Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 15 -Тема 35

  • 22 416
  • 400
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 53
момичета някой пробвал ли е фон дю тена на avon  за чувствителна кожа. Дали е хубав. Благодаря ви предварително. smile3525 smile3525.
ЧЕСТИТ РОЙДЕН ДЕН , НАДЯ.

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 16:06 от miss kiss

# 16
  • София
  • Мнения: 372
Цоп и аз в новата тема!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на Надето   Gift  party023 Tada

Кате ,мерси за темичката.

А аз като натисна банера с подаръците и ми излиза в ...не знам как се казва точно-там където се пише адреса на сайта- мотивация за лидери на екип  newsm78

Успешна кампания на всички

# 17
  • Мнения: 2 898
Здравейте, момичета!Бясна съм! Тази сутрин пускам експресна - кампания 15 и вече нещата от нетната светят червено!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 302
Здравейте, момичета!Бясна съм! Тази сутрин пускам експресна - кампания 15 и вече нещата от нетната светят червено!

какво липсва от нетната? и аз имам доста неща от нея да поръчвам. АМАН!

# 19
  • Мнения: 2 898
Липсват концентрата за стъпала и лентата за баня. Поне това е при мен.

# 20
  • Мнения: 2 898
Току-що си видях фактурата. Наистина тези продукти липсват.Извиняват се и правят някаква корекция на фактурирането на розовата спирала от кампания14. Подаряват и тефтер.

# 21
  • Мнения: 13 810
Първо ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на Надето newsm59

Момичета а пък аз да ви се оплача, че си поръчах подмладяващото червило Anew, в цвят силки пинк, като си го представях в нежен телесен звят, а то като пристигна ужас, едно лъщящо, устата ми свтна като на снежната  кралица. Confused

Аз писах за това червило в другата тема, бях си взела 4 мостри и доста ги покритикувахме със Стики. А това Силки пинк ми стои като замразено на устата. Те и другите нюанси не са близко до цветовете в брошурата, едното съвсем друг оттенък, другото пък като гланц, едва Глейзд олмонд е иди-дойди ...
Честито на рожденичката с малко закъснение и успешна кампания на всички.

# 22
  • Мнения: 463
Здравейте, момичета!Бясна съм! Тази сутрин пускам експресна - кампания 15 и вече нещата от нетната светят червено!
Да ти кажа само, че въобще не са светвали в зелено. Набрах си поръчката отдавна и от първият момент лентата за баня си свети в червено, а една клиентка ми извади душата за нея, пък и другият и продукт го нямаше/часовника Анита/, та направо незнам. Така че не се притеснявай, че си закъсняла.

Момичета, къде може да се разгледа К-17, че то така добре свикнахме с предната темичка, в която си разглеждахме 16,  и нещо друго български и полски еднакви ли са като съдържание newsm78

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 20:22 от РИДИК

# 23
  • Мнения: 177
Да и душ-гела FULL SPEЕD липсва от нетната

# 24
  • Мнения: 177
Тази тема чаках за да попитам.На страница 14 от К15 пише "открийте тайната....Следва продължение(разберете в следващата брошура)".Гледах ,гледах К16 милиметър по милиметър на всяка страница,но нищо не открих.Някой да има идея?

И успешна кампания на всички!
   Това са комплекта обици

# 25
  • Мнения: 742
Наде честит празник   bouquet
Взех си от новата спирала и да споделя че съм доволна Wink четката е хубава,прозрачната течност си върши много добре работата Mr. Green
В неделя ще пускам около 200лв имам за сега, дано и още хора да се сетят за мен Whistling

# 26
  • Мнения: 572
От Нетната липсва и мъжия шал -Няма в наличност, не поръчвай.
Момичета, понеже пуснах експресна, да ви дам малко инфо от фактурата:
Часовникът Македа на стр. 22 няма да се предлага и няма да се включва при формиране нивото на отстъпка.
B K15 HA CTP.142 и B K16 Cупер дълготрайното  BERRY C каталожен
HOMEP 33712 ще бъде заменено с нюанс   MAUVE - каталожен  HOMEP 33696.
Брошура K15,CTP.46-47
мека пяна за бръснене 05850 ще се фактурира
HA редовна цена 9.90 AKO HE CTE закупили балсам за след бръсненеE FOR MEN.

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 22:14 от rumi_m2001

# 27
  • София
  • Мнения: 4 052
Наде, newsm59 с пожелание за много здраве, успех във всяка сфера на живота ти и много, много любов и разбирателство в къщи!
Кате,   bouquet за труда, който полагаш за всяка от темите, в които прекарвам много и приятно време!
Лека и успешна кампания на всички! Hug

Тези нетни (и брошурите) ги печатат доста време преди съответната кампания и явно статистиката им куца много, затова има доста недоразумения Close

А, кой беше този часовник Анита newsm78

# 28
  • Мнения: 3 835
Току-що си видях фактурата. Наистина тези продукти липсват.Извиняват се и правят някаква корекция на фактурирането на розовата спирала от кампания14. Подаряват и тефтер.

Нетните само ми пълнят кашона. Но виж, концентрата за стъпала и аз го исках.  Sad
А защо подаряват тефтер?

# 29
  • Мнения: 1 259
Aз пуснах днес редовна...ами 69 лв от които всичко за мен...надявам се за 2-ра дата да се сетят за мен...неможе така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт