Той не се обажда

  • 24 245
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Ако обаче все пак е жив,
може да пести от телефон,
може да няма време, може
да е загубил номера, може
да е загубил интерес, може
да му е писнало, може да се
е наситил, може да му е все
тая, може да те чака, може
да те пробва... Всичко може.

# 16
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ъъъъъ, ми май звъня аз да разбера какво става. Неизвестността ме убива. Ако преди това сме се карали и сме сърдити не се обаждам - не се ли обади той известно време може да звънна аз, ама може и да му тегля една майна, да порева (в зависимост от чувствата малко или повече), да се напия и да се самосъжалявам известно време.

  А иначе мъжете наистина ги е страх, особено когато трябва да се обясняват на някоя жена. Ми представете си само:
 Той: Виж сега скъпа, аз вече не си падам по теб защото имам друга (или вече не ме привличаш, мина ми увлечението и аз не знам защо и тн)
 Тя: Ама как, защо, аз ли съм виновна (ред сълзи, ред сополи примесени с изблици на ярост в зависимост от ситуацията) - и се започва едно безкрайно обясняване, молене, реване, сърдене, каране и тн. и тн.

 Дори вие да не реагирате така мъжа надали го знае. И затова бяга. И аз съм го правила, а не съм мъж и знам колко е гадно.

# 17
  • Мнения: 2 448
Разбираемо е. Аз съм била в такава ситуация от обратната страна на необаждащия се, и все още не съм се обадила.
Нещата се промениха единствено и само от моя страна едностранно и нямам сили да го кажа . Защото нямам лоши чувства, а няма как да изляза суха от ситуацията. За това бягам, до кога , не знам. Продължава да ми звъни, не вдигам. Знам, че е гадно, но ......... когато намеря сили тогава ще говоря. Просто разговора няма да промени нищо.

# 18
  • Мнения: 122

Лисе, ти явно си била лява ръка на Шерлок Холмс... щото дясната му е Уотсън...

Мадам Х ... дано да се обади... особено ако наистина имаш нужда от него... и... дано да те обича...

# 19
  • Мнения: 335
Ясно е, не иска...

...спирате контакта... или ви се иска да разберете защо...?


Е на кого му става ясно, преди да е разбрал?!


# 20
  • Мнения: 2 070
Много жалко.
Мъж на място би звъннал.
Ако не е умрял,както предположи Лиска,
не си струва темата.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
[Аз съм от хората, които се обаждат, дори, когато ми е супер гадно. Не мога да се покривам, криво ми е след това 5 дена, но минава. Обади му се ти, а ако не ти вдигне му звънни от скрит номер   Crazy  Много по-добре ще е да го изживееш за 1 месец, отколкото да се измъчваш 6 в чакане да ти се обади. Поне ще си на ясно каква е ситуацията. Не харесвам хора, които са страхливи и държат в невидение. Много е мъчително за другата страна

# 22
  • Мнения: 1 813
Човек,който не се обади 3 дни без основателна причина и то при положение,че тя говори за предистория и голяма любов, какво му преживявате,че и да го чакам 6 месеца да се обади?  Shocked Той пък да има наглостта след толкова време да ме потърси.  Stop

# 23
 

  А иначе мъжете наистина ги е страх, особено когато трябва да се обясняват на някоя жена. Ми представете си само:
 Той: Виж сега скъпа, аз вече не си падам по теб защото имам друга (или вече не ме привличаш, мина ми увлечението и аз не знам защо и тн)
 Тя: Ама как, защо, аз ли съм виновна (ред сълзи, ред сополи примесени с изблици на ярост в зависимост от ситуацията) - и се започва едно безкрайно обясняване, молене, реване, сърдене, каране и тн. и тн.

 Дори вие да не реагирате така мъжа надали го знае. И затова бяга. И аз съм го правила, а не съм мъж и знам колко е гадно.

 Peace  Не се обажда, за да си спести неловката ситуация.


# 24
  • Мнения: X
Той не се обажда?- време е да изтрия номера му от списъка. Следващият, моля Hug

# 25
  • Мнения: 17 407
Мноо му здраве. Има и други мъже. Голяма любов, али- бали... И следващаат може да е голяма, нито ше го чакам, нито ше му звъня.

# 26
  • Мнения: 2 478

  Има предистория.  Голяма либов. И изведнъж...

Ако е така,звъня да видя какъв е проблема.
Но ако усетя,че той не се обажда,защото просто ей така вече не ме иска,каквото и да ми струва няма да се обадя.
НА никого не искам да се натрапвам.
Явно е поредния неуспех!
Светът е пълен с хубави мъже  bouquet

# 27
  • Мнения: 660
Aми първите 5 дни ще ми е леко кофти и криво,ама после ще си ;вържа; черно фльонго хихихи и айде да пътува по пързалката,много важно да не е единственият мъж,пък и да е,няма умираме хи хи

# 28
  • Мнения: 1 212
Обаждам се, разбира се .... ако е голяма любов и е взаимна .
Ако е от големите и кратките  Wink / любви / .... изгаряш още повече от въпроса защо.
Тук вече е по-трудно . Най-добре е да забравиш , но не е никак лесно , знам .

# 29
  • Мнения: 301
Звъня - веднъж. Толкова е достатъчно, за да стане ясна ситуацията.
Правя го, защото от гордост или ... както и да се нарече, преди години, 2 дни тънах в неведение и нерви по първата ми голяма любов. Още по-ужасно се почувствах след това, когато докато оплаквах себе си на приятелката ми разбрах, че не се е обадил, появил и изобщо ... защото лежи в болницата (пребил се беше с мотора). Още се мразя за това си изпълнение.
Иначе напоследък съм в противоположната роля - не вдигам телефона. Понякога няма какво да се каже и думите не разрешават, а усложняват нещата. Неприятното е, че непрекъснато се налага да си трия хисторито на пропуснатите обаждания.
 

Общи условия

Активация на акаунт