали по него.
Ей това не мога да го разбера !! newsm78 newsm78

# 54
  • Мнения: 1 232
Немо простичко е дарлинг има различни категории хора,такива които отричат романтиката,такива които са и изцяло подвластни и я разбират буквално има такива,които са"романтични" по природа без да го съзнават,самото им поведение действа като магнит на околните еле пък на жените ако чаровника е мъж ,те дори не осъзнават,че нараняват някого защото са мили романтични със абсолютно всяка жена ,която ги е докоснала по някакъв начин,това е техния стил и същност,за съжаление има категория хора и които ползват това като оръжие и тогава нараняването става съвсем съзнателен акт,хе така от любов към спорта или за погалване на собственото си его Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 2 448
. Този ‘романтик’ за 5 години нарани повече жени отколкото някои мъже за цял живот и въпреки всичко колежките бяха луднали по него.

Не виждам връзка между романтика - нараняване.  Rolling Eyes
Аз не съм романтичка в смисъла сърца, цветя и розовко, но пък мога да кажа, че дали ще те нарани добър човек по душа или типичното лошо момче е все тая, когато ти си наранения. И много добри хора могат да те наранят по начин, за който дори и лошите не са го правили.

# 56
  • Мнения: 1 447


Това е нещо което направих за него преди 2 дена
http://www.vbox7.com/play:76288afa



Страхотно е това което си направила,много ми хареса. Wink

# 57
  • Мнения: 852
Да ви кажа и аз най-пресният случей.Имах рожден ден преди три дни /на 02.03/ и бяхме на село на вилата.Подарък знаех,че не ми е купил защото трябваше като се върнем в София да отида за да го избера.Но на 01.03 в 11:58 вечерта милото излезе някъде на двора в тъмното и в 00:00 на вече 02.03 той влиза с  три кокичета и ми честити рождения ден и ми казва ,че много ме обича.Стана ми толкова мило и приятно.Това беше по хубав и мил подарък отколкото този който трябваше да получа ден по-късно/от магазина и който струваше бая скъпичко/. Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 0
... подарък отколкото този който трябваше да получа ден по-късно/от магазина и който струваше бая скъпичко/. Heart Eyes

 Shocked Shocked направо се задавих с романтика  Sick Sick

# 59
  • Мнения: 2 448
... подарък отколкото този който трябваше да получа ден по-късно/от магазина и който струваше бая скъпичко/. Heart Eyes

 Shocked Shocked направо се задавих с романтика  Sick Sick

Не се показвай като скръндза, Немо.  Laughing Видно е, че човека и е обещал това  предварително. Да не говорим, че по нормално нещо от получаването на подарък за рождения ден от любимия не виждам. Това дори не влиза в графа романтика, а най малкото уважение.

Общи условия

Активация на акаунт