За малко да стане трагедия...

  • 2 632
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
 Praynig Praynig PraynigДано бързо да се оправи Praynig Praynig
Добре, че не си се паникьосала, и си реагирала навреме. Аз като знам каква съм паника, сигурно щях да опищя орталъка и да стресирам всички около мен още повече.
Наблюдавай я да не вдигне температура.Понякога е възможно и това да се случи.Да чукам на дърво, дано да не стане.
 Нацелувай я много  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 283
В такива моменти си казваме "Бог да ни пази"!Целувки на мъни4ето и дано не се е изплашило много!  love001

# 17
  • София
  • Мнения: 469
Радвам, че сте се отървали леко.
Успокой се и знай, че винаги след лошите събития, идват добри.
Желая ти късмет с квартирата!!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Благодаря за пожеланията! Отокът постепенно спада, синьото ще седи по думите на джи пи-то до 10 - 14 дни, че и охлузено има на челото...
Иначе пък е палава, секунда не сиди мирна!Трябва не и на гърба си, ама вече и аз не знам къде да си сложа очи... Laughing
Утре ни разрешиха да идем даже и на ясла (засега стои за по 1,5 ч), дано не уплаши децата с вида си.  Grinning

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
За синката и отока ти казах за Хепароид Лечива - питай и ГП-то за него. Помага определено, даже често си нося в чантата и мажа веднага след удар/падане.

# 20
  • Мнения: 4 244
Благодаря за пожеланията! Отокът постепенно спада, синьото ще седи по думите на джи пи-то до 10 - 14 дни, че и охлузено има на челото...
Иначе пък е палава, секунда не сиди мирна!Трябва не и на гърба си, ама вече и аз не знам къде да си сложа очи... Laughing
Утре ни разрешиха да идем даже и на ясла (засега стои за по 1,5 ч), дано не уплаши децата с вида си.  Grinning
На синини по лицето се налагат с варен белтък от яйце. Пробвай , резултатът е страхотен. Успех в разкрасяването на детенцето. newsm10  love001

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Оф че гаднооо, миличкото детенце, добре наистина,че само с това сте се разминали!Киса, стискам палци черната серия да свърши скоро и после една дъъъъъъъълга розова ти пожелавам Praynig

# 22
  • Мнения: 932
имам си една идея за поредицата от гадни случки.Ще ви дам пример:миналата година април месец си загубих работата,компанията на моя мъж го заплашваше,че ще го съди за едни пари/много пари/ ,майка ми влезе в болница за операция/оказа се рак/ и собственичката на къщата,която искахме да купуваме се оказа толкова алчна,че вдигна цената с 45000 евро!И след като всичко свърши си казах:е,добре,че се случи всичко това!Намерих си по-добра работа,благодарение на тази операция на майка ми и откриха рака в много начален стадии,компанията на мъжа ми разбра,че той е честен човек и може да му се има доверие след като разбраха,че е станала голяяма грешка и сега го тачат и понеже не купихме къщата,имахме пари да отидем в Португалия за европейското,да си направим страхотна сватба и да си купим апартамент в Бг.Е,сега изплащаме заеми,ама кой знае какво е щяло да ни се случи в тая къща.Това да ти помогне за квартирата,а за малката само си мисли:какво лошо нещо е било писано да ни се случи,а пък виж как се размина-късмет!И на двете "късметлиики" едно искам да кажа:много съжалявам за това,което ви се случва,но, както казват хората,неведоми са пътищата божии.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 793
За синката и отока ти казах за Хепароид Лечива - питай и ГП-то за него. Помага определено, даже често си нося в чантата и мажа веднага след удар/падане.

Бу, лекарката от хирургията каза че няма смисъл от мазането, защото детето ще се пипа по очите и ще стане по-лошо - ще пари и само допълнително ще се раздразни.

Стройна фиданка, варен белтък ли казваш? ми тя мойта умира за варени яйца, тоест, само белтъка и яде, обаче не знам дали ще ми даде да й го сложа на синината - тя вчера не искаше и да чуе за изстудени кърпички...

Белинда, мерси за розовата серия, а дано!  Grinning

Ира-д, и аз все си повтарям, че лошото ще отмине и все се надявам на по-добро, нали съм си оптимист....

Общи условия

Активация на акаунт