Разстройство 2 месеца ?!?

  • 1 055
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
На моя приятелка детенцето 3г. и 8м., вече два месеца е с разстройство. Изкараха лятото някакъв вирус и оттогава не може да се оправи. Два пъти са му правени изследвания, пие чай от нар, шипка, мина през хидрасек, биогайа, вчера му беше седмия прием на Гентамицин/през устата/, ама ефект никакъв. Докато пръцне и вече се е наакал. Майка му е отчаяна, казва, че като бебе толкова не го е прала. Някой да е чувал подобна нещо?

# 1
  • Мнения: 3 157
И не помага нищо?-лечебна храна,рехидратиращи разтвори,картофи,моркови,ориз,оризова вода,дренки,шипки,нар,сухар,банан,печена ябълка и т.н.Ми то ще се обезводни това дете още първата седмица и ще влязат в болница.И 7приема на гентамицин ЗА ДЕТЕ ми се струва ненормално.Изобщо цялата ситуация ми звучи ненормално....и в случая не прането през 5мин е най-важно.Защо приятелката ти не посети още няколко лекари?

# 2
  • Мнения: X
посетили ли са гастроентеролог?

# 3
  • Мнения: 61
Двама лекари са го гледали, от които едната е много добра-от личен опит го твърдя, от бабините рецепти и нишесте и пил, но диета не спазват много строга, а и като че ли проблема се задълбочи в детската градина-кой знае с какво ги хранят, въпреки, че твърдят, че храната е здравословна. Преди две години пак след такъв вирус, само че бяха в Бургас, лекарката там му изписала Суметролим и се е оправил. По-чувствителни му били червата, ама това са два месеца вече.... На гастроентеролог не са ходили, може би джипито така е преценило, след като в изследванията всичко е наред.

# 4
  • Мнения: 4 053
при положение, че има разстройство трябва да се спазва строга диета,
каква градина, каква здравословна храна  ooooh!

нека, приятелка ти, заведе детето на гастроентеролог

# 5
  • Мнения: 209
при положение, че има разстройство трябва да се спазва строга диета,
каква градина, каква здравословна храна  ooooh!

нека, приятелка ти, заведе детето на гастроентеролог

 newsm78нека се направи всяка възможна консултация като се започне с гастроентеролог, по-добре да попита всеки лекар както се казва отколкото детенцето да се мъчи вече два месеца - умът ми не го побира  ooooh!

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Явно има някакъв проблем. Какви точно изследвания са направили? И каква детска градина наистина  ooooh! И независимо какво преценява джипито, да се направи консултация със специалист. Аман от всичкоразбиращи ОПЛ  Stop

Общи условия

Активация на акаунт