Какво правят тези хора?

  • 2 478
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 938
Предвид възрастта им вероятно поздравяват баш шефа.

 Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 3 423
Искам да ви кажа, че този зад Меркел не е опасен.
Но този, дето тя гледа така закачливо, е симпатяга.
Ако обаче забравим, че това са политици, не ви ли
е леко закачливичка и многозначителна снимката...
Втората... Двамата най-вляво леко се разсейват, абе,
само на мен ли ми правят впечатление погледите...

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 На  първата махат за сбогом на някой. На втората се поздравяват за добре свършената работа (като гледам физиономиите сигурно си казват - браво колега, браво, успешно се отървахме и от този).

И да, наистина гледат закачливо, може да си го слагат от време на време, все пак и те са хора (или почти)

# 18
  • Мнения: 4 892
Не знам за погледите, обаче ми изглеждат така, сякаш всичките са снимани поотделно и после са монтирали снимката. Верно, че главата на Меркел и още две три чутури правят сянка, ама то и това се постига. Втората снимка особено е "пластмасова", като кукли са. Всъщност погледите им...изглеждат хитри, но гузни и дебнещи.

# 19
  • Мнения: 1 352
Видели са самолет. Фонът не ме кефи.

# 20
  • Мнения: 1 352
Сега видях и втората снимка. Приличат ми на хор за стари градски песни.

# 21
  • Мнения: 2 792
 Правят политическа кампания за светлото и розово бъдеще, явно сте го закъсали в Германия, щом нещата са толкова розови, че чак Ангела Меркел е порозовяла /не съм в течение как са всъщност нещата, разсъждавам по снимка/

# 22
  • Мнения: 2 013
Абе, гледат в бъдещето тези хора. Гигантска стъпка.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз обаче съм гледала за тази среща
по някакви новини и имаше нещо,
но сега убийте ме не мога да се сетя
какво беше  ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 517
Приличат ми на хора, живеещи в онези малките градчета на запад, където си имат собствени правила и ако не ги спазваш аман тий системата. С тези физиономии на блаженство ми напомнят точно на маниакални старчоци, в чийто малък град се случват невероятно заплетени интриги и т.н. и т.н....нещо от сорта на филма "Езерото".

  newsm78 Много идиотско - зловещи асоциации си правя напоследък. Не само из форума...

# 25
  • Мнения: 335
Ще се престоря, че се опитвам да позная.

На мен ми приличат на картина на Бош.
Както знаете, той е известен в световната културна история като творец, изобразил най-оригинално демоничното. Освен това е бил член на ,,Братството на нашата Дама'' - консервативно-религиозна група, благославяща Дева Мария и осъществяваща благотворителна дейност.
И най-сетне е бил майстор на триптиха.

Ще покажеш ли трета картинка?

# 26
  • Мнения: 742
Холограма, защо, защо! Не можа ли да изчакаш до трета страница поне  Crossing Arms Grinning

# 27
  • Мнения: 122
Лисе... бе бях си обещал да не те хапя ама... днес нещо ти стана и реши да напускаш бая "интересни" теми...
... ей ме на... пиша в поредната ти такава...  Mr. Green Whistling

# 28
# 29
  • Мнения: 3 423
Лисе... бе бях си обещал да не те хапя ама...

... се присети какво аз ти бях обещала ...
Все пак нямаш ли коментар към фотото?

Общи условия

Активация на акаунт