Мебели втора употреба в София

  • 39 914
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 794
В Дружба 1 съм чувала, че има също магазин за мебели втора употреба, бил някъде близо до езерото, но не съм ходила.

# 16
  • Мнения: 2 700
Да.Има.Сега се сетих,че видях такъв магазин на Раковска ,след Дондуков в посока Сливница.Беше в началото на една пряка на Раковска.Имаше легла,скринове,столове и маси.

Този, за който говориш не е голям. На същата пряка (мисля, че е "Цар Симеон", но не съм сигурна) има и друг магазин, доста невзрачен на пръв поглед, който е на "Златорог". Те имат два магазина. Единият е срещу централния вход на Медицинска академия, а другият на тази пресечка  - на същата улица е и склада им.

А за втора употреба, не знам какво търсиш, но можеш да минеш и през затворения сектор (паркинга) между женския пазар и Тодор Александров. Там има магазин на наркоманска комуна, който прибира мебели, оправя ги и с парите от продажбата издържа комуната. Мебелите не са топ мода, но понякога има буквално ценни неща. Ако застанеш с лице към Тодор Александров се пада отляво.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
В Дружба 1 съм чувала, че има също магазин за мебели втора употреба, бил някъде близо до езерото, но не съм ходила.

Магазинът се намира в сградата на читалището в Дружба 1 до езерото. Отстрани на главния вход на сградата.

# 18
  • Мнения: 238
 Да знам го магазина на комуната. Ходих, но нещата бяха меко казано ретро. Там от същата страна има и антиквариат за мебели.
 Това за Дружба звучи интересно, само да успея да го открия.

# 19
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Да знам го магазина на комуната. Ходих, но нещата бяха меко казано ретро. Там от същата страна има и антиквариат за мебели.
 Това за Дружба звучи интересно, само да успея да го открия.
На коя улица се пада?

# 20
  • Мнения: 800


На бул."Яворов" има такъв магазин/работя до него  Heart Eyes / има хубави неща

# 21
  • Мнения: 238
Да знам го магазина на комуната. Ходих, но нещата бяха меко казано ретро. Там от същата страна има и антиквариат за мебели.
 Това за Дружба звучи интересно, само да успея да го открия.
На коя улица се пада?

 Пада се в отсечката, където е паркинга "синя зона", като тръгнеш от бул. Тодор Александров към ул. Пиротска по десния тротоар. Мисля, че беше някъде в средата. Цените (за магазина на комуната става въпрос) са съвсем приемливи и има някои неща, които не са лоши зависи обаче какъв тип обзавеждане предпочиташ. Под ретро имах предвид, че мебелите не са съвременни, а такива, които са били модерни преди 50-60 и повече години. Има шкафове, които са истинско дърво и сами по себе си са много ценни. Имаше маси и сандъци, които биха били идеални за вилата, разбира се пак зависи от стила.

# 22
  • Мнения: 1 849
Този, за който говориш не е голям. На същата пряка (мисля, че е "Цар Симеон", но не съм сигурна) има и друг магазин, доста невзрачен на пръв поглед, който е на "Златорог". Те имат два магазина. Единият е срещу централния вход на Медицинска академия, а другият на тази пресечка  - на същата улица е и склада им.
Аз съм ходила в този срещу Медицинска академия, всъщност е срещу Александровска болница (срещу Арката). Той също не е голям, но имат и снимки на мебели на склад. Там имаше разкошни бюфети и библиотеки от истинско дърво, също маси, столове и гардероб. Намира се на ул. Иречек, но малко навътре в площадчето от лявата страна с гръб към болницата.

# 23
  • Мнения: 183
Пу, да следя и аз тука. Peace

А антикварни мебели знаете ли някъде да се продават?


Тук има много:

http://-spam147-/

# 24
  • София
  • Мнения: 63
Срещу кино АРЕНА(Люлин) имаше такъв магазин преди време но сега не знам дали все още съществува, не съм и влизал в него така че не знам доколко ще ви е полезно инфото ми.
Успех в търсенето.
Няма го отдавна!!! Peace

Преместиха го на Сливница, намира се точно до новия магазин Хиполенд  Peace

Общи условия

Активация на акаунт