95 немски хакерки чакат разрешително за работа

  • 12 873
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 153
Аха. Ето това съм забравила...
Дианджели, най-добре им кажи, че утре не можеш. Те са немци и ще те разберат. Тук срещи от днес за утре в беруфслебена обикновенно няма  Peace . Така че си отиди и на двете места и ще си избереш после кое предпочиташ, защото те обикновенно казват да си помислите и двете страни и след 1-2 дни да се чуете. Това да не те стряска! Означава ти да си помислиш дали искаш  Wink ! Успех на интервютата и чакаме виртуална почепка за хубава и добре платена работа! Hug
Danke!  bouquet

# 256
  • Мнения: 11 329


Вечке, ти точно като тея двамата, не им отстъпваш. Защо да не обуя тесен панталон? Щото съм дебела ли?


Ако има някой дебел тук, то това съм аз. Никой друг. Стига се втелясва  Praynig

Аз пера бебешките неща с бежовия Ариел, много съм доволна. Хем изпира, хем мирише много нежно.
Пете, ние имаме такъв опит точно със застраховката на колата. Смъкнаха малко, но не достатъчно. Скръндзи са големи.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 23:25 от Вечерница

# 257
  • Мнения: 3 521
Охо, Лисун, наздраве! Да си обичана, ценена, уважаване(не само в събота) и много търсена жена. По-малко ядове и все повече ухажори.
  bouquet

# 258
  • Мнения: 7 605
Малее, Ве4ка, ти вместо да оправяШ положението, zагаzи оЩе пове4е  Whistling

# 259
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ей много сте писали...

Честито на Лиса   bouquet

Аз докато се разправям с адвокати и писачи на сметки  #Cussing out #Cussing out мина половин ден  ooooh! С 2 думи за тези които знаят за случая - одисеята продължава !!! Но вече в наша полза - стигна се до разговор с шефа на фирмата, която пише сметките поиска ни всички док по факс, и имена на служители, "които са виновни за неудобството ни" и ще ни уведоми за резултатите  Sunglasses Sunglasses Надявам се Фр. Кеен и Херр Саки да си получат заслуженото, че ми писна да дъвча едно и също цяла седмица  Whistling Whistling

Аз и до сега си пера с Персил сензитив. По едно време имаше една промоция с едно мишле - не знам дали се сещате - това беше още преди Мони да се роди...и от около 2 месеца той заспива само с това мишле  Confused ConfusedКато си го хареса и няма пускане - без него не заспива  ooooh! ooooh! ooooh! и по едно време се сетих, че тогава бяхме купили 2 пакета и намерих и 2-рото мишле. И хубаво, че го намерих - след няколко дена го е фичнал някъде по пътищата и тогава 2-то влезе в употреба. Сега като изляза ако го вземе това мишле постоянно съм в треска да не го изпусне и да го загуби пак, че после тежко ми при заспиването  Tired Tired И сега следя трескаво за такава промоция на Персил с мишле да се запася, но няма  Rolling Eyes Rolling Eyes До къде се докарах с това заспиване.... ooooh! Веднъж се опитах да му дам друг плюшко за гушкане - той го гледа гледа и го изхвърли веднага и докато не видя заветната мишка не миряса....

Мистик, аз досега винаги разглеждам твои снимки с удоволствие - Мойзана ми е слабост, но ти никога не си ми изглеждала пълна или дебела  newsm78

И за капак днес - "жълтите" са ми сложили някаква гадна подравка/ съставка в ориза, която жестоко ми бие на парфюм  Sick Каква ли беше тази парфюмирана гадост, която изядох  Tired

  bouquet

# 260
  • Мнения: 1 242
Май забравих да спомена на Мистичната и на Сърфова, че магаретата, дето са застанали пред обектива, са чудесни. Всички до едно! Peace

Искате ли да видите що е то буза. Ама буза! Laughing
Толкоз по повод дебелината. Hug

# 261
  • MUC
  • Мнения: 297
Привет и от мен!

Честито и наздраве на Лиска!

По въпроса за интервюто да се включа и аз - наистина няма абсолютно никакъв проблем да кажеш, че не ти е удобно в деня, когато те предлагат, никой не очаква да приемеш безпрекословно.  Wink

# 262
  • Мнения: 1 584
Преинсталираха ми копма. Гадост. Поне сега не съм с Виста.

Мисти, не им се връзвай. Ас пък не съм видяла слаби франсета под 40г? Тийнитата и младите и тук, и там са с едни фигури ..ум да ти зайде ooooh!

Мамунката, страхотна бузанка  Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 3 521
Мамун, признай веднага по колко пържоли даваш дневно на това дете!!! Laughing
Страшни бузи.

# 264
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Забравих да напиша на Биба, за фотоапарата - нали и Сашко искаше за РД от този на ВТех  Money Money Ние му взехме ето този: със същите характеристики като на ВТех, но с 20 евро по-малко струва, но качеството на снимките е  Sick Sick Sick.....така че съветвам те да си й вземете нормален  Peace  Придумай я някак твойта щерка  Whistling

# 265
  • Мнения: 117
Страшни бузки-хруски, да ви завиди човек Hug

# 266
  • Мнения: 3 521
ВТех, онзи апарат с МП3ката ли беше и разни игри?
а тези джиджавки как са отзад - с прозорче за гледане или с голямо екранче като на истинските дигитални камери? newsm78

# 267
  • Немция
  • Мнения: 6 931
Уф, почна се пак с ранното стъмване! Не знам как се издържа с тъмницата още по на север, из Скандинавието примерно....

Аз имам колежка, на която казваме Манго, защото името й е полско и е... не помня цялото - дълго е!
Да не би тази колежка да се казва Малгожата(типично полско име)- макар че не ми се връзва със съкратеното Манго.

Сърфи, да напомня, че чакам историята, свързана с моя аватар, която беше оставила за днес. Mr. Green

Мамунке, добре храниш малкото мамунче! Бузки за чудо и приказ!

Риен пак я е хванало липсата... Thinking Пусна темата и изчезна.

# 268
  • Germany
  • Мнения: 1 262
с екранче, но много мнооого малко - абе смешна история, ама Сашко толкова си го харесва постоянно снима, наснимал е всички учителки в детската градина - но без глави  Mr. Green Mr. Green Mr. Green познайте кое е наснимал  Mr. Green Mr. Green

# 269
  • Мнения: 32
Здравейте момичета! Завърнах се!
Много спешен въпрос! Дано да можете да ми помогнете, до утре трябва да знам дали има решение на него.
Става дума за двойното гражданство, казаха ни че Криси няма право да има двойно, кажете как е при вас и къде да намеря закона. Баща от 6години в ДЕ, майка от 3години, българи с unbefristete Arbeitsberechtigung EU. Каза ли са че трябвали 8години един от родителите да е бил в ДЕ за да има и немско гражданство, това вярно ли е и дали няма някоя вратичка (примерно да се вземе допълнителен документ newsm78).
МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ!

По някое време ще ви изчета и пак ще се включа.

Общи условия

Активация на акаунт