Играта на Глобул за Мерцедесите

  • 1 671
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 103
 Нито съм участвала, нито искам да участвам, но почти всеки ден ме заливат с тъпите им есемеси. Обадих се на 123 с молба да ми ги спрат, но ми казаха, че в договора пишело, че имат право да изпращат информационни съобщения. При това положение не можело да ми ги спрат.
 Явно не само аз съм недоволна от тази простотия. Най-неприятното е, че ги получавам в най- неподходящи моменти - когато съм легнала да си почивам например, при това имам два глобулски номера, личен и служебен.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Нито съм участвала, нито искам да участвам, но почти всеки ден ме заливат с тъпите им есемеси. Обадих се на 123 с молба да ми ги спрат, но ми казаха, че в договора пишело, че имат право да изпращат информационни съобщения. При това положение не можело да ми ги спрат.
 Явно не само аз съм недоволна от тази простотия. Най-неприятното е, че ги получавам в най- неподходящи моменти - когато съм легнала да си почивам например, при това имам два глобулски номера, личен и служебен.

Говорих с оператор на 123 и със сигурност може да те изключат от участие в тази игра, само като си кажеш номера.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 103
Говорих с оператор на 123 и със сигурност може да те изключат от участие в тази игра, само като си кажеш номера.
[/quote]

Значи са ме излъгали. Ще пробвам пак.

# 18
  • Мнения: 2 132
123- после 9- оператора си казва името и ти му съобщаваш, че не желаеш повече да получаваш смс-ите от 777.Това е.Вчера звънях и до днес все още не са ми пращали.... Praynig

# 19
  • Мнения: 5 370
ИСкрено ви съчувствам, защото знам какъв ужас е това. Аз лично преди време директно изръмжах на оператор от Мтел , че НЕ ЖЕЛАЯ да ме информират за нищо, че мога и сама да чета и се интересувам и оттогава не получавам СМС-и по ненадейни часове (веднъж бяха получени посред нощ, та после ме гледаха учудено у дома).

# 20
  • Мнения: 4 515
Значи са ме излъгали. Ще пробвам пак.
Чак да са те лъгали - едва ли, по-скоро операторът, с когото си говорила, не е бил наясно. Пробвай пак.  Peace

# 21
  • Мнения: 5 647
Служебният ми телефон е на Глобул. Ако случайно някой с глобулски служебен тел. спечели, какво става???  Joy Ще дели колата с цялата фирма...  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
Служебният ми телефон е на Глобул. Ако случайно някой с глобулски служебен тел. спечели, какво става???  Joy Ще дели колата с цялата фирма...  Joy
Както един колега каза, сигурно ще стане служебна кола  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
... директно изръмжах на оператор...
Шефът ми какво ги направи... съжалих го оператора, защото лично той не е виновен. Каза им, че ги съди за тормоз, че му навлизат в личното пространство, че ако искат да си правят реклама, да дойдат в офиса, да си платят и да си рекламират каквото искат, а не да ползват услугата, за която ние си плащаме, за да рекламират нещо...  Направо на 5 стотинки...

# 24
  • Мнения: 39
Това наистина е тормоз.Що ми трябваше да пускам SMS????Голямо прецакване от моя страна.Сега ме засипват с разни съобщения.УЖАС #Cussing out

# 25
  • Мнения: 6 417
Аз имам три телефона и на трите оператора и никой нищо не ми праща - нито смс за сметки, нито за игри.   33uu

# 26
  • Мнения: 25 619
Връзкарка!  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 5 370

Шефът ми какво ги направи... съжалих го оператора, защото лично той не е виновен. Каза им, че ги съди за тормоз, че му навлизат в личното пространство, че ако искат да си правят реклама, да дойдат в офиса, да си платят и да си рекламират каквото искат, а не да ползват услугата, за която ние си плащаме, за да рекламират нещо...  Направо на 5 стотинки...

Абе то, на практика, пешкира винаги го опира не този, който е виновен. Но пък и операторите да не мислиш, че им пука? Кооолко народ на ден пищи за щяло и нещяло......
(нали и аз съм във сферата, ама обслужваме чужбина:)))

Общи условия

Активация на акаунт