леене на куршум

  • 40 783
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
Не вярвам на такива неща.

# 16
  • Мнения: 4 784
Не съм от суеверените, но съм си ляла куршум. Помага или не, незнам, но поне на голям човек може би психически му действа и се освобождава от някои страхове. На детето не съм ляла, макар че сме имали няколко стресови ситуации.
Синът ти може би сънува нещо. Заглежда ли се по тв? Ходи ли на ясли? Да не би нещо такова да го е впечатлило?

# 17
  • Мнения: 274
Гласувах за първа опция Peace

# 18
  • Мнения: 233
Твърдо против!  Naughty Като дете ме водиха при една бабка да ми лее куршум, щото имах някаква страхова параноя или нещо такова. Лелеее  ooooh! след това станах още по-страхлива. Започнах да сънувам кошмари. Трябваше да пия водата, където го ляха тоя куршум. Беше отвратителна. Майка ми я изля в градината, като без да иска намокри долните клончета на елхата в съседство. Въпросните клончета изсъхнаха. Кой както иска да го разбира...  Naughty Тези загадъчни практики (леене, баене и прочие) не са толкова безобидни, колкото много хора си мислят...

# 19
  • Мнения: 3 929
Нямам нищо против това. Водихме сина си преди около 2 години да му леят куршум. Първите два пъти жената съвсем точно каза от какво се е уплашило детето, защото се оказа, че и двата пъти аз бях с него и знаех за какво говори. Третият път така и не му ля куршум, макар че казват, че се ходило три пъти, но ние не я зявярихме жената у тях и се отказахме, че не беше много близо. Не бих казала, че имаше ефект. Детето пак продължи да се буди, но интересното е, че съвсем точно ни казаха причината. Така че ако искаш, спокойно можеш да пробваш, защото във всички случаи няма да навреди.

# 20
  • Мнения: 1 372
не виждам нищо лошо

# 21
  • Мнения: 7 201
Нямам нищо против това. Водихме сина си преди около 2 години да му леят куршум.
Peace Аз също нямам против.Спокойно-не вреди.

# 22
  • Мнения: 741
Нямам мнение. Едва ли ще навреди, ама не вярвам и да помогне.
Peace

# 23
  • Мнения: 6 713
Всеки си избира какво да прави, но за мен това са несериозни неща! Naughty Peace

# 24
  • Мнения: 540
Не съм от суеверените, но съм си ляла куршум. Помага или не, незнам, но поне на голям човек може би психически му действа и се освобождава от някои страхове. На детето не съм ляла, макар че сме имали няколко стресови ситуации.
Синът ти може би сънува нещо. Заглежда ли се по тв? Ходи ли на ясли? Да не би нещо такова да го е впечатлило?
да и аз така мисля че сънува нещо и се плаши
на ясла не ходи гледам си го аз
заглежда се в телевизията за много кратко не мисля че е от това

# 25
  • Мнения: 194
Опитай може пък да се оправи детенцето PeaceАз не мисля,че има нещо лошо в това Peace

# 26
  • Хасково
  • Мнения: 79
Гласувах за първа опция, защото не мисля, че би навредило по някакъв начин на детето.  Peace Но дали ще помогне, май най-вече е въпрос на психическа нагласа, на майката, в този случай!   Peace
Но с едно предупреждение: не води детето, прати някаква негова дрешка. Знам от жена, която се занимава с подобни неща, че на малко дете не се лее куршум пред него.

# 27
  • Мнения: 257
На твое място бих завела детето си да му леят куршум
Аз лично вярвам в тези неща Peace

# 28
  • Мнения: 46 518
Твърдо против!
Не желая детето ми да бъде възпитавано да вярва в подобни неща Stop

# 29
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Спомням си като бях малка ,много се бях изплашила на сън и баба ми ме заведе да ми леят куршум GrinningТа това олово,толкова много се разпръсна Shockedи жената която ми лееше куршума каза ,че много съм се оплашила и затова така Rolling EyesМоже и да има нещо вярно,кои ти казва  TiredНо ти не губиш нищо да го заведеш,може само да му помогне Peace

Общи условия

Активация на акаунт