Весели пловдивски майки и деца радват се на есента (Пловдив - 21)

  • 16 017
  • 239
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 102
мисля че по-добре всеки да си купи подарък на детенцето.  Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 14 032
То сега оставаше да ангажираме някой да събира пари и да ходи да купува и подаръци  ooooh!

# 32
# 33
  • Мнения: 6 206
Пиша сега, че дотогава може и да не ми остане време.
По нашата част:
Разберете се дали Дядо Коледа ще подарява подаръци или подаръчета на момента.
Хубаво е да има, ако няма, може да вземете нещо друго - примерно малка готова торбичка с лакомства, еднаква за всички и да си я добавите към куверта. Ако не - всеки може да си носи подарък.
Ако ще се носят подаръци - моля да бъдат надписани с име и фамилия на детето и възраст.
Подаръците ще се слагат в чувал, скришно още като дойдете. Чувалът е червен и ще бъде най-вероятно някъде в края на бара, примерно. Ако се увеличат децата, ще осигурим втори и трети чувал.
Също се предлага и Дядо Коледа вкъщи да донесе подаръците, ако някой има желание, може да се свърже и направи поръчка - на 24-ти и 25-ти това.
Новият център ще се рекламира съвсем скоро.
Мога само да кажа, че е 270 кв м, 150 кв м градина, 3 зали и зала за родителите, всички свързани помежду си. Наистина е на удобно място и за пеша и за автомобил. Ще съм щастлива да го обявя първо на бг-мамма обществото.

# 34
  • Мнения: 1 900
Поля  bouquet
Всеки да купи подарък на собственото си дете. Peace
Ани решавай кой от двата варианта и това е. Единодушие трудно ще постигнем. За мен това което се предлага е приемливо. Центъра е добър, децата ще се налудуват, ние ще се видим и това ще е.  Grinning

# 35
  • Мнения: 394
Каспър ами ние ставаме повече от 30 майки и повече от 30 деца и май още ще нарасне бройката -неможе ли да ни предложиш един куверт и час и дата -май последно на 21.12 остана датата и да си го празнуваме при теб -щом ти е толкова голямо помещението?  newsm78
То в Ленинград не е капарирано още и можем и да се откажем!
Валерия ние ще сме с таткото ни и може да дойде и една приятелка -майка с дъщеричката и!

# 36
  • Мнения: 1 900
Момичета имам личен повод да ви почерпя. Не ме питайте, прекалено е лично. Да ви е сладко. Heart Eyes

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте момичета Simple Smile
Скоро не съм писала....в болница и ме пускат вечер та не ми остава много време:( но сега ви изчетох Simple Smile
Валерия ЧЕСТИТО   bouquet какъвто и да е повода,желая на теб и всички които обичаш много здраве и късмет  Heart Eyes
много съм щастлива, че се организира коледното парти,хиляди благодарности на Духи -пухи,Валерия,неонка и всички които помагат   bouquet
Видях се в списъка и се радвам че много мами ще се съберат,най-вече да се запозная ,че малко от вас познавам лично,а съм сигурна че децата адски ще се забавляват,Митето е мъничък,миналата година нищо не разбираше,но сега се надявам много да се радва на Дядо Коледа и Снежанка.Нямам никакви претенции нито към меню,нито към друго,мисля си че по добре и да не обсъждаме много,много......да реши едно от момичетата които организират как ще стане и просто да го обяви,все пак целта нали е да се видим и позабавляват децата Simple Smile
При мен може да се получи малко неудобно,защото ако не успея да се възстановя до тогава(надявам се да не е така) ще трябва и татито да дойде с нас,че да се грижи за Митето,но има два месеца и ще измислим нещо Simple Smile
Желая на всики весели и ползотворни дни,ще следя колкото мога да не изпусна срок за паричките,но ще помоля ако не пиша скоро да ми пратите едно лично,че получвам е-мейли и така ще знам със сигурност Simple Smile

# 38
  • Мнения: 454
Аз имам няколко въпроса за партито.
1. Ще има ли някакво изискване към обема на подаръка, та да зная какво да нося. Вече съм си наумила нещо, но е обемисто, а като се има предвид, че ще са доста деца, може положението доста да се натовари.
2. Може ли да си нося нещо от сорта на уолкър? Не съм ходила в центъра и не знам дали е подходящо.

Иначе, за менюто нямам претенции и ще чакам да кажете кога и колко пари трябва да се дават.

Валерия, поздравления за повода   bouquet

# 39
  • Мнения: 8 242
Аз имам няколко въпроса за партито.
1. Ще има ли някакво изискване към обема на подаръка, та да зная какво да нося. Вече съм си наумила нещо, но е обемисто, а като се има предвид, че ще са доста деца, може положението доста да се натовари.
2. Може ли да си нося нещо от сорта на уолкър? Не съм ходила в центъра и не знам дали е подходящо.

Иначе, за менюто нямам претенции и ще чакам да кажете кога и колко пари трябва да се дават.

Валерия, поздравления за повода   bouquet

1. Все пак трябва да се пъха в чувал +30 и няколко други подаръка.. Остави си обемистия подарък за вкъщи.. така или иначе малката няма особено да разбере за какво точно става въпрос Simple Smile
2. Ами можеш.. Помещението си представи като едно голямо кафе, цялото е облицовано с мокет, ръбовете са меки.. Имай предвид, че каквото и да си носиш най-вероятно ще стане обществена играчка, сред толкова много деца, така че използвай играчките, които са предоставени там и не се претоварвай с багажи  Crazy

# 40
  • Мнения: 1 900
Веси там си имат. Мернах на Чико. Peace

# 41
  • Мнения: 6 206
Каспър ами ние ставаме повече от 30 майки и повече от 30 деца и май още ще нарасне бройката -неможе ли да ни предложиш един куверт и час и дата -май последно на 21.12 остана датата и да си го празнуваме при теб -щом ти е толкова голямо помещението?  newsm78
Има поръчки, дати, часове, разрешителни, чийто срок не зависи от мен.
Имам приятели, които за една седмица правят 300 кв м магазин  Crazy
И аз съм правила 200 кв м видеотека за 1 седмица, обаче това си е специфично и не мога да се наема с точен час и срок.
Нищо, ще има време да се организира нещо и при нас.
Сетих се и още нещо - разбира се, вие си решете.
30 майки и 30 деца, възрастните сигурно ще са още повече, това означава 60 човека и  пълна лудница.
От сега сте 30, а до декември съм сигурна, че ще минете 50 бр, защото много не влизат в отчетните, ето не виждам примерно шефа Бу, която сигурно ще дойде и много други. Това за мен означава, че в залата ще има над 100 човека.
Та мисълта ми беше, че Дядо Коледа не върви да се развика като хамалин насред залата, а Снежанка, която ще води предимно колкото и да вика, все ще е трудно... Ако искате може и да вземете професионално озвучаване с микрофон - то е 40 лв допълнително. Отделно ако по-големите деца ще казват стихче, песничка на Дядо Коледа е къде къде по-внушително на микрофона.  Но в никакъв случай не е задължително. Просто ей сега се сетих, но от друга страна дядото всява респект и обикновено децата са тихи около него. Grinning

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 07:36 от Каспър

# 42
  • Мнения: 454
Благодаря за информацията. Значи уолкъра отпада, обемистия подарък също. То и без това за 2 месеца детето сигурно ще има много нови интереси, та ще мисля за подаръка като наближи събитието.
Ще чакам да кажете за паричките само.

# 43
  • Мнения: 242
Здравейте,мили мами Hug Може ли да се включа във вашата темичка? И аз съм бъдеща мама на близнаци от Пловдив,район Широк Център-ВМИ.

# 44
  • Мнения: 257
За партито мен ме устройва цената за куверта датата също ще следя
Благодаря на организаторите

Общи условия

Активация на акаунт