AVON-обсъждане на продукти-15 и 16-та кампания

  • 19 553
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 158
мен ме интересува портмонето габриела и портмонето марта.какво представляват с разгърнато състояние.колко отделения имат и т.н.,а ако имате снимка супер

# 286
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Можете ли да ми препоръчате между трите аромата MAKE ME SMILE, FIRE ME UP, и MAKE ME WONDER?Само за инфо много харесвам  INCANDESSENCE и ако има подобен ще е добре.

Ами,според мен червения ще ти хареса повече

# 287
  • Мнения: 29
Благодаря за отговорите.И аз се колебаех между лилавия и червения но не ми пречи да си взема и двата нали. Simple Smile

# 288
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
bebsun виждам, че вече са пуснали снимка на кутийката  Grinning

Наистина е мъничка, но е кокетна - ако имаш по-дребни бижута събира доста.

Ако си почитатека на обемните бижута обаче, няма да ти свърши особена работа  Peace

# 289
  • Мнения: 3 698
Момичета Hug, бях харесала един коректор-стик в каталог 16, но забравих да го поръчам и сега виждам, че в 17 кампания го няма.Знаете ли дали ще се появи в следващ каталог? А този коректор за безупречна кожа, дали ще се справи с тъмни сенки под очите Tired ?

# 290
  • София
  • Мнения: 958
Здравейте! Досега ползвах фдт calming effects - ivory.

Реших да го сменя и да си взема друг - ideal shade. В момента е малко намален в последния каталог. С четчица е и ми изглежда удобен за нанасяне. Знае ли някой дали ivory от него е като другия ivory. Понеже и цвета shell ми изглежда подобен............ newsm78

Пише леко до нормално покритие - дали е по-лек от calming effect? Аз търся нещо с леко покритие, матиращо.да не си личи много, че има фдт.

Ако някой е ползвал ще се радвам да сподели....... bouquet

# 291
  • Мнения: 1 336
Не знам, но аз си поръчах мостри на Ideal Shade, за да си избера нюанс пък него го няма в следвашите 2 каталога ...  Sad Има нов с четчица и цветовете са различни.

# 292
Здравейте! Досега ползвах фдт calming effects - ivory.

Реших да го сменя и да си взема друг - ideal shade. В момента е малко намален в последния каталог. С четчица е и ми изглежда удобен за нанасяне. Знае ли някой дали ivory от него е като другия ivory. Понеже и цвета shell ми изглежда подобен............ newsm78

Пише леко до нормално покритие - дали е по-лек от calming effect? Аз търся нещо с леко покритие, матиращо.да не си личи много, че има фдт.

Ако някой е ползвал ще се радвам да сподели....... bouquet


В момента съм с ideal shade, ivory използвам.Много съм доволна. Simple Smile покрива страхотно, изобщо не си личи че си с фон дю тен и покрива всички несъвършенства  Peace

# 293
  • София
  • Мнения: 958
cvetiiiiiiiii  - Благодаря!   bouquet А дали е по-светъл от shell...........Много ми е трудно да се ориентирам по тези снимки в каталозите, всички цветове ми изглеждат еднакво, с изключение на най-тъмния.....И ако можеш да ми кажеш дали е гъст или прави леко покритие, лесно ли се разнася......

# 294
  • Мнения: 2 199
Здравейте,
Може ли някой да ми каже как се ползва
"Терапия за коса с горещ средиземноморски зехтин" на АВОН.
Имам го но няма никакво описание на това как се ползва  Tired

# 295
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Отлепи задния етикет. Под най-горния има описание на БГ.

# 296
  • Мнения: 2 199
Отлепи задния етикет. Под най-горния има описание на БГ.

Няма описание на БГ!
Има писано на АЛ(каквото и да значи)
Абсолютно неразбираемо за мен  ooooh!  Praynig Praynig Praynig

# 297
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Слагаш терапията в съд с гореща вода за да се стопли и след това нанасяш на влажна коса,аз държа около 20 мин. след което изплаквам обилно с шампоан.

# 298
  • Мнения: 4
Аз да ви попитам четките за коса хубави ли са,по-специално широката четка за изправяне или накъдряне,към 13-14 лв. е на редовна цена,не съм много сигурна.

# 299
  • София
  • Мнения: 1 914
Здравейте! Досега ползвах фдт calming effects - ivory.

Реших да го сменя и да си взема друг - ideal shade. В момента е малко намален в последния каталог. С четчица е и ми изглежда удобен за нанасяне. Знае ли някой дали ivory от него е като другия ivory. Понеже и цвета shell ми изглежда подобен............ newsm78

Пише леко до нормално покритие - дали е по-лек от calming effect? Аз търся нещо с леко покритие, матиращо.да не си личи много, че има фдт.

Ако някой е ползвал ще се радвам да сподели....... bouquet


В момента съм с ideal shade, ivory използвам.Много съм доволна. Simple Smile покрива страхотно, изобщо не си личи че си с фон дю тен и покрива всички несъвършенства  Peace

Ама чакайте сега. Има 2 Ideal Shade. 1 с четчица и 1 без.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт