95 немски хакерки чакат разрешително за работа

  • 12 882
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 117
Отивам да пиша кюндигунга, да им го накюндигунгя така да се каже Mr. Green. Не се бях сещала да си поискам писмено обратно потвьрждение, идеята е превьзходна, за което благодаря  bouquet. Умното си е умно, пьк красивото си остава само красиво, кво да праиШ, сьдба Joy.
В наше село в детската се костюмирВат заради карнавалните истории, през ноември ли бяха. Миналата година бяхме фея ли принцеса ли, абе нещо розово с крила, корона и вьлшебна прьчка. Тази година, почти като в приказката за принца жабок, но мааалко по-не сьвсем ще сме пиле bowuu
Сега прочетох и другия сьвет на Tatjana, той сьщия де, но явно така стоят нещата, дори не е за вярване, животьт ни сьвсем не е приятно прекарване bowuu
А верно ли Лиска има РД? Моята най добра приятелка от детските години и тя има днес РД Grinning. Сьвпьдьк както му се вика Laughing. Честито и от мен тогава, здрава бьди и кьсмет ти желая, когато трябва да избираш, много да те обичат и ти много да обичаш  bouquet

# 241
  • Мнения: 3 880
Лиске, честит рожден ден  bouquet
Много здраве, късмет и пари Simple Smile

ПлаЩаШ малко, но те ти плаЩат само ако умреШ...
То и с капитала май същата работа, само дето плащаш много... . Аз хич не се и надявам, ако оживея, след 20 години да ми изплатят нещо свястно, има пак да се ядосвам Close. Пак ми се дощя да бия на моя два шамара, добре че не ми е наблизо Mr. Green

Дианжели, на въпроса на Татяна със жилището се надявам да отговориш поне с "6-стаен", иначе ти пожелавам още утре да почнеш работа, ако не и днес следобяд Mr. Green
Аз много любопитствам Embarassed, ама как преминават вечерите ви, примерно, като си легнат децата (и я няма бабата да речем)- оперката се прибира в нейната стая или си се занимавате тримката в хола? Сигурно тярбва да има голяма симпатия за подобен род съжителства newsm78 иначе ако не се харесват хората, ще е много напрегната обстановката. А с езика как е? Ходи ли на някакви курсове или е изцяло на твое разположение?

Гарго, винаги си искай Schriftliche Bestätigung, когато става дума за спазване на някакви срокове Peace Повечето по принцип пращат и без да си ги молил, но не е зле да им се напомни, за всеки случай Wink

# 242
  • Мнения: 11 329
Я, рижата имала да черпи! Ха, наздраве, другарче по зодиак и на многая лета!   bouquet Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 23:24 от Вечерница

# 243
  • Мнения: 7 605
ПлаЩаШ малко, но те ти плаЩат само ако умреШ...
То и с капитала май същата работа, само дето плащаш много... .

А, не  Naughty  При Капитала имаШ факти4ески една zастраховка живот и отделно спестяваШ при тях пари. Ако до иzти4ването на договора си оЩе жива, ти иzплаЩат спестяванията, докато при Риzикото не полу4аваШ ниЩо. Зву4и хубаво на 1. поглед, оба4е при Капитала имаШ много ниска рендита, но zастрахователите спе4елят добре от теб и zа това се опитват да ти ги набутат  Wink  За това е най добре да направиШ една zастраховка Риzико, и останалите пари да ги вложиШ другаде  Peace
Между другото,като се zапоzнах с мъжът ми, той имаШе 3 Капитала  Shocked ...ерген, под 30, с 3 такива zастраховки, напрово беШе zа бой. Както и да е, направих бърzо кюндигунг на вси4ките и дори полу4ихме пари обратно  Peace Сега имаме само Риzико, той 2, аz 1 (мой живот струва по малко  Laughing ), и Беруфсунфехигкайт. И Унфалл  Blush

# 244
  • Мнения: 3 880
ПлаЩаШ малко, но те ти плаЩат само ако умреШ...
То и с капитала май същата работа, само дето плащаш много... .

А, не  Naughty  При Капитала имаШ факти4ески една zастраховка живот и отделно спестяваШ при тях пари. Ако до иzти4ването на договора си оЩе жива, ти иzплаЩат спестяванията, докато при Риzикото не полу4аваШ ниЩо. Зву4и хубаво на 1. поглед, оба4е при Капитала имаШ много ниска рендита, но zастрахователите спе4елят добре от теб и zа това се опитват да ти ги набутат  Wink  За това е най добре да направиШ една zастраховка Риzико, и останалите пари да ги вложиШ другаде  Peace
Ами нали за точно това казах Wink Плащаш, плащаш и накрая я си вземеш половината, я не. Та това имах предвид, не че съвсем нищо няма да вземеш, а че на фона на общата сума си е набутвация. Пък не дай Боже да поискаш да ти я прекъснат предварително- направо пиеш кофата със студена вода ooooh! ама нищо- застрахователите и те хляб искат да ядат, а някои и луканка Mr. Green Wink

# 245
  • Немция
  • Мнения: 6 950
Брех, много сте се активизирали днес!

Първо да поздравя рожденичката- бъди здрава и с много късмет! Весел празник днес!


Дианджели, голям купон е във вашия блок! Голямо въображение, кой знае какви сценарии коват във ваше отсъствие...

Аз като бивша оперка-пиперка ще разкажа, че вечерно време(след вечерята) си се прибирах обикновено в моята стая- тя си беше на отделен етаж.
Напрежение има различно в различните семейства - щом доста детегледачки сменят семействата.
 Като изключим индивидуалната семейна среда,в която попада, е важно самата оперка  какво е очаквала преди да започне.

Мисти, и аз да се включа в общия хор! Мигам на парцали, когато чуя такива нетактични изказвания, а при теб пък са съвсем не на място! Глупаци по света колкото щеш !!! ooooh!

Татянски, вие направо сте се презастраховали! Sunglasses

# 246
  • Мнения: 1 242
Лисуно, моме, Лисуно,
я стани рано призори,
я стани рано призори и кафецето сложи.

Лисуно, моме, Лисуно
я стани рано и не тъжи,
я стани рано и не тъжи, че ЕГН-то ти тежи.

Не ми е тъжно, Мунке, ма,
я съм си ЕГН любила,
я съм си ЕГН любила, та зад него ще стоя.

Аре, стига с тези измъчени кавъри, ето тук поздрав в оригинал от Скорпион(с) към скорпион!

Напред и нагоре, Лиске!
Наздраве!

# 247
  • Варна
  • Мнения: 153
За размерите на нашият дом няма да споменавам,защото всеки,който прочете ще бъде така Shocked,
но вече сме в процес на търсене и дори сме намерили,апартамент-къща-160кв.м,който не е ужасно далече от Мюнхен(има S-bahn),но не и в центъра.В чуденка сме newsm78
А иначе като няма работа момичето си стои в стаята.И аз първоначално имах такива притеснения дали ще се усеща,но няма проблем.Ами,общо взето мисля,че си допаднахме.И двете страни осъзнаваме,че сме зависими до определена степен.И не,че да си правим комплименти,но и двамата с мъжа ми не сме трудни за общуване. Wink
Но то в случая мога да кажа,че важи и същото за отсрещната страна.
А за езика-тя е македонка,но е завършила немска фиология във ВТърново.Така,че си говори и български и немски.Предимно си говорим на немски,ама като ни до мързи обръщаме на бг.
Още не е тръгнала на курс,но от другия месец се гласи,че да видим как ще го съгласуваме.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КУМА ЛИСО  bouquet
Здраве,Любов и парички в големи количества!

# 248
  • Мнения: 2 567
Лисунгер, да си жива и здрава! На 100г да те съдят за неморално поведение! Hug
Марка тенджера под налягане някой да препоръча? Rolling Eyes

# 249
  • Мнения: 1 817
ЧРД на Лиска!   bouquet Всичко най-хубаво ти пожелавам!
Аз имам колежка, на която казваме Манго, защото името й е полско и е... не помня цялото - дълго е! А тоя текст от датчанина ми звучи на српска реч, така че...със сигурност е балканец, но не ми мяза на бг  Wink !
Снимките не мога да отворя, така че не съм видяла нито една голямата Симона, нито една кльощава Мистик! Ще пробвам по-късно  Naughty .
Мерси за отговорите за лосиона и за тауфето. Ще сърфна днес да си избера  Peace .
Мен ме гони умора и мигрена и не мога да помня, така че ако съм забражила нещо, другия път  Wink .
Какжо стана със срещата? Ще чакаме снегът да падне ли?  Laughing

# 250
  • Мнения: 2 907
Охо Лискан! Наздраве!   bouquet newsm67  bouquet

Вечке, ти точно като тея двамата, не им отстъпваш. Защо да не обуя тесен панталон? Щото съм дебела ли?

Хайде, отивам да си ям салатата  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 166
Лиске честити рожден ден!  bouquet от здраве, любов и пари да не се отървеш.

Май като е дъждовно времето всеки се спира пред компа.
Дианджели честито за поканите за работа. Ако можеш направи така да идеш и на двете интервюта. Никой няма да те кара веднага да отговориш. А и да искат все можеш да им кажеш, че искаш да си помислиш 1-2 дена и тогава да отговориш. Това си е съвсем в реда на нещата и после да решиш, коя работа искаш.

Диво цвете за купих за бебето пран Persil Sensitiv  и с него пера. Не виждам за сега някакви неприятни реакции. Омекотител не слагам на нейните дрехи.

Явно е момент на кюндигване на застраховки. Аз съм се наточила на тази за колата. Разликите са умопомрачителни  ooooh! Дали мога да изнудя сегашното застрахователно дружество да ми я намалят като им кажа, че имам по-добро предложение? Имал ни я някой успех в такова начинание?

А аз съм твърдо против лебенсверзихерунг. Според мен си е абсолютна набутвация. По-добре по друг начин да се вложат парите. Ама аз съм много против всякакви застрахователи. Според мен са кожодери, ама няма как застраховаме се. като ни откраднаха колата бях много доволна, че имаме застраховка.  Flutter

Мисик я не им се връзвай на тъпанарите. Изглеждаш си супер.  Peace
 

# 252
  • Мнения: 3 880
Вечке, ти точно като тея двамата, не им отстъпваш. Защо да не обуя тесен панталон? Щото съм дебела ли?
Вечке, Вечке, пак стъпа във фетнепфхен-а hahaha Laughing

# 253
  • Варна
  • Мнения: 153
Петка,мерси за честитката ама нека да ме одобрят пък тогава. Wink
И за съветите ви мерси  bouquet

Ъ,и какво пък й е на Мистик в тесен панталон newsm78
Малко коментара ми се струва неуместен.
Мистик,стига си се комплексирала,заради това кой какво
казал.Казах ти гледай реално!
Предсави си,или застани до една 100кг или дори 70килограмова
жена и пак си помисли дали имаш нещо общо с дебелото.
Хайде,гледай по-весело,че като вземеш да се вманиачава
човек става по-зле Wink

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 14:17 от diangeli

# 254
  • Мнения: 1 817
Аха. Ето това съм забравила...
Дианджели, най-добре им кажи, че утре не можеш. Те са немци и ще те разберат. Тук срещи от днес за утре в беруфслебена обикновенно няма  Peace . Така че си отиди и на двете места и ще си избереш после кое предпочиташ, защото те обикновенно казват да си помислите и двете страни и след 1-2 дни да се чуете. Това да не те стряска! Означава ти да си помислиш дали искаш  Wink ! Успех на интервютата и чакаме виртуална почепка за хубава и добре платена работа! Hug

Който иска да отслбава, ето един прост хранителен режим...Хапва се 5-6 пъти на ден през около 3 часа, кой каквото иска. Порциите са с големина на 2 шепи. Ако хапнете 2 порции на 1 хранене, то те си се броят като 2 (от общо 5-6). Хубаво е да има 3 различни! плода и 3 зеленчука в сурово състояние, както и 1 млечен продукт и шепа сурови ядки дневно. И всеки ден е позволена по 1 вредна храна. Laughing Освен това ефектът се засилва, ако след 13 часа не се ядът въглехидрати (плодове обаче може), но аз това май не го спазвам често. На мен режимът ми харева много, защото това е първата система, с която трайно отслабнах и продължавам, а не трябва нон стоп да се лишавам от нещо и да правя торта, а после да ръфам ябълка или пък да правя мусака и да ям парче краставица и морков, или пък да отказвам гости и срещи, защото съм на портокали примерно  Crazy . Схемата съм си я съставила сама, след като прочетох 3 книги за подобни диети. Ако някой иска инфо за тия книги, да свирка  Grinning !

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 14:37 от ZiMa

Общи условия

Активация на акаунт