Весели пловдивски майки и деца радват се на есента (Пловдив - 21)

  • 16 063
  • 239
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 257
За партито мен ме устройва цената за куверта датата също ще следя
Благодаря на организаторите

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Идеята за професионално озвучаване и микрофон е добра. Но в нашия случай моето мнение е, че е излишна. При наличието на толкова много малки деца никое няма да се строи като публика и да слуша. Всички ще щъкат надолу нагоре и ще си чакат подаръка. А което дете има стихотворение ще си го каже на Дядо Коледа и той ще си му даде подаръка след това. Това е моето мнение, ако решите друго съм съгласна, против нямам.
За куверта също мисля, че е излишно да казваме какво точно да е - всички видяхме какво стана миналата година. Кувертът беше по-скоро за да видят майките какво може да се предложи, отколкото за това какво ще ядат децата. На тях им е все едно - важното е нещо да им грабне окото, а винаги ще има нещо такова. Така че направо да се поръчва каквото предложат.

# 47
# 48
  • Мнения: 1 900
Според мен е безумие да се определя цена за подаръците на децата. Първо на всеки възможностите са различни, децата са на различна възраст и с различни интереси. Нека всеки купи нещо на детето си там каквото му се ще. Просто да се съобразим, че трябва да се поберат в чувала.

# 49
  • Мнения: 454
Според мен е безумие да се определя цена за подаръците на децата. Първо на всеки възможностите са различни, децата са на различна възраст и с различни интереси. Нека всеки купи нещо на детето си там каквото му се ще. Просто да се съобразим, че трябва да се поберат в чувала.


Не знам по повод моя пост ли си написала твоя, но ако е така, да поясня, че имам предвид парите за куверта и Дядо Коледа, не за подаръците. Понеже съм съгласна с предложеното до момента, чакам да кажете кой, кога и по колко ще събира.

# 50
  • Мнения: 63
Здравейте пловдивски майчета!
Ще ме включите ли и мен в отбора ви? Аз съм от Смирненски с бебе Мартин (28.03.2008).
Ще се радвам да се запознаем.

# 51
  • Мнения: 1 900
Веси погрешно съм те разбрала. Peace

# 52
  • Мнения: 1 006
Ех, колко отдавна не съм влизала тук.......................

Все пак, ПОЗДРАВЛЕНИЯ, за идеята и организацията........Ще чакам да кажете окончатебно как ще събирате парите и кой? -  newsm78ако го пише - не успях да видя  newsm78

Все още не знамя дали ще сме тук по това време, но понеже винаги става така, че пропускам общите събирания тук, в Пловдив, този път много ми е иска да успеем....

За протокола - аз съм galg от Тракия, вече до Кауфланд, та ако може да актуализирате списъка на първа страничка, предварително благодаря  Heart Eyes  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 900


30 майки и 30 деца, възрастните сигурно ще са още повече, това означава 60 човека и  пълна лудница.
От сега сте 30, а до декември съм сигурна, че ще минете 50 бр, защото много не влизат в отчетните, ето не виждам примерно шефа Бу, която сигурно ще дойде и много други. Това за мен означава, че в залата ще има над 100 човека.

От сега ми става ясно, че ще се съберем много хора и ще бъде голяма лудница. Дано удържим фронта. Crazy

# 54
  • Мнения: 1 516
Моля да добавите в списъка:

1. Мама Христина + детенце Аделина
2. Мама Велина + детенце Огнян


Към храната и 3-те нямаме претенции - каквото решите това! За микрофоните също! А за бройката , ще цитирам Мечо Пух: "колкото повече, толкова повече" Wink ... ще е всело сигурна съм !
Само ,ако позволите една идея: Дядо Коледа и Снежанка да раздадат подаръците в началото, за да може , на който емоциите му дойдат в повече да си тръгне по-раничко  Peace

# 55
  • Мнения: 8 242


30 майки и 30 деца, възрастните сигурно ще са още повече, това означава 60 човека и  пълна лудница.
От сега сте 30, а до декември съм сигурна, че ще минете 50 бр, защото много не влизат в отчетните, ето не виждам примерно шефа Бу, която сигурно ще дойде и много други. Това за мен означава, че в залата ще има над 100 човека.

От сега ми става ясно, че ще се съберем много хора и ще бъде голяма лудница. Дано удържим фронта. Crazy

Ще се съберем, ако можем Simple Smile
Максимума на залата е 30 деца и 30 възрастни.. Предполагам за 4-5 отгоре няма да има проблем, но едва ли 50+ човека..
Не знам кой се записва и кой не, но имайте това предвид..
Да няма после - ама тази защо е дошла, а не си е платила куверт.. Като гледам как се издребява за суми и хапки.. Не поемам отговрност за неплатили хора и хора над бройката..
Ако ще сме 100 човека залата изобщо не е подходяща..
Та - ако трябва да се мисли тепърва ново място - моля..

Вече са 36-7 възрастни .. и ако още някой си дойде с таткото абсур да се записва който и да е било вече..

Моля да добавите в списъка:

1. Мама Христина + детенце Аделина
2. Мама Велина + детенце Огнян


Към храната и 3-те нямаме претенции - каквото решите това! За микрофоните също! А за бройката , ще цитирам Мечо Пух: "колкото повече, толкова повече" Wink ... ще е всело сигурна съм !
Само ,ако позволите една идея: Дядо Коледа и Снежанка да раздадат подаръците в началото, за да може , на който емоциите му дойдат в повече да си тръгне по-раничко  Peace
Цялото "парти" ще е около 1 час 30-45 мин. .. За толкова се отпуска залата. След това има друго събитие.. Та когато и да ги раздатат подаръцте, едва ли ще е особено късно  Wink Даже почти не виждам за какъв край и начало говорим за толкова малко време..

Как ще се събират пари за кувертите..
А кой ще ги събира - като гледам май аз ..
Давам ви банкова сметка - ако искате събирайте се познати по 2-3-4.. колкото там сте приятелки по-близки и ги превеждайте наведнъж..
Който му е много неудобно по банката - ще се разберем къде да се видим по центъра - аз съм мобилна  Laughing
Ако сте съгласни - да слагам един краен срок и да задвижваме нещата.. Иначе така има да се влачим - и ще стане декември и още ще се чешем как да процедираме..

# 56
  • Мнения: 1 900
Не мисля, че има смисъл да се бавят Дядо Коледа и Снежанка. Така децата ще си имат забавление, подаръци, Снежанка ще поиграе с тях и ние ще може да се видим.
Едва ли ще има сърдити деца при положение, че повечето са толкова малки. Лично моето ще са му много по интересни децата и обстановката отколкото подаръка. Поредната играчка захвърлена след 15 минути игра. Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 5 597
Ако сте съгласни - да слагам един краен срок и да задвижваме нещата.. Иначе така има да се влачим - и ще стане декември и още ще се чешем как да процедираме..
Слагай срок и давай да ти видим  сметката (банковата)  . Hug

# 58
  • Мнения: 257
Ако сте съгласни - да слагам един краен срок и да задвижваме нещата.. Иначе така има да се влачим - и ще стане декември и още ще се чешем как да процедираме..
Слагай срок и давай да ти видим  сметката (банковата)  . Hug
И аз съм на това мнение

# 59
  • Мнения: 6 206
Трябва също да ви кажа, че на 21-ви най-вероятно ще е Коледния Базар на ДБМ, мястото ще стане ясно до няколко дни. Така че който има желание, моля да заповяда след това на базара...
Казвам пак отсега, защото дотогава ще имам други грижи и да не ми изхвръкне от главата.
Мястото ще го обявя при първа възможност, даже ще гледам и Снежанка да раздаде покани за базара.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт