Дюкан ни превръща от пухкави дами в елегантни мадами - 130

  • 40 648
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 5
Благодаря много за всички поздравление.Понеже гледам,че всички сте зажаднели за сладко,наистина от сърце ви препоръчвам крем брюле,за когото ви казах днес.УНИКАЛЕН Е!Изядох 3 чашки и искам още,но ще си надвиша дозата на млякото.Пробвайте я,няма да сбъркате  Heart Eyes

# 1 036
  • София
  • Мнения: 1 124
newsm09 страхотна разлика, Браво

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 22:49 от Furia

# 1 037
  • София
  • Мнения: 984
ванесса йо - мерси
sanny3  wow останах без думи , браво бе мацка , направо си страхотна ,

# 1 038
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Благодаря много за всички поздравление.Понеже гледам,че всички сте зажаднели за сладко,наистина от сърце ви препоръчвам крем брюле,за когото ви казах днес.УНИКАЛЕН Е!Изядох 3 чашки и искам още,но ще си надвиша дозата на млякото.Пробвайте я,няма да сбъркате  Heart Eyes

Аз си направих също! Но друг вариант, такъв дето се пече на водна баня, като крем карамела (видях го на сайта). Стана супер вкусно... Направоис умрях от кеф... Че от известно време кулинарните ми изпълнения са пълен провал, особено сладките работи.

sanny3, направо ме порази! Честно! Браво бе момиче!

# 1 039
  • Мнения: 92
sanny3, ЛЕЛЕ, ама това ти ли си  Shocked, убийствена разлика направо Hug

# 1 040
  • Мнения: 91
Здравейте   bouquet
Искам и аз да изкажа възхищението си от снимките които видях тук на момичетата.
merito ,ти  си станала страхотно стройно момиче бе! Върха си на сладоледа!  #Crazy
lepidopteriq  , секси -маце и половина си! Давай смело още и ще си фафла-трепач!  Mr. Green
cote , е нема такава готина поличка като твоята! Искам и аааааааз !  #Crazy Толкова ти отиваааааа. Това е и моята мечта да облека джинси и да не  стоят като  чувалче с пясък вътре ,а готино -стройно , с краката и дупето Blush.
Много ва либя всичкиииииии .Цунки,гушки и щипалки.  Heart Eyes

# 1 041
  • Мнения: 255
Сани3 аз невиждам снимките Sad трябва парола

музичка Hug

# 1 042
  • Бургас
  • Мнения: 236
Паролата е 333333.

# 1 043
  • Пловдив
  • Мнения: 62
sanny3,трябва да бъдеш изключително горда от себе си... - сякаш това "красиво цветенце" те е докопало и  е изплюло съвсем друга личност..


Поздрави,Монрое

# 1 044
  • Мнения: 25
Sanny3 Shocked Браво !
И ти ме утрепа с резултата. Нямам думи.Железна си ! Успех с останалите кила.Ама да знаеш,много си добре и така.Колко си висока?

тъй,тъй Мерито ,смени снимката.Браво булка,така те искаме тука  с белите гащи ,дето си им напълнила джобовете с камъни .

# 1 045
  • София
  • Мнения: 984
merito аз като блондинка  fight , чак сега ти видях снимките   Embarassed
къде ги тез килограми newsm78 повече от 75 не ти давам
музичка Hug  bouquet
Бубулинка и теб сега те мернах ,направо не вярвам на очите си , страхотен резултат

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 23:02 от lepidopteria

# 1 046
  • Мнения: 467
Цитат
sanny3, ЛЕЛЕ, ама това ти ли си  Shocked, убийствена разлика направо Hug
и аз да кажа..................... newsm20

# 1 047
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Сании както казва любимия ми професор Вучков - гледам и не вярвам на ушите си  #Crazy браво - за не виждам какво още имаш да сваляш!  Hug

# 1 048
  • Мнения: 66
Добър вечер! Hug
Аз няма с какво да се похваля нямам минус от няколко седмици Cry,а от вчера съм в мц. ooooh!Но търпение му е майката.
Момичета снимките които видях #Crazyнямам думи адмирации newsm74 newsm20 Не ви изброявам по именно,защото паралено с тази тема съм се варнала с 10 теми на зад и ми е невъзможно да запомня всички(за което се извинявам)
Знам колко стимулиращо действат снимките и тези дни ще пусна и аз  Wink

# 1 049
  • Бургас
  • Мнения: 236
Sanny3 Shocked Браво !
И ти ме утрепа с резултата. Нямам думи.Железна си ! Успех с останалите кила.Ама да знаеш,много си добре и така.Колко си висока?


sanny3,трябва да бъдеш изключително горда от себе си... - сякаш това "красиво цветенце" те е докопало и  е изплюло съвсем друга личност..


Поздрави,Монрое
Благодаря ви момичета - на всички,много стимулиращо ми действат вашите думи! Heart EyesВисока съм 164см. и понеже калкулаторът на Дюкан ми изчисли 63 кг.съм твърдо решена да ги достигна.

Общи условия

Активация на акаунт