Покажете си хола / споделете идеи-3

  • 98 455
  • 412
  •   1
Отговори
# 60
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
да покажа и моя нов диван
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8638577
сега се чудя ,какъв цват да биядисам стените Thinking

Честито за дивана.  Peace Килимът е страхотен между другото Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 343
да покажа и моя нов диван
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8638577
сега се чудя ,какъв цват да биядисам стените Thinking

Честито за дивана.  Peace Килимът е страхотен между другото Heart Eyes

Подкрепям изцяло мнението на Лолита.  Peace

# 62
  • Мнения: 282

Здравейте момичета,
аз много редовно следя този подфорум , виждала съм страхотни неща, но не съм писала досега.  Ето малко снимки от моя хол. Аз обожавам тапети, целия ми дом е с тапети, имам си и стена с цветя, както в хола, така и в спалнята. Незнам дали е модерно, но със сигурност е много красиво. А манията по червено май е повсеместна, мен не ми е омръзнало вече повече от година









Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 17:25 от miro_slava_

# 63
  • Мнения: 824
много просторно и уютно

# 64
  • Мнения: 3 782
Страхотно е, настина miro_slava_, личи си че е правено с вкус и с пари

# 65
  • Мнения: 282
благодаря  Hug
радвам се , че ви харесва, много се старахме

# 66
  • Мнения: 449
бистра, диванът е страхотен  Peace
На мен също ми хареса килима  Wink
Много добре се е получило  Peace
miro_slava, вашият интериор ми допадна много, импонира на моето виждане за дизайн, много добре сте се справили, поздравления   bouquet

# 67
  • Мнения: 824
Bistra,диванът е страхотен.От къде сте купили килима и снежно бял ли е, че понякога се получава разлика в цветовете на живо и на снимка?

Miro_slava_, всичко показано ми харесва много, но кухнята е уникална.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 692
miro_slava_, много добре се е получило! браво!

# 69
  • Мнения: 1 427

Здравейте момичета,
аз много редовно следя този подфорум , виждала съм страхотни неща, но не съм писала досега.  Ето малко снимки от моя хол. Аз обожавам тапети, целия ми дом е с тапети, имам си и стена с цветя, както в хола, така и в спалнята. Незнам дали е модерно, но със сигурност е много красиво. А манията по червено май е повсеместна, мен не ми е омръзнало вече повече от година

У-ау, стахотно е  smile3501. Показах снимките на мъжО и казах "Искам и аз такива мебели", обаче бях безмилостно отрязана  Confused

# 70
  • Мнения: 824
да бял е килима,дивана е от мебели ''Явор''

# 71
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
бистра - чудесен диван    bouquet
миро-слава -  много хубав дом сте обзавели   bouquet.....аз също си падам по тапетите  Peace

# 72
  • Мнения: 362
Bistra,точно щях да питам дали диванът е от "Явор" Simple Smile И ние си купихме същия,но е млечно оранжев.Още не сме го сложили,но се надявам скоро да сме готови с всичко и аз да пусна снимки Peace

# 73
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
miro_slava_ , получило се е много добре. И ние вчера лепяхме тапети на цветя в спалнята. Става наистина много хубаво, но с това напасване е някакъв ад

# 74
  • Мнения: 8 999
Ето го нашият хол в новия ни апартамент
фрагмент от хола (стената ние си я правихме)
пак
и пак
Все още работим по него, като го завършим, ще се отчета пак Grinning

Позволих си да понадникна в албума ти и ми направиха впечатление едни тъмни щори/пердета, не мога да преценя какво точно, но имам чувството, че добре пазят от слънце и са доста плътни. Може ли да ми кажеш какво е това, къде се монтират /върху дограмата или на тавана/, наистина ли имат слънцезащитен ефект /както ми се струва/ и откъде си ги купила. Аз имам проблем с един ужасно слънчев хол /никога повече няма да предпочета южно изложение!!!!/ и дори в момента температурата в дневната е 30 градуса! През лятото буквално се пържим в собствен сос.

Общи условия

Активация на акаунт