Любови, раздели - арабките смело по своя път са поели - 91ва сладко-горчива

  • 23 948
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 915
 smile3503 Радвам се че Ви харесаха ето и другите две:

Енджи и египетските папируси

Кайро - на път за летището

Ра трябваше да пиша мостът в Алекс и Мохаммед  Crazy

# 226
  • Мнения: 206
Libra я виж мойта продавачка на парфюми и папируси малко по-нагоре и и сложи 10 години отгоре, дали може да е същата?

# 227
  • Мнения: 465
Привет арабелки  Hug

Мерси на всички, за казаните мили думи  Hug Наистина много ми беше станало криво вчера.. Ама днес понеже младежа не се е обаждал и съм му вдигнала мерника..  #2gunfire та ми мина яда от снощи.. пренасочих енергията  Joy

Лили, да ти е живо и здраво малкото слънце  newsm59 newsm38 Tada
Либра, мерси че сподели клипчетата с нас  Hug И аз да се включа към другите попитали, това ли е Мохамед?
Другарче, всичко най-хубаво за кръщенето и много положителни емоции.  bouquet
Сани, браво за спагетите Simple Smile Аз толкова много обичам всякакъв вид паста.. и изобщо италианска кухня. Много ми е на сърцето, а в нас никак не им е любимо... та и аз от време на време сама си ям специалитетите  Grinning
А по повод въпроса ти за смяната на религията.. ако трябва да съм честна и мен ми се е искало да задам този въпрос на всички във форума, но не съм събирала смелост. Все пак е доста лично  Embarassed Но ако момичета сте склонни да споделите - при тези от вас, при които това е вече факт ще е много интересно. Как се решихте, колко време ви трябваше, как реагираха близките ви, започнахте ли да носите хиджаб и как се прие това?

 

# 228
  • Мнения: 126
Честит рожден ден на Сара и   bouquet за нейната красива мама  


Специален поздрав за една наша мълчалива съфорумка-една алжирска булка   bouquet  Нейната История ,е история в която любовта и доверието побеждават условността ...

Крис-това е за теб  и добрата новина за която ми писа  bouquet  HugАлжирската Лили Иванова ... Laughing
Biyouna, Taali
http://www.youtube.com/watch?v=B-0Bo_srikE&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=kLRLzTX63y0&feature=related
Biyouna, El Bareh

 Поздрав за всички карамелки  Hug  bouquet
http://www.youtube.com/watch?v=aLxlLIikmJI&feature=related
Caramel - Music Video

# 229
  • Варна
  • Мнения: 915
Libra я виж мойта продавачка на парфюми и папируси малко по-нагоре и и сложи 10 години отгоре, дали може да е същата?

Ами не е Енджи но пък магазинчето е същото  newsm10,като се сетя как искаше да ми направи комплект от 6 или 12 и за отстъпката която щеше да ми даде, Joyдобре че се отървах с един  Crazy,уф трябваше да се пазаря ама нейсе следващият път ,обещах и да се върна  newsm48

# 230
  • Мнения: 3 804


4естит рожден ден на Сара


о пропуснах да кажа в4ера какво стана на семейното събиране ми дадоха да подържа племенника-Даяна дойде-погледна и заяви-мама е на Диди,и понеже не махнах бебето,запо4на да се търка в мен като коте и да ме моли-мамо сложи бебето на стола hahaha,а днес баща и запо4на да я дрезни ,4е съм само на него-и съответно беше ухапан ;по ръката Mr. Green

латеа за хижаба-беше изцяло мое решение-и преди съм казвала,мъжо заяви ,4е ако е заради него няма смисъл,естествено не беше прието добре в къщи,но малко по малко свикнаха-сега когато си идвам в БГ съм с шапка  -можеш да видиш в албума

сани сега спагети-после и къббе/последното не е задължително-това е единственото което и до сега не мога да направя/


сега гледах по една от арабските телевизии за една лекарка от Саудитска Арабия,която работи и живее в Италия-та тя е открила метод да се спасят от ампутация крайниците на болни от диабет-и веднага 7 страни са и предложили гражданство за нея и цялото семейство+доживотна издръжка-но тя е отказала

# 231
  • Мнения: 206
gincheto, nafasima, Bibi2202 Добър вечер   food002  food002  food002

# 232
  • Мнения: 666
Ах талантливите ми арабки, аз докато прочета 5 странички вие написахте 12, но се опитвам с все сили да наваксам. Аз да ви призная хич ме няма с организацията на времето и кой каквото и да прави все закъснявам, все не съм готова на време и така май и във форума, докато се натуткам да напиша нещо вие сте изписали вече темичката.
Другарче за първи път прочетох сега за твойта история и така виртуално искам да те прегърна и да ти кажа да вярваш и да се молиш, ще видиш че дългото чакане ще си заслужава и дай Боже да те поздравяваме скоро по хубав повод. Онзи ден се видях с една моя много добра приятелка и с нея точно за такива неволи си говорихме и много ми стана тежко  и тъжно. Да ти кажа така ми се прииска да направя нещо за нея, какво ли не бих дала да й помогна.
Латеа мила разбирам те напълно, да знаеш и на мен как ми тежеше на сърцето и душата все да крия моя любим от нашите и да слушам разни приказки и определения. Общо взето взех решение да се омъжа за него на своя глава. Бях на работа в Дубай и един ден просто звъннах на майка ми да й кажа,  че напускам работа и се прибирам да се женя, а тя ми вика - "само да не е черен", ми викам църен е ама мой си е и него съм си избрала. В крайна сметка интелигентни хора сме и да съдим за други хора по цвета на кожата или религиозната принадлежност е доста повърхностно. Е прибирам се аз, а нашите с едни физиономии ще кажеш, че погребение ще правим, а не сватба. После обаче като го видяха каква е душичка, как добре ми търпи рогатия нрав и колко държи на мен, смениха плочата. Сега вече много са се променили, а като се появи и детенце да не ви разправям вече, сега е детето на баба и дядо и не мога да му видя очита като са си в къщи. Ама всичко е въпрос на това да си отстояваш позицията, защото родителите един ден си отиват от този свят за съжаление, а за теб ще остане да се чудиш цял живот дали не си изпуснала любовта на живота си. То любовта си е хазарт, залагаш на една карта и това е, ако е рекъл Бог да сме за цял живот, така ще е и никакви предразсъдъци не могат ни разделят. Леле отплеснах се нещо  Embarassed
Да кажа също че разказите на Либра и Дежа направо ме отнесоха в друго време и други светове. Много пъстри и цветни истории чета от всяка от вас и така като чета си мисля колко сме благословени с пъстър и интресен живот, макар и напрегнат понякога, да ви кажа не си сменям живота за никой друг.
dtti благодаря че ме посрещна отново с отворени обятия, знам че не пиша много, но то е поради гореспоменатата причина, че хич не ме бива да си организирам времето. Докато изчистя, изгладя и тичам да извеждам малкия, че все хубаво време тези дни. После в къщи четем книжки, играем и въобще все си иска внимание, ама вие си знаете, я по колко душички си имате. Все се чудя да ви кажа как намирате време така хубаво да пишете и по няколко деца да гледате, явно аз съм доста неорганизирана  Crazy
Радвам се че пак съм сред вас  Hug Пусна ми май парола преди време, но ако може пак да ми я пуснеш на лични, за да кача и аз снимки от БГ. Да се похваля, че най-после и мойто гардже взе да се къдри, ама чак тези дни се завиха едни букли и нямам скорошни снимки, само от преди няколко седмици   bouquet

# 233
  • Мнения: 666
Намерих я, намерих я паролата  newsm44 да заспи малкия и ще гледам снимки. Качих и аз един албум за сега. Исках да кача и малко снимки от Дубай, но може би утре ако остане време. Да ме видите каква убава булка бех и на какво заприличах  Mr. Green

# 234
  • Мнения: 206
Bibi2202 отивам да гледам
deinaq, kalinchita Добър вечер  newsm18 newsm18
Шехи къде си изгуби приказката ми ти  newsm78

# 235
  • Мнения: 0
 Надя, Children of heaven е уникален филм. Права си, доста по-различен е, но и истински стойностен. Не случайно е бил номиниран за Оскар. През цялото време ми се искаше някак си да му подам на Али едни обувки през екрана ако може и да спре цялата тая мъка. Sad

# 236
  • Мнения: 16
dtti аз къббето не го обичам нещо ми идват силни подправките но иначе няма да е лошо да се науча той Тарек го обича  newsm03
гледах филма Карамел нещо май не му разбрах края  newsm12
та почнах да се притеснявам аз ли нещо не бивам или има и други като мен
а той в действителност къде е сниман някой знае ли
оххххх колко съм замаяна ЛИЛИ да ти е жива и здрава рожденичката  bdbaloni
 а серийските мами да кажат как се прави фрики че направо умирам за него

# 237
  • Мнения: 3 804
дуа 4ак сега успях да погледна снимките-много е пораснала Рабуба,не можах да я позная,голяма красавица е Heart Eyes
сани то къббето го дадох като пример-нали е едно от най трудните ястия-погледни в арабската готварска-ако го няма там ще пуснем рецептата,4е сега работя на 3 фронта Grinning
биби много хубава 2ка сте,а и малкия е взел най хубавите 4ерти и от 2мата

либра а кавалера къде е  newsm78,или пак съм нещо недоскив Mr. Green
а и за да не се 4удите в последните снимки които ка4их ме има с едно бебе-това е племенни4ето

# 238
  • Мнения: 206
Сани, кое не му разбра? Полицая се ожени за тази, която ходеше с женения мъж, шивачката така и не отиде на срещата защото не може да остави психично болната жена. Незнам къде е сниман, но мисля, че е в християнската част на Бейрут
Либра кога продължаваш с твоята приказка? Гинче и тебе чакаме Simple Smile

# 239
  • Мнения: 16
Nadia Jasem то това го схванах но ми остана едно такова чувство че нещо съм пропуснала незнам какво
dtti ще проверя благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт