Покажете си хола / споделете идеи-3

  • 98 466
  • 412
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 692
Колкото по-тъмен е цвета, толкова е по-наситен и има по-голяма покривност и може с 1 ръка да се постигне.

# 46
  • Мнения: 1 186
[

Това което си намислила е супер Peace
Аз пък съм полудяла по тези тенденции с тапетите и сега ще правим нещо подобно но с червени мотиви на тапета,на стената на ТВ-то както на снимката Peace




Мими Т, извинявай за намесата, обаче да те предупредя, че тази тенденция  е отдавна не е актуална. Освен това интериори от този тип много бързо омръзват (ама много).
Иначе нищо против личните ти предпочитания.
Разбирам те,но за мен не е важно да направя нещо супер актуално, а нещо което ми харесва Peace...все пак това е само тапет който винаги (евентуално по- късно), мога да махна и пак да направя мазилка с харесван цвят Wink Peace
Специално аз много симпатизирам на това съчетание с тапет и съм казала че това ще го направя Rolling Eyes....ако някой има подобни съчетания в дома си,бих се радвала да ми покаже като идея Peace

# 47
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Мими,добра идея с тапета ,аз харесвам така,НО си мисля,че ако го сложиш така както е показано но снимката ще уморява очите Peace.Още повече,че там ще е и телевизора и незнам Thinking........мисля си,че стената би трябвяло да е едноцветна където е телевизора,за да не "взема очите", най образно казано Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 427
И аз мисля,че тапет на стената където е телевизора,в цвят различен от черно-сиво -бяло ще е прекалена уморително за очите. Две различни цветни петна на една стена е много. Ако е като на снимката черно и бяло е по-приемливо.

# 49
  • Мнения: 1 186
И този вариант обмислям Thinking...както и варианта,тапета да е на стената където е дивана Peace...ще го измисля Peace

# 50
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 785
Запис Simple Smile

# 51
  • Мнения: 5 984
И аз съм за зад дивана.Зад телевизора също може нещо различно от другите стени,но да не е толкова набиващо се.

# 52
  • Мнения: 61
Ето го нашият хол в новия ни апартамент
фрагмент от хола (стената ние си я правихме)
пак
и пак
Все още работим по него, като го завършим, ще се отчета пак Grinning

Само да кажа че дивана ти е СТАХОТЕН  #Crazy  Hug

# 53
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
запис

# 54
  • Мнения: 449
Само да кажа че дивана ти е СТАХОТЕН  #Crazy  Hug
Благодаря, наистина излезе много успешен. Целият се реконфигурира, става с лежанка и тройка с/без лежанка и една кожена маса се вади отдолу. Скоро ще го покажа целия  Wink

# 55
  • Мнения: 183
а може ли да споделиш от къде си го взе Simple Smile

# 56
  • Мнения: 824
да покажа и моя нов диван
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8639969
сега се чудя ,какъв цват да биядисам стените Thinking

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 16:12 от bistra

# 57
  • Мнения: 1 186
да покажа и моя нов диван
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8638577
сега се чудя ,какъв цват да биядисам стените Thinking
Чуден диван Peace......и нашият диван е червен, а стените са нещо средно м/у бледо розово и светло червено....като млечно-бледо червено Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 824
еееееееееехххххххх ,как не съм видяла ,че пердето се е килнало ooooh!
вече смених снимката Twisted Evil

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 16:13 от bistra

# 59
  • На небето
  • Мнения: 5 530
еееееееееехххххххх ,как не съм видяла ,че пердето се е килнало ooooh!

Не знам за това перде, но ето това е убийствено: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8638555 Изтекоха ми очите!
Диванчето ти е суперско!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт