95 немски хакерки чакат разрешително за работа

  • 12 876
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 423
Другарки, цял ден не съм си вкъщи,
та затова ще ви разкажа как и що,
но и ще ви почерпя довечера, ок?!

Много ме трогнахте, сърдечно благодаря!!!

# 271
  • Мнения: 945
Мамун, я кажи с какво го храниш това бебе... Малко, грешка, голяяямо сладурче.
Лиска, на теб честито.

Момичета, да ви помрънкам....аz съм болна. Мога само да шептя, а как ме боли гърлото не е истина... А на лекар мога да отида чек утре, че моят лекар го няма днес  Sad.

Иначе малката расте с всеки иzминал ден и става все по интересна. Вече ни следи с поглед, гука ни, усмихва ни се. Чудо направо  Laughing

Ванче, добре дошла и честито...
И аz zнам zа 8 години и няма никакви вратички zа съжаление. 8 си е 8. Но в момента, в който мъжът ти си подаде документите zа немско гражданство и детето ще го получи автоматично. И на нас ни остават 15 месеца до zаветния момент, ама какво да се прави, ще се наложи да я правим българче преz това време...

# 272
  • Мнения: 1 817
Ванче, чакаме снимка на малкото ти голямо бебе  Wink ! За съжаление нямате право на двойно гражданство! Единият родител трябва да е бил тук поне 8 години! Peace И няма вратички, освен, ако единият от вас не е с немско гражданство. Се ла ви...

# 273
  • Мнения: 3 521
За съжаление нямате право на двойно гражданство! Единият родител трябва да е бил тук поне 8 години!

 Peace Така е. Ванче, добре сте се завърнали Hug.

# 274
  • Мнения: X
Изобщо не мога да ви изчета, пишете със страшни темпове.
Лиске, здрава да си!
Мамуне, сладки бузки!
Мистикова, красавица си ти. Аз да стигна твоите размери има да си мечтаяаааа.... И аз виждам само слаби франсета, какво правят тия хора. А кухнята им една калорична, ум да ти зайде Simple Smile Добре ще ми е в немско, ще съм сред себеподобни откъм кила и форми.

Аз днес се поглезих за последно в любимия ми фризьорски салон с масажните столове. Започва сериозно да ми се загнежда една еретична мисъл за собствен такъв. Предполагам е скъпо удоволствие, но не пречи да си мечтая нали? Попаднах на нов служител - мъж-гей, който ми направи невероятен масаж на скалпа. Размазах се, честно.
След 2 дена пътуваме окончателно с все домочадието, дръж се, земьо немска.

# 275
  • Мнения: 2 567
Доколкото знам за немското гражданство могло и след 7г легален престой, но се ходело на някакъв допълнителен курс. Моя приятелка така взе.

# 276
  • Мнения: 1 242
Ванче, да, както ти е написала и Гери, ще почакате още две години.
Kinder mit einem deutschen und einem ausländischen Elternteil oder einem oder beiden Elternteilen mit doppelter Staatsangehörigkeit erhalten in der Regel bereits mit der Geburt nach dem Abstammungsprinzip die Staatsangehörigkeiten beider Eltern.
Оттук.

Geri, аз също съм с ларингит-фарингитов гърлобол. Даже знам и как ме намери. Само не знам, кога ще ме остави.

Сърфи, подложила съм я на угояване. Коледа идва все пак. Е, тогава най-късно ще съм я изяла Евата. Laughing

Ха, а известно ли ви е, че може и още, и още. Grinning

# 277
  • Мнения: 3 880
Ванче, добре сте се завърнали  bouquet И аз да попея в хора- правилно са ви казали, така че си гледай спокойствието и детето, има време да се ядосваш след 2 години с гражданства Wink

Децита, междувременно реших, че това че издържа на падане и прочее сътресения + МП3 и игрички е по-важно и потребно за детето, отколкото перфектни снимки, екранчето е задоволитено голямо, а има и две прозорчета за гледане през тях. С намалението при Мюлер излиза към 59 евро. Отзиви обаче ще има чак началото на януари, защото си го е пожелала за рожденния ден, за Коледа има "по-спешни" поръчки ooooh!

# 278
  • Немция
  • Мнения: 6 932
Мамунке, последната снимка поставя рекорд по надуване на бузки. Whistling

Шошито има право- след посещаване на Integrationskurs може да се изкара година по-рано немското гражданство. Друг е въпроса дали мъжът ти ще има време да ходи на такъв курс(има определен брой задължителни часове), а и дали ще му пасне часа, в който се провежда курса.

Сбъдваща, пожелавам ви леко и безаварийно местене в Немцията ! И масажен стол за Коледа! Laughing

# 279
  • Мнения: 7 605
Ох какви буzки  Heart Eyes
Ван4е, добре си се zавърнала  Hug
Хайде покажете си рожбите, и Ван4ето, и другите нови мами, вкл. и Майра. Няма само вие да йм се радвате, я  Wink

МиШенце, леко местене  Hug

# 280
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Сбъдваща, ходи сега на фризьор, защото стъпиш ли на немска земя ще има да си мечтааааеш за читави фризьорски услуги - аз станах пословична с моето търсене на фризьор, който да знае за чий са му тия ножици в ръцете, ама нъцки  ooooh! Whistling

# 281
  • Мнения: 3 521
Мамун, малкият мамун голям мамун #Crazy . Да е нацелуваш от мен.

Ми6ка изчезна да не е станала нейната Никол-Кристина някоя Димитрина? Thinking

Сбъдваща мечти, хайде чакаме те.

# 282
  • Мнения: 1 584
Аз скоро показвах снимки. Сега с тази преинсталация нямам на компа. И кирилица нямам. Голяма мъка с тая от сайта Cry

# 283
  • Мнения: 1 242
Майра, пробвай те тука с това: http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Разбира се, срещу снимки. Имаш ги на друг носител освен на харда. Не се оправдавай.  Laughing

# 284

Общи условия

Активация на акаунт