Покажете си хола / споделете идеи-3

  • 98 488
  • 412
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 343
Напълнихте ми душата.. Hug

Като бъдеща новодомка и аз започвам трескаво да събирам идеи..

Имам въпрос:
Жилището е на последения етаж, отгоре има само покрив.
Същевременно е опасано отвсякъде с тераси..
Смятам да разширя спалните и да ги съединя с терасите, които също ше трябва да покрия..

Трябва ли да питам и да искам разрешение за това от съседи и съкооператори? newsm78


Здравей, ние сме по същият начин и при промяна на външният облик на фасадата се иска разрешение, защото ако се намери някой да се оплаче и ще ти се създадат проблеми. Посъветвай се с някой адвокат, как да ти напише текста към подписката. 
И ние искахме да съединим двете тераси, имахме разрешение от комшията отдолу /защото при него трябва да се подпират куфражите/, но не можахме да се разберем с фирмата строител на отсрещната кооперация и така си остана.

# 361
  • Мнения: 2 175


Здравей, ние сме по същият начин и при промяна на външният облик на фасадата се иска разрешение, защото ако се намери някой да се оплаче и ще ти се създадат проблеми. Посъветвай се с някой адвокат, как да ти напише текста към подписката. 
И ние искахме да съединим двете тераси, имахме разрешение от комшията отдолу /защото при него трябва да се подпират куфражите/, но не можахме да се разберем с фирмата строител на отсрещната кооперация и така си остана.
[/quote]

Това пък защо? Не разбирам..
Айде в кооперацията - ок, ама и съседните?

П.С - това е старо строителство и сградата е на кьоше..

# 362
  • Мнения: 343
Неее, проблемът беше, че сме на 6-я ет. и за съединяването на двете тераси има нужда от бетон-помпа за изливането на бетона и т.н., но това се отнася само за нашия случай. Подведох те погрешно. Извинявай.

# 363
  • Мнения: 359
Абе то трябва да се иска разрешение, ама никой не го прави. Ако става въпрос и за остъкляване, че и за пребоядисване трябва разрешение... Ние сме в нова кооперация, 6-ти етаж, над нас има още един като вашия. Разшириха си го хората, остъклиха го и даже нас не питаха, дето сме отдолу. Ако бяхме решили да се оплакваме... Ама ние бяхме доволни, защото преди ни течеше в хола, а сега се затвори и е ок.

# 364
  • Мнения: 359
Пак съм аз  Embarassed. Ако тръгнеш по официалния ред, обаче, ще ти трябват и проекти и други глупости, което струва не малко пари.

# 365
  • Мнения: 274
Момичета, дали няма да ми помогнете с някой сайт за идейки за обзавеждане на хол. Само модулчета за 2 стени ми останаха и се чудя от къде да ..открадна идейки  Embarassed

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 00:27 от malka feia

# 366
  • Мнения: 1 312
Sad  И на мен не се отваря  /бяла страница ми зарежда / 
Също.
Пък съм любопитна Embarassed

# 367
  • Мнения: 1 731
Много хубави неща сте показали.Направо съм възхитена.  bouquet Браво!
Имам въпросче.За гръб на кухненските шкафчета кое е по-добро -плочки или плоскост?Това ,което е под шкафчетата всъщност. newsm78 Дано обясних правилно.

# 368
  • София
  • Мнения: 2 132
Може би плочките са по-добрия вариант, въпреки, че у нас е плоскост. Плочките според мен са и по-скъпият вариянт и по-трудоемкият.
 От друга страна с плоскостта, която е като плота изглежда по изчистено, та май остава въпрос на вкус  Simple Smile

# 369
# 370
# 371
  • Мнения: 343

 smile3521 smile3501 Прекрасно


Въпреки това много уютно.Браво

# 372
  • Мнения: 1 427
Много ми харесва Peace А разпределението така ли е по план,или сте префасонирали?
В първия момент се изумих от квадратурата Shocked Много е удачно това с огледалото,чак на 2-ро разглеждане го забелязах
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=357528&pid=11267117

# 373
  • Мнения: 672
zllate, чудесно ти е холчето. Да попитам откъде ти е меката мебел?

Извинявай, ако си писала и не съм прочела.

# 374
  • Мнения: 3 294
Хареса ми , много добре сте използвали всяко кътче от апартамента , браво  Peace Окачения таван ми хареса особено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт